Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak mogliście tak wątpić, przecież było widać że Anglia puchnie.
3
Anglia co za wylew xD
5
Najgorsze jest to że Anglia stoi sobie na boisku i nic sobie nie robią z obecności Polaków.
Jestem przekonany że na nie jednym treningu mieli trudniej.
2
Karny słuszny ale Sterling jak zawsze dodał od siebie.
Gdyby go Polak nie dotknął to by tak samo upadł
0
@Edoss U mnie też :)
2
@barcelonaLM ten gest od początku nie miał sensu.
0
Uklękną czy nie?
https://www.strawpoll.me/42882673
0
Na jeden mecz są nawet fajne ale nie chciałbym aby ktoś w przyszłości wpadł na pomysł zrobienie takiej koszulki na cały sezon.
1
@Ghotti Niby to tylko klęknięcie a tak naprawdę to jest akceptacja uczestniczenia w tej błazenadzie i dalsze brnięcie w ten bezsens.
6
@pafcioxxx Panu już dzisiaj podziękujemy a mam nadzieję że nie tylko dzisiaj.
1
W tym sezonie Koeman już mu nie da szansy ponieważ gramy do końca o dublet co jest oczywiste.
Czuję jednak że w presezonie wjedzie na ostro i będzie regularnie dostawał szansę w następnym sezonie.
2
Puig ma wiele wad ale na pewno nie można powiedzieć że jest słaby.
Zawsze chętny do gry, nie boi się odpowiedzialności a nawet się jej domaga.
Część osób się śmieję że nawet w u-21 nie gra,dzisiaj dostał 10minut zanotował kilka strat oraz kilka razy przyspieszył akcje.
Większość piłkarzy marzy by wejść choćby na minutę w takim klubie jak Barcelona a ten chłopak już uzbierał ich sporo jak osobę której trener zalecał wypożyczenie.
Riki był gwiazdą zespołu Pimienty i w końcówce tamtego sezonu był jednym z tych dla których warto było włączyć Barcę.
Popracuje nad elementami taktycznymi i grą defensywną i będzie w topie najlepszych pomocników na świecie.
Dużo osób porównuje go z Pedrim który jest fenomenem a także prawie kompletnym zawodnikiem w wieku 18lat.l co jest niesprawiedliwe bo takich zawodników można policzyć na palcach jednej ręki.
Trzeba się cieszyć że mamy takich zawodników i kibicować żeby jeszcze bardziej się rozwijali.
0
Czy według was Barca B dała by rade przeciwko Hiszpanii u-21?
0
@BarcaInfo Koeman:"Gra się tak jak się trenuje"
1
@Bykunn Widzę że kolega świetnie poinformowany odnośnie pensji Argentyńczyka.
Może poczekajmy na oficjalne warunki transferu a potem ocenimy ten ruch.
0
Kontuzja Lewego mogła się zdarzyć na treningu czy nawet po wchodzeniu na schody.
Czy powinnien grać z Andorą?
Moim zdaniem nie ale pewnie Lewy sam chciał bardzo zagrać.
Po prostu ma pecha że to się akurat teraz stało jakby przytrafiło mu się to w meczu z Węgrami nie było by takiego lamentu ale teraz "znafcy" wyszli i komentują.
2
Węgry już 3 karnego dostali,jednego nie trafili a wygrywają tylko 3:0 z San Marino.
0
Wchodzi Vieira jesteśmy zgubieni.
0
@nieprzysiadalnosc Ja bym nie wypłacał,80 dych nie pieniądz a Ukraina gra fajną piłkę i raczej dadzą radę tym bardziej Szwecja z Kosowem
13
@FanKFC On ma ludzi od wiązania butów.
6
Jakby Nazario Grał to dwucyfrówka z dwójką z przodu jak nic.
1
@AV0CAD0 Dla mnie Lewy nie ma prawa dostać ZP, może top4
To jest piłkarz jednowymiarowy , strzela bramki gdy cała drużyna gra świetnie.
Nie ma podejścia do Messiego, Mbappe czy De Bruyne którzy nie raz solo robią mecze.
23
Mam nadzieję że Hiszpania odwoła się od tej kartki Minguezy bo to jest sprawa oczywista.
Czemu jeszcze nie wpadli na pomysł karania zawodników za perfidne symulki po meczach.
4
Co do strzału CR7,te powtórki mogą zakłamywać rzeczywistość ale nie muszą.
Bez powtórki z góry ciężko ocenić.
Jak sędzia ma takie coś zauważyć bez Varu albo Goal line.
Brak Varu w tych eliminacjach to skandal lekko mówiąc już kilka razy wynik byłby inny gdyby była ta technologia a to dopiero połowa drugiej kolejki.
Edit: Po zdjęciu które dodał @VamosRakieta to oczywiście jest bramka
1
@Demollation Czesi bardzo dobrze zaczęli pierwszą połowę, końcówkę lepszą miała Belgia.
W drugiej połowie mocno zaczęły Czechy i zasłużenie trafili bramkę.
Belgia w sumie nic specjalnego ale właśnie trafili, prostopadła od Rudego i Lukaku ładnie pokręcił obrońcą i strzelił.
1
@LeoMessi1994 20,10,55,70,15[mln ojro]
0
Chorwacja totalne wymęczone zwycięstwo 1 bramką, bardzo słabo to wygląda.
6
Depay technicznie jest doskonały,on się z piłką bawi.
Musimy go wziąć ale nie wiem czy to będzie zbawienie na środek ataku, zależy w jakim ustawieniu.
Jakby się udało jego i Haalanda ściągnąć to mamy ofensywę najlepszą na świecie.
4
Holandia 1:0 z Łotwą, De Jong świetnie wyprowadził atak i rozegrał.
0
@Mow_mi_Douglas Oczywiście że tak ale jak można twierdzić że piłkarz który jest jednowymiarowy jest najlepszy na świecie.