Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Magia statystyk, pokazują wiele nie pokazując nic.
Najlepszy asystem w lidze, jakby to był wyczyn a my byśmy mówili o 20 asystach, ale rozmawiamy o siedmiu.
I to nie 7 asyst na 7 spotkań, 7 asyst w 4 spotkaniach.
A jak lubisz statystyki to jest inna: bezpośredni wpływ na wynik.
I co powiesz o tej statystyce, gdy z 7 asyst i 5 bramek zdobyliśmy tylko 6 punktów?
Dlatego istnieje powiedzenie, że statystyki nie grają, bo czasem nie widać w statystykach udziału zawodnika w grze a czasami statystyki zawyżają udział.
A każdy wie jak Dembele gra, jeden mecz dobry a potem miesiąc irytowania, marnowania sytuacji, tracenia piłki.
No i z tym niecałym pół sezonu to też przesadzasz. W lidze nie grał 13 kolejek z 38.
16
Yamal zakręcił raz, wykonał celne podanie którego Fati się spodziewał i padła bramka.
To jest jednak inna klasa piłkarza niż Dembele a takich głównych różnic to cechuje go posiadanie mózgu.
Dembuś by jeszcze 3 razy wszedł w drybling a potem wybiegł za mapę.
Czasem to działało bo nikt nie wiedział co zrobi Dembele, z Dembele włącznie, ale częściej to był chaos i burdel a Yamal na tyle na ile pokazał to złoto i oby nie zgasł i unikał kontuzji.
0
@Kgorecki2500 Nie istnieje ŻADEN powód by kolportować ruską propagandę
1
@barcelonaLM No tak, bo symbole banderowskie w Polsce są ogromnym problemem, normalnie widać je na każdym rogu.
To nie tak, że ruscy prowadzą wojnę informacyjną i szczują nas na Ukraińców bo w tym momencie jesteśmy po jednej stronie barykady, dlatego zrobili ulotkę o problemie który w Polsce nie istnieje a kandydat na posła chce ją kolportować, robiąc tym samym świetną pracę dla ruskich, którzy - jeżeli nie wiesz - skrzywdzlili Polskę kilkuset kroć bardziej niż Ukraińcy kiedykolwiek.
0
@Trojanek23 To jest cały wniosek jaki wyciągnąłeś z tego wpisu? Tyle zrozumiałeś, że coś o Ukraińcach to w ogóle jest? Widziałeś w ogóle ulotkę o jakiej mowa?
0
Jedna z liderek kobiecej części Konfederacji, najaktywniejsza działaczka, bliska współpracownica Grzegorza Brauna, kandydatka do sejmu z list Konfederacji.
Zachwyca się ulotką i chce ją kolportować.
Ale to nie jest zwykła ulotka, to ulotka skierowana do Ukraińców.
I o ile oczywiście dla Polaka pogląd na UPA można mieć tylko jeden, to jak traktować kolportowanie ruskiej propagandy?
Przecież to nie dla Ukraińców zrobione tylko dla Polaków i to przez jakiś ruskich co nawet translatorem nie potrafili się posłużyć i napisali coś co w ogóle trudno zrozumieć.
0
@yoli Nie, Coutunho był ultra przereklamowany po prostu.
Miał kilka sztuczek i jak przeciwnicy nie dali się na nie łapać to była kaplica.
Poza tym, nie pasował nigdy do żadnej pozycji, jego fizyczność to żenada.
Już w Liverpoolu Klopp nie wiedział co z nim zrobić, próby ustawiania go na różnych pozycjach kończyły się tragicznie więc z braku laku trzymał go na skrzydle. Do tego niska wydolność powodowała, że nie był w stanie rozgrywać całych spotkań i średnio na boisku był po 60 minut.
A wystarczy spojrzeć co się z Liverpoolem zrobiło gdy Coutinho odszedł a jego miejsce zajął Mane, praktycznie od ręki ich ofensywa odpaliła i doszli do finału LM nie odczuwając kompletnie tego, że Coutinho odszedł.
0
Ja bym oczywiście wziął Neymara ale tylko z pensją na poziomie 1-2 miliona euro i nie więcej. W innym wypadku to ani opłacalne ani honorowe.
Zwłaszcza, że już miał okazje wrócić ale wolał zagrać Barceloną na podbicie kontraktu więc niech spieprza.
3
Uwielbiam idiotów którzy mądrzą się o klimacie nie odróżniając go od pogody.
Teraz masa baranów (łącznie z ponoć poważnymi ludźmi, politykami - brak zaskoczenia - prawicowymi) stanowczo twierdzi, że globalnego ocieplenia nie ma, bo pojechali do jakiegoś zadupia nad morzem i jest 17 stopni.
Jak im źle to niech pojadą na Suwałki, najzimniejszy rejon Polski gdzie historyczna średnia dobowa w sierpniu wynosi 22 stopnie a obecnie jest tam 32 stopnie.
No ale taka informacja już nie pasuje do tezy, że naukowcy kłamią i nie bijemy kolejnych rekordów średnich temperatur.
0
@Transu96 Adrenalina a znając świat freaków to i może coś jeszcze przed walką walone było.
Tak czy inaczej, on tego nie czuje ale jak zejdzie z niego to będzie chciał, żeby mu tą nogę odrąbali.
1
@LjakRoberciik Akurat miałem sporo szczęści w życiu i partnerki naturalnie urodziwe.
Taki luźny wniosek mnie naszedł oglądając to gówno MMA i to jak ogólnie baby które opierają swoją całą kreacje o atrakcyjność wyglądają bez makijażu wchodząc na ring.
1
Jakby przyszedł kiedyś do mnie jakiś dyktator i kazał mi wprowadzić jakieś zamordystyczne prawo pod groźbą śmierci to bym wprowadził zakaz makijażu u kobiet.
To jak da się oszukać i z paszczura zrobić śliczną buźkę tylko dzięki masie szpachlowej i kredce to niepojęte.
1
@bartekvisca Dostaniesz wypis ze szpitala i to może być podstawa a najlepiej od razu odezwać się do ginekologa prowadzącego, on powinien od ręki i na gębę wystawić L4.
0
@Ghostface Nie ma kompletnie żadnego znaczenia czego sprawa dotyczy, państwo NIE MA PRAWA w ten sposób reagować.
Minister zdrowia NIE MA PRAWA grzebać ludziom w dokumentacji medycznej a tym bardziej publikować informacji o danej osobie.
Co następne? Losowemu krytykowi prześwietlą kartę chorób i na Twitterze zapostują, że leczył się na chlamydie?
3
@RosjaninBut Nie, to nie jest polityka, to jest bandyctwo i nie normalizuj tego. Nie przypominam sobie bym kiedyś widział jak w tak otwarty sposób i to hurtem ujawniało się chronione informacje osobowe by zaatakować opozycje.
13
W ciągu ostatnich 2 tygodni:
-Terrorysta z komendy głównej policji ujawnił intymne dane oraz dane medyczne Joanny z Krakowa, żeby odwrócić uwagę od przekraczania uprawnień i czystą bandyterkę policji.
-Prokuratoro-Minister Zero ujawnił dane OFIARY rozboju dokonanego przez grupę neofaszystów żeby zaatakować LGBT.
-Minister zdrowia ujawnił dane osobowe lekarza oraz leków jakie sobie wypisuje żeby zatuszować rozwalenie systemu wydawania recept przez które jest problem ciężko chorym wypisać nawet leki przeciwbólowe
A jeszcze nie tak dawno rządowe media ujawniły dane małoletniej ofiary pedofilii żeby zaatakować opozycje co doprowadziło do samobójstwa dzieciaka...
Ten rząd nie liczy się z nikim i z niczym, złamie każde prawo i doprowadzi do każdej tragedii byle utrzymać się przy władzy.
0
Ta, już było w zeszłym sezonie, to może z 3 kolejki doliczali dużo a potem już 3-4 minuty max.
No i ta "niska intensywność" karnych to taka abstrakcja... Znowu wyjdzie, że zapasy z Lewandowskim są za mało intensywne na gwizdek.
Czysty idiotyzm... Skuteczność przepisów wynika z ich prostoty i ograniczania pola interpretacji a tutaj nawet oczywisty faul może być nieodgwizdany bo sędziemu się uwidzi, że za mało intensywny był.
0
@Messibestplayerintheworld Stwierdzić na oko niewiele można, może throttling? Przegrzewanie się albo za słaby zasilacz może wywołać efekt w którym wydajność komputera jest ograniczana.
1
@zodiak_10 Wiem, dlatego się nie dziwie.
3
@macio_944 Tak to działa, na Florydzie nie można prowadzić imprez masowych pod chmurką w burzy.
1
2 minuta a Vinicius upadł po raz pierwszy xD
0
@ViscaelBarca2007 Tu nie ma zagadki bo Barca to przystanek końcowy. Nie sprzedajmy piłkarzy którzy się sprawdzili tylko niewypały. Bogate kluby nie chcą odrzutów a już specjalnie odrzutów z wysoką pensją. Mniejsze kluby zainteresowane nie mają kasy na wysokie pensje.
2
@PatrychoO Należy się przyzwyczaić ponieważ przy każdej jednej burzy nie będzie meczów na Florydzie. Takie tam panują przepisy.
0
@MateuszGotowka99 A bo oni po koleżeńsku kupują Lengleta?
3
Czym dłużej o tym myślę tym bardziej obrzydliwie się czuje.
Minister zdrowia bez żadnego przetargu kupuje niecertyfikowane maseczki od kolegi, potem respiratory od handlarza bronią. Setki milionów złotych idą w niebyt, minister odchodzi z rządu i żyje sobie jak pączek w maśle a jego koledzy co chwila próbują po cichu przemycić zapis o wyłączeniu odpowiedzialności.
Komendant główny policji przemyca broń ciężką z obcego kraju objętego wojną, przynosi ją do komendy głównej policji, jednego z najważniejszych budynków państwowych a następnie wysadza ją od środka raniąc przy tym postronne osoby.
Trafił do pierdla? Nie. Został zwolniony? Nie. To może zawieszenie? NIE, ale próbowano zrobić z niego poszkodowanego w wypadku z użyciem materiałów wybuchowych które przemycił...
W podobnym czasie na Polskę spada ruska rakieta zdolna przenosić broń jądrową, nikt jej nawet nie szuka. Pół roku później znajdują ją w lesie w centralnej Polsce. Nic jej nie wykryło, przeleciała pół jeb$%^go kraju a MON kłamie w żywe oczy, że nic nie wiedział i to wina wojska.
Teraz wielkie napięcie, Wagnerowcy pod wschodnią granicą, rząd mówi jak to zabezpiecza kraj a tymczasem dwa białoruskie śmigłowce bojowe latają ludziom nad domami i znowu ŻADNEJ REAKCJI OBRONNEJ.
Co robi MON? Kłamie, że nic takiego nie miało miejsca do póki obywatele nie udowadniają, że te śmigłowce latały po Polsce po czym MON zmienia zdanie i przyznaje, że latały...
Już po tej rakiecie Błaszczak powinien w trybie ekspresowym dostać dymisję a i jeszcze sąd powinien się pochylić nad sprawą.
Takie rzeczy w cywilizowanym kraju mogłyby doprowadzić nawet do upadku całego rządu a u nas co? Zaraz mija doba od tego zdarzenia a Błaszczak dalej na stanowisku mimo że w ciągu ostatniego półrocza wielokrotnie wykazał się skrajną niekompetencją.
A gorzej, że są jeszcze ludzie do których wciąż nie dociera czym jest rząd PiSu i dalej żyją w przekonaniu, że problemem jest rozdawanie pieniędzy ludziom.
Nie, rozdawnictwo to jest najmniejszy problem, to jest prawdziwy obraz tego rządu, kryminaliści, oszuści, niekompetentni idioci doprowadzają każdy aspekt państwa do rozkładu.
1
I się dziwić, że potem jest plaga kontuzji jak co roku te tourne to wielka patologia nastawiona tylko na zysk kosztem jakiegokolwiek przygotowania fizycznego. Ciągłe podróże, przejazdy, lotniska, hotele a potem 2 jednostki treningowe, mecz z rzeźnikami jak Arsenal czy Real i przelot na drugi koniec kontynentu...
Fajnie, że dużo pieniędzy z tego leci, ale sądzę, że to nie powetuje strat jakie wywoła odpadnięcie w fazie grupowej LM przez plagę kontuzji.
1
Od kiedy Xavi jest trenerem graliśmy 8 klasyków z czego 6 wygraliśmy a ten coś pierdzi o przejechaniu się.
Z resztą jakie "my", on to co najwyżej będzie tam statystą który będzie udawał kontuzje za każdym razem jak przegra pojedynek biegowy.
0
@bartas97 Jak to mówią, play stupid games, win stupid prizes.
Nie mogę napisać, że mi szkoda bo i czemu miałoby mi być szkoda życia kogoś kto go w ogóle nie szanował.
Żal ewentualnie rodziny.
0
@robsons23 404 to błąd braku strony. Oni w tym swoim ułomnym portalu nie potrafią tego ogarnąć i po meczu jak dają news podsumowujący to stary adres url jest kasowany. Musisz wejść na stronę główną i odpalić nowego newsa.
0
@kamiVeB Nie traktuj Desta jakby miał 17 lat i debiutował w drużynie.
On tu już spędził cały sezon, grał z Realem kilka razy.
Jeżeli ma coś udowodnić to powinien udowodnić, że potrafi zatrzymać najlepszych bo do zatrzymywania ogórów to już mamy Roberto i nie potrzebujemy kolejnej zapchajdziury.