Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podolinski nagle odżył jakby coś wciągnął :D
1
@jeonek City zniżka formy :D
A no tak bo wygrali ostatni mecz tylko 2:1
w ćwierćfinale LM
0
@FCBeSeM Tak cisną że nie mieli ani jednej klarownej sytuacji.
18
To chyba znamy zwycięzcę LM
Bayern bez szans
PSG gen frajerstwa, trener Pochettino co nic nie wygrał
Guardiola będzie za bardzo kombinował
Chelsea dopiero w budowie
Stawiać chałupy na Porto.
0
Hahahaha hahahaha
0
@Arkon Dla mnie cały Bayern jest przereklamowany.
6
TVP jutro:
NIEMCY NIE MOGĄ SOBIĘ PORADZIĆ BEZ WIELKIEJ POLSKI.
1
Mbappe nic nadzwyczajnego nie zrobił.
Całą akcję zrobił Neymoney a potem Wielki Potężny Nuer się nie popisał.
1
Już zaczyna się sezon pt"Musimy tego Empape ściągnąć" xD
0
Gdyby Lewy grał to by nie było takiego wylewu w obronie.
Już widzę to usprawiedliwianie ewentualnej przegranej Niemców.
2
Hahahaha potężny Bayern.
3
@pres Różnica taka że Barcelona sama stała się potęga finansową a nie przyszedł szejk i hajs wyłożył.
7
z dwojga złego wolę PSG,do Niemców mam jakieś wyjątkowe obrzydzenie.
1
@Encore Borek jest w miarę jeszcze ale Podolinski totalny dramat.
1
Kto dzisiaj na TVP komentuje?
0
Arka Gdynia po karnych wygrywa z Piastem i awansuje do finału Pucharu Polski.
1
@cules100pro aha czyli obrońca ma zakaz wyprowadzania piłki, więc wstawmy jeszcze 2 pomocników do obrony.
De Jong jest potrzebny wyżej.
0
@Coutinho007 Lenglet też daje radę tylko Araujo najsłabiej wypada w tym elemencie spośród naszych obrońców
0
@cules100pro Graliśmy z De Jongiem w obronie bo nie mieliśmy dobrych trzech nominalnych stoperów.
Przecież jak Frenkie zagra wyżej to też będziemy grali wahadłowymi.
0
@cules100pro No nie bo już tak graliśmy np w meczu z Sevillą wygranym przez nas 3:0
3
@itmustbejoke Jak to się mówi przyszły sezon będzie kluczowy:D
Ale w sumie tak będzie bo na razie kontuzje go omijają i widać u niego progres zobaczymy czy utrzyma to w kolejnym.
2
Mam nadzieję że Araujo zagra w pierwszym składzie kosztem Griezmanna a nie Minguezy co za tym idzie przesunąć De Jonga do pomocy.
3
@David_Beckham Ronnie-Eto-Messi
0
Mnóstwo świetnych informacji?
Może lepsze serwery.
0
@Mathoue Nie bez powodu Ederson ostatnio był jedynką w reprezentacji.
0
@NaFazieHitman Owszem ale zazwyczaj wygrywają różnicą jednej, dwóch bramek.
A tu już 7:0
0
Ach mogło by być tak jak w którejś Lidze Hiszpańskiej że obie drużyny przegrały.
0
Norwich demoluje Huddersfield już 6:0 dopiero 68 minuta
3
Feddek nie nadaje się nawet na puchar Tymbarku.
2
Liverpool gra jakby byli jakimś średniakiem z Premier League znajdującym się poza top six.