0

@maatiixx mi sie to tam podoba. Zarabiaja takie siano to niech biegaja. Emeryturke maja szybko i pozniej juz tylko karierowicza udawaja, dla mnie to dobrze bo bedzie z 10meczow wiecej do ogladania.

0

Tak tak PSG musi dupke lizac wkoncu oni nie maja czegos takiego jak FFP niech liza i tak predzej czy pozniej sie ugna jak zobacza ze beda sami z topowych kluboe w LM xd

0

@maatiixx a skad wiesz jakie oni rozwiazanie zastosuja ? Narazie wiemy tylko kto bedzie gral i jak ma format wygladac, ale niewiemy wszystkiego od A do Z

1

@pt9 czemu ? Ogladac starcia gigantow co chwilke, to miod przeciez, lepsze takie mecze niz ogladac mecz Barcy z rzeznikami z Getafe np

0

@maatiixx a teraz nie ma zabijania graczy ? Zobacz przyklad Angli gdzie maja 2 puchary krajowe Mistrzostwo kraju inwalke o LM, gdyby jedna druzyna zaszla daleko w kazdhm turnieju to praktycznie caly seson gra co 3 dni wliczajac przerwe na repki

0

@maatiixx jak koedy beda rozgrywac ? Napisane bylo ze w tygodniu

0

@Rhaan o to to, wlasnie tak to wyglada. Nic nie robic a zarobic czyli myslec jak Uefa i Fifa,a teraz na gaciach brazowa plama bo kluby chca zrobic swoja lige

1

@Zieliniak pali sie pod dupa. Nie raz kluby sie skarza ze za malo dostawaja, a ktos dzis podawal ze rocznie 2mld euro zgarniaj a kluby z tego dostawaja ochlapy i teraz masz "strajk"

0

@maroon przeciez dopiero co wpadla oficjalka o utworzenou. Napewno w niedalekiej przyszlosci poznamy cale zasady od A do Z. Przeciez nie ma nic na wczoraj

0

@Katalonbar Bayern z PSG dolacza nie martw sie. Watpie zeby usmiechslo im sie grac w LM jako jedynym z topowych klubow, bo gdy Super Liga powstanie to z LM zrobi sie taka Liga europy

1

@Dayan016 Perez wie gdzie ugrysc zeby siebie nie bolało, a po 2 oni maja noz na gardle bo straca mase kasy. A po 3 to co sie stanie z MŚ czy ME jak najlepsi zawodnicy na nich grac nie beda nie widze jakos tych konsekwencji

2

@daniel32778 tymbardziej z Varem beda wałki xd obudz sie gosciu bo gadasz glupoty. Kto mial zostac prezesem Super Ligi ? Moze prezesn Uefa ?

1

@dariooo ppwyrzucaja ich z lig z repkow i kto bedzie reprezentowal ligi ? Getafe ? Xd. A na MŚ jak im zabronia jechac to kto to bedzienogladac gdy najlepszych nie ma na MŚ ? UEFA ma noz na gardle i pieprzy farmazony, a Perez sie nie da zlamac bo on wie gdzie ugrysc zeby sibie krzywdy nie zrobic

0

@kibic1899 a dziwisz sie ? LM nie bedzie xd. A nawet gdybh zostala to tam z tych najlepszych nikt nie bedzie grac xd

0

@Krystian1588 tylko ze Ramos wiedzial ze to ciagnoecie Lengleta moze skonczyc sie karnym i to poprostu wykorzystal, doswiadczenie i chytrosc zrobily swoje, mial szanse na rzut karny i to wykorzystal, Suarez tez nie raz przy aktorzyl na karnego i nikomu nie przeszkadzalo

0

@adamt1996 gdyby nasi pilkarze tyle za sedzia nie latali to by nie bylo tego placzu ze za malo doliczyl, ale zawsze musza dyskutowac i czas marnowac

1

@Pogba gdy wszystkie wielkie kluby wejda w projekt pt SuperLiga to zadnych kar nie dostana bo tamci straca poprostu kase i tyle, dlatego masz takie straszenie "jak niewiadomo onco chodzi to chodzi o pieniadze"

0

@Krystian1588 to czemu Lenglet sie nie przewrocil ?

1

@Dani13 piszesz tak bo od czasoe Pepa Barca byla potega ? Czlowieku ja pamietam czasy gdzie Barca konczyla sezon na 4 miejscu. Puchar to puchar, przypomnr ci ze nasze tryplety ktore zostaly zdobywane to wlasnie dzieki temu pucharowi tez bo gdyby go odpuszczali to mowy o trypletach by nie bylo

0

@Krystian1588 ale faulowany byl, ppciaganie za koszulke i to tak mocno to jest faul, a aktorstwo i doswiadczenie to juz druga sprawa. Przhpomnij sobie jakim specjslista w tej dziedzinie byl Suarez

4

@Barcelonista94 szukasz igły w gownie, serio...

1

@Coutinho007 ale w tym albo w 2027 napewno ;p :D

1

@arasz1819 komentarzejno i tak ma inne zdanie ;p

0

@martin3131 co zrobil ;p

1

@Coutinho007 LS ;p

3

@smiatuniu zal to mi ciebie. W tamtym roku byla susza na puchary w tym przynajmniej jest 1, ale ty to pewnie tryplet co rokh bys chcisl

1

@LeoMessi1994 dodaj Griezza. Wedlug mnie dosyc dobrze tez z nim gra co potwoerdza akcja na 4-0

13

Griezmann znowu b. dobre zawody ehh szkoda ze tyle hejtu na niego, ale to dzieki nemu i Albie ten puchar trafin do nas, gdyby nie oni tonw finale nas by nie bylo, ogolnie caly turniej Griezz rozegral bardzo dobrze, a ta akcja z Alba gdzie Leo strzelal na 4-0 miod. Powinien byc MVP turnieju

0

Na waciki bedzie

1

I znowu wychodzi na wierzch to co Bartek mial w deklu... 0 projektu i "sprzedamy/oddamy tego a kupimy sobie tego" i to nieudolne łatanie dziur bez pomyslu.. do faceta nic nie mam bo nigdy nie dostalby sie do topowego klubu dlatego skorzytal poki byla okazja no ale.... Bartek mial inny "plan"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?