1

@Kgorecki2500 BG3 to nie jest kontynuacja tylko całkowicie inna historia osadzona w tym samym świecie, ale zasadniczo to nawet nie jest świat Wrót Baldura co po prostu D&D więc jeżeli nie znasz to w wielu kwestiach możesz być zmieszany co jest czym i dlaczego czego gra może nie do końca albo w ogóle nie wytłumaczyć.
Typu rasa diabelstwa to nie to samo co diabły.
Ale w grze to w ogóle nie przeszkadza a nawet zachęca do studiowania tego rozległego uniwersum.

0

@FutbolFan Jeżeli ktoś pomyślał, że to prawdziwa kasa to niestety jest niedorozwinięty.
Ale powód wygrywania PiSu jest zgoła odmienny i dość banalnie prosty - rozdają ludziom ich własne pieniądze a spora część tego narodu to niestety skrajni idioci.
Za to wzrost poparcia Konfy to efekt buntu, nie bez powodu ich sondaże stały w miejscu albo nawet leciały na mordę a potem wystrzeliły do 15%. Nie chodzi o merytorykę tylko o "antysystemowość", podziękować można głównie Hołowni którego elektorat się rozpierzchł bo płaczek okazał się nie być antysystemem.
Ale to jest ta sama zasada co zawsze, Konfederacja to nowy Kukiz a Kukiz to był nowy Palikot a Palikot to była nowa Samoobrona itd.
Partię które nie mają znaczenia co mówią, mają mówić głośno i przeciwko wszystkiemu.

3

@MarioVeB! Ta xD Szczególnie że poza Laportą obecnie zdolnych do objęcia prowadzenia jest tylko dwóch: Freixy czyli pomiot Bartomeu i Font czyli typ którego cały plan opierał się o Xaviego

3

Bombele, czy to ty?

0

Dobra ale kur... co to było? xD
Typ nagle złapał Lewego za łeb i sprowadził do parteru w polu karnym a sędzia ma to w dupie? xD

0

To, że Lewy nie odnajduje się w kreacji jest zrozumiałe, nie robił tego.
Ale co się stało, że gość co przez dekadę był niemal perfekcyjny w swojej sztuce, nagle w ogóle się w tym nie odnajduje?
Gość ładował bramki jak leciało, potrafił strzelać z każdej pozycji, każdej piłki. Do tego siła i zastawianie się z piłką. A teraz kompletnie nic, do strzału zbiera się dwa dni, przewraca się po każdym kontakcie, nie potrafi wygrywać pojedynków siłowych.
Zupełnie jakbyśmy kupili nie tego Lewandowskiego.

0

@SuperPatsonFCB Nic mi nie przeszkadzają. Nawet tak bardzo mi nie przeszkadzają, że aż kompletnie mnie nie interesują bo i tak niczego się nie dowiesz poza banałami wydukanymi na szybko.
Przeszkadza mi za to, że liga się sypie a oni dla polepszenia sytuacji robią takie nic nie warte gówno jak zmiana oprawy czy próby przeniesienia meczów do USA zamiast zająć się tym co sprawia, że ta liga przestaje być ciekawa.

2

La Liga upada, przez dziwne limity jest problem ściągać interesujących piłkarzy, przez fatalne sędziowanie mecze są toporne i niesprawiedliwe.
Jak naprawić sytuację? WIEM! Zróbmy wywiady z piłkarzami w środku meczu!

2

Nie wiem, tam na boiku jest 50 stopni? Bo wszyscy grają jakby udar mieli.

1

To jest mecz dwóch bramkarzy i bandy 20 miernot.

4

No co do... Już po meczu Chelsea a oni zamiast przełączyć to pokazują jak te patałachy sobie chodzą i ręce podają.

0

Świetnie, że mecz na C+ Now, szkoda że w moim pakiecie nie mam tego kanału.

3

@John_Doe Ocho, gęsta propaganda wjechała widzę xD Prosto z TVP to wziąłeś czy jak?
Przypomnę ci, że pierwsze skutki wydarzenia odnotowano w rejonie Kanału Gliwickiego gdzie woda wpływa do Odry.
Mam ci przypomnieć geografię, że to jest pod Katowicami i stamtąd do granicy Niemiec w linii prostej jest 250 kilometrów?
Czy może Niemcom udał się cud i odwrócili bieg rzeki?

0

@barcadreed W F1 to się nazywa cooldown room, nie było go przez 2 sezony z powodu pandemii ale teraz są po każdym wyścigu.

1

@fcbarcafan19 Jak dla mnie dużym plusem jest zmiana konwencji i powrót do starego stylu. Mogliby tak co 2 części wypuszczać właśnie w tej stylistyce zamiast klepania slashera jaki powstał od Originsów.

1

Problemem nie jest to, że Getafe tak gra. Wszak trudno oskarżyć beztalencia o brak talentu.
To tylko i wyłącznie wina sędziów, już po pierwszym razie Suareza powinien biegać z żółtą kartką i pozdrawiam robić skuteczną obronę z karą indywidualną przez 95 minut meczu.
Każdy jeden bydlak powinien tak skończyć już po pierwszym występku a sędziowie powinni mieć ich na oku i w każdym meczu w którym to powtórzą z miejsca kartka bez dyskusji.
Wystarczyłoby 5 kolejek i by oduczyli się tak grać jakby pół drużyny dostało zawieszenie.
Ale jak jest przyzwolenie to czemu mieliby tak nie grać?

0

@Saviola88 a tak tak, długo się zastanawiałeś co wymyślić żeby odwrócić kota ogonem? Konfa nie popiera uchylenia immunitetu Ziobrze, potem Kaczyńskiemu, raptem rok temu zdejmowała immunitet Wielgus.
Co zrozumiał z tego Saviola88? Że ktoś głosuje tak jak PiS a tak w ogóle to Tusk ebebebebe...

0

@Szopenek a to powód jest istotny? Wielgus przed sąd postawili a ona zakłóciła mszę, ale zakłócenie mszy to już ważniejszy powód niż "jakaś lewacka"?

3

@DonMatteo901 Śmieszne, a teraz sprawdź co mówił jeden z obecnych prominentnych działaczy Konfy o Konfie jak jeszcze był u Kukiza. Chodzi o niejakiego Tyszkę

9

Dobra, dzisiaj jeszcze fajnych fikołków nie widziałem więc wrzucę

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=61379&KodKlubu=Konfederacja&Decyzja=Wstrzym

Głosowanie o uchylenie immunitetu Kaczyńskiemu żeby mógł stanąć przed sądem.
Będzie zaskoczenie, że Konfederacja znowu sprzeciwiła się uchyleniu immunitetu?
Miesiąc temu Ziobrze nie chcieli zdjąć, wczoraj Kaczyńskiemu i to zdecydowanie bardziej bo poza standardowym "wstrzymaniem się" (co w tym układzie głosów jest głosem przeciw) połowa zagłosowała bezpośrednio przeciw.
A potem będą gadać o przewracaniu stolika i rozliczaniu kogoś xD

A no i karta pułapka, żeby mi ktoś nie wyjechał, że oni po prostu mają politykę, że nie popierają uchylania immunitetu (co już samo w sobie jest głupią wymówką).
W 2022 roku ponad połowa Konfederacji głosowała ZA uchyleniem immunitetu posłance Joannie Scheuring-Wielgus i nikt nie wstrzymał się od głosu.

1

@michal26 czyli konfederacja wie, że są to tendencyjne pytania zrobione tylko po to, żeby dać PiSowi paliwo wyborcze, wie że koszt organizacji referendum to kilkadziesiąt milionów złotych, (chyba) wie też że referendum daje partiom możliwość promowania referendum a że PiS zrobił sobie pytania pasujące do tematów swojej kampanii to dzięki temu zasilili rządowi budżet na kampanię wyborczą (którego Konfederacja nie ma).

I ty mówisz, że to dobre tlumaczenie, bo ogólnie popierają demokrację bezpośrednią (choć sami co chwila powtarzają że demokracja jest zła).
Przecież to jest jakaś abstrakcja i ultra fikołek.
A jak lubisz referenda to robienie hucpa z demokracji bezpośredniej to świetna droga, pomysł idealny.

7

@hayek wszystko tak mogą tłumaczyć. Ziobry nie chcieli przed sądem postawić bo też *wstaw argument z dupy*.

1

Ponoć Konfederacja tak ładnie orała pisowcow w sprawie referendum a jak przyszło głosowanie to... Wstrzymali się od głosu
@michal26 i co wynikło z tego występu Wiplera

0

@Kozinho. A czy ja nie napisałem o tym, że mieli subwencje którą roztrwonili na głupoty albo wręcz rozkradli a teraz zamiast iść do banku po kredyt to żebrzą o wpłaty bo nie mają na kampanię?
To jest właśnie przykład tego, jak potrafią gospodarować, jak są zaradni.

0

@chlip1 Sami sobie zgotowaliśmy taki los. Jest nagonka na POPIS, że wiecznie żywy a na tym oburzeniu wyrastają populistyczne nieroby który potrafią jedynie głośno krzyczeć i sprzedawać ludziom proste rozwiązania skomplikowanych problemów.
I tak się kręci bo nie ma opcji by wyrosło tu coś poważnego bo naród lubi sobie sam wsadzać kij w szprychy kręcąc się między miałkimi partiamii środka a jakimiś populistami jak Kukizy, Palikoty, Konfa, Razem i inny syf.

0

Ja mam tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do łba powołać go do reprezentacji jak to było na Mundialu.

1

W sumie śmiesznie się patrzy jak Konfederacja teraz płacze o niską subwencję i prosi o wpłaty bo na kampanię wyborczą nie starcza.
Tacy zaradni, tacy mądrzy, tacy biznesowi. Oni wiedzą jak powstaje dobrobyt, oni mają rade na wszystko, oni zrobią tak, że każdy będzie kowalem własnego losu, pieniądze się biorą z ciężkiej pracy a nie wystawiania łap po cudze.
A jak przychodzi co do czego to DEJ MNIE BO MAM CHOROM PARTIE.
Było więcej wydawać z subwencji na konwencje. Za styczniową zapłacili pół miliona, za czerwcową pewnie z milion walnął za ten cały festyn co urządzili z laserami, płomieniami i konferansjerką z KSW.
Mógł pan Berkowicz sobie więcej wypłacić za "usługi IT" a pan Mentzen mógł drożej wynajmować samemu od siebie manekin Morawieckiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ciekawe czy już przeżarli te kilkaset tysięcy które zarobili organizując te bezsensowne prawybory których wyniki olewali według uznania.
No ale taki jest obraz populistów i karierowiczów, nawydawali milionów a teraz wyciągają rękę po jałmużny bo mało kasy.
To może by do banku poszli po kredyt? Tak jak to powinien zrobić każdy zaradny biznesmen a nie jak jakiś lewak liczyć na dary.

0

@tristan87 Dlaczego ciężko? Jeden udany sezon w Anglii to szansa na 4 puchary (Mistrz, puchar Anglii, ten angielski puchar Tymbarku i tarcza wspólnoty).
Razem z LM, superpucharem i KMŚ ma szansę na 7
Więc teoretycznie on może to przebić w ciągu 2 sezonów i to dopiero będzie trudne w tak krótkim czasie, ale w długiej perspektywie ma dopiero 52 lata i mógłby teraz objąć choćby RB Salzburg i zgarniając po te 3 gwarantowane tytuły rocznie przebić rekord przed ukończeniem 60 roku życia.

0

Spory fart City, tragicznie wykonany karny który cudem wpadł po paradzie a potem wygrana po zwalonym poprzeczce.

2

Kiedyś byłem innego zdania, ale patrząc na to co robią szejkowie z piłką nożną, zwłaszcza obecnie Arabia to jestem jak najbardziej za salary capem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?