0

@LioMessi10 xd. Przeczytaj jeszcze raz bo sie niezle usmialem teraz xd

0

@sebo939 jak go kasa cisnie to tak jest

0

@msmsms jak ma problemy finansowe (podobo) to sie chwyci i brzytwy byleby trozzke wiecej wpadlo

0

@Krystian1588 jezeli ktos cie ciagnie za szmaty do siebie to ty starasz sie zeprzec nogami zeby do niego sie nie zblizyc i gdy ty puscisz fraki to odlatujesz

0

@Jonyx jakie bledy ? Karny to karny, mogl Lenglet go nie szarpac za koszulke

0

@Czarodziej1980 @Rewolucja123 no tak, o tym zapomnialem, przepraszam

5

@Ronaldinho10VB jeszcze tylko euro i ma wszystko

0

@Ciule123 @MeMyselfAndI w ostatnim meczu pomiedzy nimi Getafe oddalo zabojcza ilosc strzalow mianowicie 1 z tego 0 celnych. Jezeli zagfaja na tyle na ile ich stac i przegraja to oki, ale jak mecz bedzie wygkadac tak jak ostatni miedzy nimi to sory

0

@Patrykl145 12brutto czyli 6 na reke jakos wychodzi i tak duzo jak na emeryta.. mam nadzieje ze Laporta tego nie zrobi

0

@Ciule123 po ostatnim meczu Realu z Getafe trener Getafe powiedzial ze niechcieli skrzywdzic zawodnikow Realu, wiec odpowiedz sobie sam jakie szanse maja Biali na strate punktow

2

@Comentateiro puchar to puchar. W tamtym sezonie nic nie wygrali wiec zawsze jakas nagroda pocieszenia jest, tymbardziej ze nadal sa szanse na dublet

0

@monsterrize a jak chcesz go sprzedac skoro ma kontrakt ? Wyraznie jest napisane ze zeby zwrocily sie koszty amortyzacji musza dostac 72banki, ktonim tyle da za nieho ? Juz nie wspomne o pensji.. zreszta to samo tyczy sie Cou, tez musza dostac jakas kwote zeby zwrocily sienkoszty amortyzacji, jedynie chyba Bombel tego nie ma

0

@Comentateiro no skoro Mendy Militao i Nacho to nie sa obroncy to nie mam pytan xd. Rozumiem ze to napastnicy przemianowani na ŚO ? A u nas wszysch zdrowi ? Na tyle zdrowi ze FdJ musial czasem grac na ŚO. Wracajac do PK to pewnie niezle cieszyles miche jak Barca zdobywala tryplety a ten pucharek do trypletu byl potrzebny. Nie rozumiem czasem teho myslenia, puchar to puchar ingra sie po to zeby go wygrac

1

@Macistano ja tez w niektore rekordy watpilem, ale Messi z CR mnie uswiadomili ze nic nie jest niemozliwe. Moze za 20lat ludzie zapomna o wyczynach tej 2 bo inny bedzie pobijac ich rekordy

2

@jamesbond6 niewiem czy byl o cos podejrzewany, ale to byl nasz ŚO i to kozak ŚO w parze Puyolem

1

@andres_xavi Nanatsu no Taizai sobie poogladaj, jest 5 sezonow tez ciekawe anime z bijatyka, wojna pomiedzy archaniołami ludzmi elfami vs Demony ale wojna jest dopiero 4/5 sezon ogolnie ogladam te serie (5 sezon) ibakuart sie wojna skonczyla a dopiero jest polowa serii takze zobaczymy co bedzie dalej

1

@andres_xavi The misfit of demon academy (bardzo fajna seria tylko jedymy problem jestvtaki ze glowny bohater jest mega OP od samego poczatlu i nie ma sobie rownych) , a ja teraz ogladsm Diablo: Władca Demonow (tez ciekaea opcja z nutka troszeczke intymnych scenek ;p i tez glowna postac jest mega OP od samegonpoczatku)

1

@andres_xavi a tamte tytuly co ci napisalem to juz zobacYles ?

0

@LUPR a to przepraszam, to umknelo mi jednak. No ale na tle 13 wygranych to te 3 porazki to nic

0

@Tomo1989 ostatnio gdzies mi sie przwinelo info ze ze wszystkich finalow LM ktore gral Real Madryt to przegral tylko 2 finaly, a to ile razy byli w 1/2 to deklasacja

3

@Donio nie, to nie jest fart tu ewidentnie widac roznice ze runde jesienna graja do dupy zawsze (za Zidana) zreszta widac to jak punktuja w LL i jak grali w LM w fazie grupowej. Widac ze csle siły oszczedzaja na runde wiosenna. Jak widac granie na "alibi" w rundzie jesiennej wystarcza zeby byc w czolowce LL i wyjsc z grupy w LM, a runda wiosenna to jest calkiem inne oblicze Realu

3

@matkep mentalnosc i wola zwyciezcy robi robote.

0

@Borneo zaden rzad nie ma.pieniedzy, pieniadze oni maja dzieki nam

0

@LeoMessi1994 zastanawiam sie jak gruba byla libacja i jak to bylo mozliwe xd

0

@LeoMessi1994 oj tam. Bogata ma kariere i moglby dostac. Jednak ciagle jesg bardzo waznym ogniwem w Realu, jest tylko jedno ale.. mianowicie na euro grac nie bedzie, a jak Francuzi wygraja euro to raczej szanse na ZP dla Benzemy sa 0

0

@marcin000019 no niewiem, ta przewrotka zawodnika Porto z Chelsea tez byla jedna z piekniejszych, Giroud chyba tez huknal jakiegos gola z przewrotki, a takie gole jednak sa efektywniejsze.

0

@marcin000019 jeden z ładniejszych ale napewno nie na gola roku

0

@barbat551 on byl spokojny o wynik i liczyl na gladkie 3 do jaja

1

@bartekvisca dam ci przyklad mojego ojca. Zapisal sie w lutym (chyba), dostal telefon na poczatku Marca ze moze sie szczepic, alenon chcial Fizerem a go nie bylo tylio Astra wiec odmowil i po 2tyg dostal oolejny telefon czy chce sie szczepic no i poszedl sie zaszczepic ta astra. Ojciec ma 67lat i nic mu po szczepionce nie bylo, teraz czeka na 2 dawke

0

@Persyfl ale czy Konfederacja rzadzila jako partia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?