Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grubson nooo, dlatego ironizuje sie jak piekne bylo to ostatnie podanie do kolegi z nie swojej druzyny
0
@sylweste.r to bylo pewnie w formie zartu
1
@Alanooo to chyba zalezne od twoich mozliwosci. Spotkalem sie ze chrzestny i 500zl dal do koperty i wiecej.
8
@Grubson widziales te asyste ? On podal do zawodnika druzymy przeciwnej ktory strzelil pozniej gola xd.
1
@Nieznajomy pili drinki, jedli lody
2
@sokot Suarez mial jakas kontuzje i po kontuzji zostawil bandaz, a pozatym ma jakas wstazke na reku a w Premier League nie mogl z nia biegac na reku i dlatego przez to zawiazuje to bandazem
0
@Dembouz1899 de Ligt
5
@marcin000019 no a Benzema nie dal nadziei Realowi ?
0
@LeoMessi1994 3,1,6,2,5,4
0
@Chakalaka ciekawe co zrobi. Czy odejdzie za kasa czy jednak zostanie (pewnie za polowe tego co ma o ile nie mniej)
1
@Fawrf naduzywanie caps locka xd. Wywal ten klawisz
0
@Krystian_mix moze strims world
0
@Ciule123 haha. Mocne xd. Kopalnia sie rozpier jak moja zona na kanapie xd
0
@abram3k tylko na El Clasico masz tu i tu. W tamtej rundzir bylo na eleven takze w tej raczej na C+
2
@udarpawarotam chyba az 5..
0
@LeoMessi1994 o Panie. PD, LD,LG,PG taka kolejnosc
0
@AlicjaFCB no to by bylo cos pieknego, ale tak jak napisalem droga daleka i ciezka ;p
1
@Bogan Panie, Pan nie pamietasz jak Messi wkrecal w ziemie Boatenga ? To byli w 1/2 panie
0
@macio_944 nie mow ze niechcialbys go w Barcy. Ja bym go chcial jakby byl pare lat mlodszy i nie gralby w Realu heh
1
@saczers438 w tej Chelsea jest tyle mlodego ognia, tylko gdyby ten mlody ogien byl tak mocny jak w poprzednich klubach. Zobaczymy co Tuchel z nich wyczaruje jak dostanie okres przygotowawczy. Gdybg PSG i Chelsea zameldowaly sie w finale to bardzo bym chcial widziec mine szejka gdy widzialby jak Tuchel z swoimi podopiecznymi swietuje, ale do tego daleka i ciezka droga
0
@MesQueUnClub_87 ja nigdzie nie napisalem ze uwazam ZZ za lepszego od Pepa tylko podwarzylem twoja wypowiedz gdzie dyskutowales z jakims uzytkownikiem ktory tak uwazal, trenerstwo ZZ dopiero ruszylo, zobaczymy za 10lat co bedzie mial dopisane. Na ten moment to ja tez Pepa stawiam wyzej
0
@stradomek ja ogladam kazdy i Pedri zjechal z forma mocno. Powinien posiedziec i odpaczac
4
@tn.divine Puig to biegajacy chaos na boisku, gdyby to byla taka perła na jaka ją tu wszyscy maluja to gralby caly czas, ale trenerzy z niewaieomych przyczyn na niego nie stawiaja
0
@MesQueUnClub_87 no jak na 4 czy tam 5 jak kto woli lata kariery to chyba nie jest zle co nie ? Xd
0
@MesQueUnClub_87 i sie mu nie dziwie, bo ZZ osiagnal to co od poczatkow LM (nie Pucharu Mistrzow) nie zrobil nikt inny czyli wygral LM pod rzad a to jednak cos. Jezeli chodzi o LM to ZZ nie ma sobie rownych a tez nie mozna zapominac ze on objal Real w sezonie 15/16 czyli trenuje 4 lata (bo w sesonie 15/16 przyszedl jakos w polowie a pozniej w jednym sesonie trenowal dopiero Real pod koniec sezonu) jeszcze swoje (moze) osiagnie, jak odejdzie i bedzie trenowal np Juve
0
@msmsms u mnie zaczelo sie (ale nie na powaznie) gdy Ronnie byl prezentowany jako pilkarz FCB pozniej ten jego cudowny gol z Sevilla od poprzeczki chyba z 30metrow, napisalem "nie na powaznie" bo jeszcze nie mialem mozliwosci zeby jakos sledzic te mecze. Kibicowanie Barcy takie na powaznie zaczelo sie od sezonu 05/06. Owszem wczesniej tez ogladalem mecze jak np final Euro Portugalia vs Grecja no ale to bylo takie ogladanie na zasadzie "jaki mecz puszcza dzisiaj na TVP i czy wogole cos puszcza"
0
@PawelLeo o wlasnie. Dlatego napisalem "okolo 11pkt"
0
@marcin000019 jesli mecz wygramy to bedziemy 1pkt nad Atleti, a nie ze bedzie po rowno. Atleti 73 my 71 ;p
10
@Matt_i1992 Real tyle tracil, my ok 11 do Atleti
4
Pozostalo nie dac pewnej czesci ciala i LL powinna byc nasza, przydalaby sie jakas rotacja dla Pedriego bo ewidentnie obnizyl loty