Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri chyba się obudził po przerwie.
1
@Bykunn To była setka którą Griezmann zmarnował już wiele razy w tym sezonie
1
Sterling ma lepsze wykończenie od Griezmanna.
0
Griezmann stabilność najważniejsza xD
0
@parpe Nikt się czepia już Griezmanna bo gra prawie zawsze słabo i każdy to wie.
0
Brakuje mi też tego co było u Enrique czyli wyjście szybkie do kontry,nie było dużo sytuacji do tego ale kilka razy mogliśmy szybciej zaatakować.
2
Gramy za wolno, za dużo kontaktów z piłką po przyjęciu.
Pedri znowu słabo,za mało jest w grze.
Musi próbować jakiś podań ryzykownych oraz dryblingów a koledzy wychodzić do prostopadłych piłek.
Griezmann wychodzi do piłki nie wiadomo po co jak i tak odgrywa do tyłu.
Dest znowu nie podejmuje ryzyka.
Można pochwalić Pique,De Jonga i Mingueze, reszta przeciętnie lub słabo.
0
W końcu kartka...
0
@Kurkmen Bo zagrali słabszy mecz dzisiaj?
City jest genialne i PSG będzie miało wielkie problemy.
1
@Mns21 Nie chodzę, same przychodzą.
1
@mkord Dlaczego nie dla całego parlamentu?
Bo rząd jest odpowiedzialny za to a konfederacja jest przeciwna ograniczaniu gospodarki.
0
@Encore To tak, ale widzę sporo osób które uważają że dzisiaj Real zagrał fantastycznie dzięki taktyce Zidana.
1
Skąd te pochwały za Zidana za ten mecz?
Jego zespół dzisiaj zagrał słabo w ataku jak i w obronie.
W meczu z nami czy w pierwszym spotkaniu z Liverpoolem wyglądało to o niebo lepiej.
1
@Seledynowy Jaką oni klasę pokazali w tym meczu?
W ataku totalnie nie pokazali nic a pod swoją bramką mieli kupe szczęścia.
0
@JohnA A ja coś mówię że nie powinnien stawiać autobusu?
Mówię że zrobił to słabo.
Bronili się całym zespołem a dopuścili do tylu sytuacji.
3
Nikt mi nie wmówi że w tym meczu zdecydował geniusz taktyczny Zidana.
Postawił autobus a i tak Liverpool mógł kilka bramek strzelić.
0
@LuisSalvano NIC to zrobił wczoraj Neymar w polu karnym Bayernu.
0
@matirix20 Trudno powiedzieć,skala talentu porównywalna.
0
Zapraszam do udziału w ankiecie.
https://strawpoll.com/pq34wy573
1
Ma ktoś powtórkę faulu Casemiro?
1
Real gra słabo ale sprawia że przeciwnicy grają jeszcze gorzej.
0
Nowy nabytek Barcy xD
0
W meczu pucharu Polski piłka już wyszła na aut grubo ponad metr a piłkarz Cracovii podbiega i bez pardonu wjeżdża w zawodnika rakowa.
Co za bezmyślność, wejście na kontuzję.
Oczywiście dostał czerwo.
1
@Ronaldinho10VB Nie wtrącaj tu LM,bo ta wypowiedź odnosiła się do wypowiedzi @MesQueUnClub96 który przytoczył liczby ligowe Roberta.
1
@takisobiektos Seria A o wiele mocniejsza Liga. 4 mecze owszem,dlatego napisałem że podobne liczby.
3
@MesQueUnClub96 Tak jak pisze, strzelcem jest wyborowym ale to nie piłkarz na ZP.
Było wielu co notowało podobne liczby np. Immobile a nikt go nie ogłasza najlepszym piłkarzem świata a robił to w słabszym zespole niż Bayern i w trudniejszej Lidze.
7
Lewemu odjechała ZP...
Dla mnie taki piłkarz nigdy nie powinnien być nawet na podium.
Snajperem jest wybitnym ale to tylko tyle.
Dla mniej piłkarz ze złotą piłką powinnien w większości elementów piłkarskich prezentować nadzwyczajny poziom.
Twierdzenie że Lewandowski nie ma szans na tą nagrodę bo wysoko nie zajdzie w LM też nam dużo mówi.
6
Szkoda że PSG nie odpadło ale fajnie że Bayern odpadł.
PSG miało w tym rewanżu mieli po kontrach o wiele lepsze sytuację niż Bayern, cud że tak mało wykorzystali.
Paryżanie awansowali zasłużenie, sędziowanie w obu meczach było na wysokim poziomie.
Proszę nie pisać pierdół pod tytułem"Z Lewym poszło by gładko".
Lewego w ostatnich latach omijały kontuzje, więc ma odrobinę szczęścia (popartego pracą ) niż inni.
Gdyby piłkarze nie doznawali urazów to czołówka światowa by wyglądała inaczej.
Porto fajnie walczyło do końca, miłe zaskoczenie tej edycji LM.
Liczę na finał Chelsea-City, najgorszy byłby Real-PSG.
3
Dembele już byłby za to wyrzucony 10 razy z klubu przez kibiców.
0
@joloskyy Jeszcze kilka razy czekał i nasłuchiwał podpowiedzi z Varu to też ze 2 minuty trwało.