0

@damianex10 Widziałem jedną powtórkę uderzenia łokciem Blanco i wydaje się że Angel zrobił to przypadkiem.

Karny ewidentny nawet nie ma co dyskutować. Nie wiem jakim cudem przez Var to przeszło.

1

Każdy sędzia po meczu powinnien tłumaczyć i argumentować podjęte przez siebie decyzję w kontrowersyjnych sytuacjach.

5

Tak jak myślałem,Real straci punkty ze słabszą drużyną ligi choć dzisiaj Getafe zagrało super.

0

Real to wygra po karnym z dupy albo po spalonym.

0

Drukarnia Pozdro.

2

Nakładka ewidentny faul.

0

Real wprowadzi za chwilę z ławki kilku graczy i spokojnie wygrają.

2

Getafe ciśnie czyli Real wygra.

0

@kuz Ale z drugiej strony Getafe gra koszmarnie a Real lubi takie mecze wtopić.

0

@Koni8M 2:1 :D Szybko się nacieszyliśmy.

1

@Wilczeq oprócz podstawowej jedenastki mają 4 rezerwowych w tym dwóch bramkarzy.

0

Nie rozumiem tych zachwytów nad Griezmannem, wczoraj zagrał średnio.
Nie zgodzę się też że był zawodnikiem turnieju.
Był ważny owszem ale tylko w meczu z Granadą i to w samej końcówce bo po wejściu na murawę grał słabo.
Najlepszym zawodnikiem turnieju był dla mnie De Jong.
Griezmanna trzeba się pozbyć i to jak najszybciej.
Nam potrzeba prawdziwej 9 i jak taką kupimy to dla Francuza miejsca w składzie nie będzie bo niby gdzie? A trzymać gościa za tyle kasy z ogromną pensją to zbrodnią.


7

@zadafcb Dobry klub,dobry napój,dobry człowiek. Wszystko się u tego pana zgadza.

0

@michal26 Taka jest prawda że w większości spotkań zawodzi, wczoraj też zagrał tylko dobrze nie rewelacyjnie.
Umiejętności ma i nikt mu tego nie odbiera tylko że my potrzebuje całkiem innego typu gracza.
Dla mnie to od początku był transfer porażka ze względu na kwotę.
Jakby przyszedł za 60 a nie 120 nikt by nie miał pretensji o jego grę.
Już nie będę wspominał jego pensji.
Trzeba go pożegnać dla dobra klubu i jego kariery.

2

@VamosRakieta A z trzeciej strony źle bo Rakieta nie wygrał.

2

Weekend doskonały! Nawet przegrana jutro Realu go nie poprawi!!

3

@KmN Na TVP Sport, przecież na TVP1 przed końcem meczu była informacja że wręczenie na sporcie.

8

@BarcaInfo Jestem przekonany że go przebije.

2

Puig oczywiście na środku.
Jakim prawem się cieszy?

1

Na duży plus:DE JONG,Messi, Griezmann (z minusem), Pique,Oscar
Przeciętnie:Pedri (z plusikiem), Lenglet,Alba, Busqets,Stegen
Na minus:Dest

7

Nazario oczywiście strzelił znowu xD

0

@icon3520 Łącze się z tobą w tej niepewności.

3

Roberto na skrzydełku jak za dawnych dobrych lat za Valverde :D

0

Spalony chyba był.
Edit: na szczęście nie.

7

Ale co w tej akcji zagrał De Jong w tym gąszczu MAGICZNY CHŁOPAK.
Messi wreszcie zagrał po swojemu.

2

Holender jak na razie zawodnikiem meczu dla mnie.

2

Po robocie panowie!!!?
Boski Jong!!!!!

2

Teraz wyjdą zwolennicy Griezmanna i będą gadać jaki to cudny jest.
Takie piłki są obowiązkiem do wykorzystania i zawodnik który wykorzystuje jedną na trzy takie są słabi.

2

W końcu setkę trafił brawo!!!

0

@Dawid66 10cm? Chyba pół metra a nawet metr
To była setka, Griezmann wiedział że Dest musi mu zagrać i mógł się przygotować a tak to spartolił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?