Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB Dzieci mają dziwne smaki, ale dorosły człowiek nie powinien brukać jamy ustnej popłuczynami po garnku z pomidorową.
34% koncentratu pomidorowego... To stężenie jakie mam na patelni w zlewie, zalanej wodą do odmoczenia po robieniu sosu do spaghetti.
0
@BulaKG Witaj w klubie
0
@luka1995 Ja mówię o Realu który nie posiada innego wyboru niż postawienie na młodych
0
@BulaKG Co to znaczy "gdzie są", mogą być wszędzie, to się nazywa koprofagia i jest dewiacją albo objawem choroby umysłowej, więc jak widzisz, nie każdy smak to kwestia gustu.
1
@BulaKG Są tacy którzy lubią jeść fekalia i to nie jest normalne, żeby to nazwać kwestią gustu
4
Ludzi, którzy nieironicznie mówią, że Tortex to dobry ketchup powinno się odizolować od społeczeństwa.
0
@barcanawieki Kielecki może ci nie smakować, twoja sprawa, ale nazwanie Winiarego majonezem to jak nazwanie margaryny masłem.
Każdy "majonez" zawierający sól wapniowo-disodową (czyli E385) to nie jest majonez. Ten składnik się dodaje dlatego, że producent rucha cie na składzie i musi dodawać ten szkodliwy przeciwutleniacz bo bez niego miałbyś lejącego się gluta co jest spowodowane zbyt małą ilością jajek.
Tortex też można lubić, ale to nie jest ketchup tylko pomyje po garze koncentratu pomidorowego.
1
@korn234 Postawić na młodych? xD Jakby mieli jakikolwiek wybór
0
@Bobo25 Mieli skrupulatnie liczyć każdą przerwę, tak ustalili na początku.
8
Doliczony czas 5 minut z czego 3 doliczone za zmiany czyli bramka, faule, leżenie tylko 2 minuty xD Ale to jest przewał co się dzieje, wszystko idzie na korzyść Realu.
0
@Gibbon_FCB Tak, sędzia zauważył faul na bramkarzu którego nie było, dlatego anulował bramkę która nie miała związku z faulem. Tak działa to rzadsze stosowanie VARu.
0
Bóg jest z nami.
Za każdy wałek sędziowski na korzyść Realu kontuzji doznaje jeden z ich piłkarzy.
5
Ale przewał xD Nie używamy VARu przy możliwych karnych, sprawdzimy lekkie pchnięcie bramkarza które nie miało żadnego wpływu na bramkę
0
@maroon A skąd wiesz, że nie jedzą? ;)
2
@LjakRoberciik Czyli wybranka pewnie coś zjebała i się teraz przymila a podwyżkę zje ci inflacja.
1
Mój wpis został usunięty, pewnie za nazwanie Dobromira Sośnierza per... Osoba lubująca się w brudzie (nie powiem dokładnie jak bo znowu usuną).
Chciałbym jednak zaznaczyć, że owe określenie nie było inwektywą a jedynie stwierdzeniem faktu, że pan Dobromir ma problem z życiem społecznym i utrzymaniem czystości w swoim otoczeniu poprzez składowanie śmieci na korytarzu przed swoim mieszkaniem zamiast wynieść je do śmietnika.
Z jego śmieci wylęgają się robaki a pan Sośnierz ma to w tyłku i wywołuje awantury za każdym razem gdy sąsiedzi czy spółdzielnia proszą go o posprzątanie korytarza bo to nie tylko śmierdzi ale i stwarza zagrożenie pożarowe.
https://wiadomosci.wp.pl/smieci-przed-mieszkaniem-posla-mam-pare-rzeczy-na-korytarzu-i-bede-je-mial-6902132158270080a
0
@Michael24 Pytanie czy za Tuska było lepiej to jak pytanie czy gdy miałeś 12 lat to byłeś wyższy niż obecnie.
To są długie procesy przemian i za Tuska nie było jakoś dobrze, ale nie było też źle. Kraj się rozwijał stopniowo, ludzie zarabiali coraz więcej i była stabilizacja.
A trzeba pamiętać, że za Tuska też był ogromny kryzys ekonomiczny oraz pandemia.
I na tym polega problem, ktoś ci mówi, że dzisiaj jest lepiej bo 10 lat temu pracował jako ochroniarz za 3 złote. Dzięki rozwojowi gospodarki dziś tyle się nie zarabia? Nie, dzięki minimalnej krajowej która wciąż jest podwyższana.
Problem w tym, że teraz zarabiasz 20 zł stawki godzinowej jako ochroniarz bez szkoły i niby super. Tylko jeżeli masz maturę, poszedłeś do jakieś pierwszej roboty która jest bardziej ambitna niż cieciowanie i pierdzenie w stołek cały dzień, to też dostaniesz 20 złotych.
Czemu? Bo za Tuska około 500 tysięcy osób pracowało za minimalną, teraz jest to już 3 miliony.
Do tego dwucyfrowa inflacja i zadłużenie państwa które odbije się dopiero za kilka lat.
1
@Kidd 1. VER
2. LEC
3. HAM
4. ALO
5. OCO
6. HUL
7. BOT
8. TSU
9. ALB
10. NOR
1
@Kidd 1. VER
2. VER
3. RBR
4. VER
5. VER/HAM/ALO
6. 0
0
@tomcias10 Nie wiem czy można to nazwać "nie tak źle". To, że teraz w Realu plaga więzadeł panuje nie pomaga nam w tym, że praktycznie nie mieliśmy sezonu by przynajmniej ze 2 miesiące rozegrać w optymalnym składzie.
5
@tbas Zasadniczo wygląda to śmiesznie ale jest prawidłowe.
Za przeklinanie go nie ścigają tylko za uchylanie się od kary, bo zapewne dostał jakiś gówniany mandat który przyjął ale nie zapłacił, więc dostał karę kilku minut pracy społecznej na której się nie stawił to poszło dalej i dostał areszt którego też unika.
To jak rzewne historie o więzieniu za kradzież batonu.
Nikt za kradzież batonu nie trafia do więzienia tylko to jest seria konsekwencji przewinień polegających na nierealizowaniu kolejnych niewielkich kar.
2
Może i nasz sztab medyczny nie jest zbyt uzdolniony, ale jeżeli z okresu przygotowawczego robi się objazdowy cyrk, grasz jakieś rzeźnickie mecze jak z Arsenalem czy Realem i masz może 3 dni luźnego treningu w ciągu miesiąca, to czego oczekiwać jak nie fal kontuzji?
0
@Roobo Młody potrzebuje pola do rozwoju a jest w okresie w którym piłkarz rozwija się najbardziej intensywnie. Odejście na tym etapie do ligi która nie da ci żadnego rozwoju ani wyzwania piłkarskiego to jest po prostu degradacja.
A do tego ślepa uliczka. Kariera piłkarska jest krótka i nawet 2 lata to spory procent "życia" piłkarza a drugą pensję to zarabiasz ze swojego wizerunku a nie kontraktu.
Tylko wizerunek nie zależy od pensji, to się robi osiągnięciami sportowymi których ten nie zdobędzie u araba
0
@ObiektywnyKibic121 Na całe szczęście, pieniądze powszednieją i na pewnym etapie do głowy dociera, że kasa to nie jest wszystko, zwłaszcza przy bardzo dużych pieniądzach gdzie zostanie ci już tylko dokupowanie kolejnych drogich rzeczy do kolekcji.
Wtedy gość będzie żałował, że w sumie zniszczył swoją karierę dla błyskotek które przestaną go bawić.
0
@Barcaa12 No nie. U rzetelnych sondażowni nie różnią się na niczyją korzyść.
Sondażownie nie żyją tylko z sondaży wyborczych a zasadniczo przez większość czasu się tym praktycznie nie zajmują. "Ustawiane" sondaże byłby dla nich strzałem w stopę dla całej swojej działalności.
Wyniki różnią się z powodu zmienności opinii na długo przed wyborami, pracą na różnej metodologii czy różnymi rozmiaru próby bo nie zawsze da się dobić do pełnej próby reprezentatywnej.
Więc masz ten +/- wynik ale dalej, tu nie chodzi o zgadnięcie dokładnego wyniku tylko sprawdzanie skali i trendów.
0
@Barcaa12 Sondaży nie robi WP tylko sondażownie a poszczególne media czy partie tylko i wyłącznie zamawiają wykonanie takiego.
1
@FutbolFan Jakby kwestia wiary i poparcie w internecie cokolwiek znaczyło...
Nie wiem ile masz lat ale zakładam, że maksymalnie koło 20, gdybyś miał więcej to byś pamiętał że sam Korwin w internecie wygrywał każde wybory, nie wygrał ani razu.
A obecnie dwa sondaże już pokazały mocny spadek Konfederacji i jest to trend a doliczyć jeszcze trzeba zdyscyplinowanie elektoratu bo się składa, że młodzi ludzie zawsze najwięcej gadają a potem na wybory nie chodzą.
1
@mekston Dziwnie brzmi "zrównał się z Messim" gość który w klubie jest od 8 miesięcy a Leo od miesiąca.
0
@MesQueUnClub96 Tylko dokładnie odwrotnie, to ty nie rozumiesz jaki jest klimat w Polsce. Lato jeszcze niedawno było deszczowym okresem z dużą ilością lekkich deszczów a nie upałami przeplatanymi z ulewami. Dlatego notorycznie od ponad dekady mamy susze połączone z powodziami i wzrosty cen żywności.
0
Messi to chyba specjalnie wszystko ukartował. Tyle dogrywek, niemal jakby Ronaldo chciał i w liczbie rozegranych minut w karierze pobić.