Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 Widziałem jedną powtórkę uderzenia łokciem Blanco i wydaje się że Angel zrobił to przypadkiem.
Karny ewidentny nawet nie ma co dyskutować. Nie wiem jakim cudem przez Var to przeszło.
1
Każdy sędzia po meczu powinnien tłumaczyć i argumentować podjęte przez siebie decyzję w kontrowersyjnych sytuacjach.
5
Tak jak myślałem,Real straci punkty ze słabszą drużyną ligi choć dzisiaj Getafe zagrało super.
0
Real to wygra po karnym z dupy albo po spalonym.
0
Drukarnia Pozdro.
2
Nakładka ewidentny faul.
0
Real wprowadzi za chwilę z ławki kilku graczy i spokojnie wygrają.
2
Getafe ciśnie czyli Real wygra.
0
@kuz Ale z drugiej strony Getafe gra koszmarnie a Real lubi takie mecze wtopić.
0
@Koni8M 2:1 :D Szybko się nacieszyliśmy.
1
@Wilczeq oprócz podstawowej jedenastki mają 4 rezerwowych w tym dwóch bramkarzy.
0
Nie rozumiem tych zachwytów nad Griezmannem, wczoraj zagrał średnio.
Nie zgodzę się też że był zawodnikiem turnieju.
Był ważny owszem ale tylko w meczu z Granadą i to w samej końcówce bo po wejściu na murawę grał słabo.
Najlepszym zawodnikiem turnieju był dla mnie De Jong.
Griezmanna trzeba się pozbyć i to jak najszybciej.
Nam potrzeba prawdziwej 9 i jak taką kupimy to dla Francuza miejsca w składzie nie będzie bo niby gdzie? A trzymać gościa za tyle kasy z ogromną pensją to zbrodnią.
7
@zadafcb Dobry klub,dobry napój,dobry człowiek. Wszystko się u tego pana zgadza.
0
@michal26 Taka jest prawda że w większości spotkań zawodzi, wczoraj też zagrał tylko dobrze nie rewelacyjnie.
Umiejętności ma i nikt mu tego nie odbiera tylko że my potrzebuje całkiem innego typu gracza.
Dla mnie to od początku był transfer porażka ze względu na kwotę.
Jakby przyszedł za 60 a nie 120 nikt by nie miał pretensji o jego grę.
Już nie będę wspominał jego pensji.
Trzeba go pożegnać dla dobra klubu i jego kariery.
2
@VamosRakieta A z trzeciej strony źle bo Rakieta nie wygrał.
2
Weekend doskonały! Nawet przegrana jutro Realu go nie poprawi!!
3
@KmN Na TVP Sport, przecież na TVP1 przed końcem meczu była informacja że wręczenie na sporcie.
8
@BarcaInfo Jestem przekonany że go przebije.
2
Puig oczywiście na środku.
Jakim prawem się cieszy?
1
Na duży plus:DE JONG,Messi, Griezmann (z minusem), Pique,Oscar
Przeciętnie:Pedri (z plusikiem), Lenglet,Alba, Busqets,Stegen
Na minus:Dest
7
Nazario oczywiście strzelił znowu xD
0
@icon3520 Łącze się z tobą w tej niepewności.
3
Roberto na skrzydełku jak za dawnych dobrych lat za Valverde :D
0
Spalony chyba był.
Edit: na szczęście nie.
7
Ale co w tej akcji zagrał De Jong w tym gąszczu MAGICZNY CHŁOPAK.
Messi wreszcie zagrał po swojemu.
2
Holender jak na razie zawodnikiem meczu dla mnie.
2
Po robocie panowie!!!?
Boski Jong!!!!!
2
Teraz wyjdą zwolennicy Griezmanna i będą gadać jaki to cudny jest.
Takie piłki są obowiązkiem do wykorzystania i zawodnik który wykorzystuje jedną na trzy takie są słabi.
2
W końcu setkę trafił brawo!!!
0
@Dawid66 10cm? Chyba pół metra a nawet metr
To była setka, Griezmann wiedział że Dest musi mu zagrać i mógł się przygotować a tak to spartolił.