0

@denis9401 a czy transfery to jedyne co sie robi bedac prezesem ? Ale z tych najwazniejszych to jako jedynyb Bayernem wyszedl na koniec sezonu na plus i stadion buduje ktoru u nas tez miao byc robiony ale Bartek to Bartek

0

@denis9401 pajac Perez ? XD. Zobacz jak prowadzi Real a pozniej obrazaj. Gdybys tak napisal o Bartomeu to bym ci przyklasnal jeszvzd

2

@dawidos678 nie myl ludzi, podal reke (z opoznieniem) ale podal bo.ogladalem.mecz i widzislem. Wydarl sie na niego bo.opuscil swoja strefe wychodzac z pilka a za.plecami zostawil samego FdJ i Araujo (przypomne ze FDJ jest o kartke od zawieszenia)

2

@yla a skad ty mozesz wiedziex wogole o.co chodzilo Koemanowi ? Bo tak realizator pokazywal ? Ja podejrzewam ze sam realizator niewiedzial co robi

0

@Cobra303 no.niewiem czy prosta. Jak by sie taka okazja nadarzyla to bysmy sie przekonali

0

@Chakalaka az dzwine ze w tym sezonie jeszcze hattricka nie ukuł... "chu*owa" ma serie :D

0

@denis9401 miales juz projekt SL dopracowany od A do Z ? Chcial Perez rozmowy z Uefa w sprawie SL ? Co zrobila UEFA, kazdy widzial/slyszal. Tu chodzilo o to zeby pokazac im jaja i ze tak sie nie pogrywa oraz o danie szansy na zaproponowanie swiezego tematu ktory zostal szybko zrownany z gwnem

0

@denis9401 zacznijmy od tego ze Superliga byla zalazkiem gory lodowej. Projekt "jakis" byl ale nie dopracowany od A do Z, wiec nie mozesz brac wszystkiego na powaznie bo tu chodzilo glownie o rozmowy z Uefa i przedyskutowanie tej opcji

0

@Mordechaj strims world

1

@Kgorecki2500 a ty zdajesz sobie sprawy ze podpisali papiery i nie moga sobie od tak odejsc ?

11

Juz mam przed oczami tę firme murarska z cegłami na nogach..

0

@LuisSalvano @Firestone ja wiem, ale nadal trzeba bedzie placic za Griezzmana bo koszty amortyzacji. Wiesz o co mi chodzi ? Nawet jak odejdzie trzeba nadal placic bo te koszty to samk Cou

1

@FCBMati10 nie chybione. Z PSG za duzo mial okazji, mogl cos ukłuć. Tu sie tez ludzie smieja bo Grizzu plackom nastrzelal a z wiekszymi ma problemy to samo tyczy sie Bombla, w 1 polowie z PSG ze tych 5 okazji czy ile ich tam mial spokojnie mogl (a nawet ppwinien) 1 czy 2 gole zdobyc

0

@LuisSalvano znaczy ogolnie z tego co tu gdzies czytalem to sprzedac Cou i Griezza wogole nie jest na reke, bo jeszcze sa koszty amortyzacji za nich i z tego co tu ktos opisywal ze nawet jak ich sprzedamy nadal bedziemy placic.

0

@escarabajo stary, odmieniles moje zycie :D

0

@LuisSalvano pamietaj o Cou jeszcze. Wszystkich za ktorych Barca zaplacila 100+baniek sie nie sprzeda..

0

@szymonex10 na treningu chyba

0

@pomi11 i ty myslisz ze czolowka pilkarzy bedzie chciala grac w Sevillach za polowe mniejsze pieniadze ? To nawet nie realne wiem ze i tak by nie mieli wybory jakby chcirli grac ale watpie zebybdontakieg czegos dopusciili

0

@pomi11 przytoczylem slowa Pereza

1

@pomi11 w SL maja byc restrykcje. I przedewszystkim dzialajace FFP

8

Najgorzej jak jego slowa beda prorocze. Nadal bym chcial utworzenia SL kosztem jakis glupich meczy towarzyskich z repkami np. Perez to nie jest Bartomeu.. kazdy dobrze wie/widzi jak Perez prowadzi Real i uwazam jak wielu ze jest jednym z najlepszyxh prezesow. Ja tylko jestem ciekawy co sie stanie jak on faktycznie ma racje i teraz kazdy sie z niegk i tego fiaska smieje a jak sie okaze prawda to kazdy bedzie mowil jak to Perez mial racje a kazdy go mial gdzies nikt z nas niewie na 100% jak wyglda zarobek klubow obecnie i my jedynie mozemy gdybac, ale jezeli jest tak tragicznie to moze trzeba sie bedzie obawiac

0

@blondasek astrą sie ojciec szczepil (67lat) i nic sie nie dzialo, teraz na 2 dawke czeka

1

@ranger3120 spawacz tego jest malo a roboty duzo, koparki tez, brat ma kursy na koparki ale po 10latach roboty na tym poeabalo mu sie w plecach troche i musial przerwac, ale kasa fajna

0

@Barca1992 milicja i mandaty ? Wybierz jedno. Predzej milicja i pałki plus gaz to na pierwszym miejscu, dopiero pozniej mandat

0

@Rudi35 no tak to normalne. U nas sa sklepy (te male) gdzie wbijasz i sklepowe sa bez maski a tobie nic nie powiedza, chyba ze jakas pinda cos kupuje i ci zwraca uwage

1

@lucca87 tez mam podobne poglady i podobny tryb zycia, zakladsm maske w sklepie z szzcunku zeby babcie nie krecily nosem i nie panikowaly, ale tez sie 2x zastanowie czy sie szczepic.

0

@MamerTponad100 mozesz miec swoja opinie, ale aktualnie w LL nikt mu nie dorownuje na 9

0

@MamerTponad100 co w tym jest smiesznego ? Ze od odejscia CRa to on ciagnie cala ofensywe Realu ?

1

@denis9401 to jak ci wstyd to idz do jaskini zeby cie ludzie na ulicy palcami nie wytykali. Lepiej nic nie robic i niech ten monopol zwany Uefa z szjkiem z PSG w zarzadzie robil co chce i pieniadze prał na lewo i prawo, a kluby niech siedza i patrza jak traca swoje zarobione pieniadze.

0

@wroclawianin89 w Getafe Nyom, a w Espanyolu kiedys Diop (niewiem gdzie on teraz gra)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?