13

Koeman jest śmieszny,Nie daje szans Puigowi a teraz myśli że uratuje mu mecz bez rytmu meczowego???
Jak jestem zwolennikiem Holendra to zarządzanie kadrą leży.
Przynajmniej zdjął Roberto.

2

Nazzzzarioooo!!!

3

Pedri nie powinien być na boisku od 10 minut nawet jakby miał wejść Pjanic.

1

Wejście Roberto zniszczyło całą obronę, Wolałbym Busqetsa cofnąć do tyłu.

0

Jakby Araujo był to zawodnik Levante nawet by nie podbiegał.

1

@MesQueUnClub22 Nie przy takiej grze Levante.

1

Przycisnąć na początku drugiej połowy, strzelić 3 bramkę i wprowadzić nawet Pjanicia.

0

Podoba mi się że próbujemy często rozciągać grę grając długą górną piłkę na skrzydło.
Brakowało tego w wielu meczach.
Muszą to robić Pique ,Lenglet,Jong czy Busi.

0

Kolejny raz Pedri to o czym pisałem wcześniej.
To musi być piła w siatce.

4

Pedri w tym sezonie miał mnóstwo takich okazji,musi coś takiego kończyć lepiej.

3

PSG remisuje,Juve przegrywa,Real przegrywa.
Zajebisty weekend.

0

Dobry ten Ivan może by się tak pokusić o sprowadzenie go latem.

7

Juventus stabilnie. Brawo Milan!

0

@Coutinho007 Flicka bym nie chciał, uważam że bardziej mu pasuje repka Niemiec lub jakiś klub z ligi angielskiej, Tottenham albo Liverpool.

3

Jeśli ktoś ma przyjść za Koemana to widzę tylko dwóch Panów, Pimiente lub mało realnego Guardiole bo na Xaviego za wcześnie. Nie widzę lepszych kandydatów, liczyłem na trenera Lipska ale już po ptokach.
Oczywiście chwała dla Holendra co zrobił z naszą wybrakowaną kadrą.
Większość na początku sezonu nie widziała żadnych szans na jakieś trofea a teraz mają pretensje że zdarzają się wpadki.
Co by nie mówić to Koeman sobie poradził w takim bagnie i jak nie przyjdzie ktoś lepszy to zasługuje na jeszcze jeden sezon.

0

@FCBurza Gol taki jak Neymara często padają,wolny Messiego był idealny,nie dało się lepiej uderzyć i to. Takiej odległości.

4

@marcin000019 @masq @Katalończyk 99 @blodziakk @KacperVEB
To już własnego zdania nie można mieć?
To co Cavani wyprawiał i jakie liczby robił w Napoli to był kosmos, grając w trudniejszej lidze i w drużynie w której mistrzostwo było czymś nie osiągalnym.

1

@arasz1819 Rennes nie musi wygrywać, grunt by Lille nie przegrało.

0

Dla mnie Cavani jest lepszym grajkiem od lewego licząc całą karierę.
Napastnik genialny.

0

@lukaszmatusiewicz Betis,Celta, Girona.

4

Koeman to dobry trener ale denerwują mnie dwie rzeczy.
Skreślanie zawodników z góry pomimo że inni są w słabszej formie.
Brak jakiegokolwiek grania z kontry,nie przypominam sobie jakiegoś gola z kontry a jest sporo okazji do tego,w tym meczu także pomimo że Atletico prawie cały mecz się broni.
Jak mamy piłkę na połowie to zamiast ruszyć większą liczbą piłkarzy to cofamy piłkę do tyłu.

1

Lyon już 3:0 wygrywa z czego wynika że dzisiaj Totki mi kupon przegrały, miałem do wygrania 700 stów za postawione 10zl.

2

Uważam że Koeman bardzo poprawił naszą grę pomimo braków w składzie ale nie rozumiem dlaczego tak długo grał Pedri, dlaczego Griezmann zagrał cały mecz, dlaczego Moriba wchodzi w takim meczu zwłaszcza że obniżył trochę loty, nie rozumiem wejścia Roberto a zostawienie na ławce Braithwaita.
Wiem że Puig ma braki w defensywie i gra chaotycznie ale ten chaos pod koniec meczu na pewno dałby coś drużynie.
Jak gra Pedri wiem że niczego nie popsuje ale warto czasami zaryzykować i postawić na Puiga który według mnie w ofensywnie daje o wiele więcej.

5

Busqetsa nie ma na boisku to spokojnie bym przeszedł na 4231 wprowadził Puiga i Dembele a nawet Braithwaita.

1

Dla mnie jest duża szansa na wejście Puiga bo Moriba już na boisku a Pedri nadaje się do zmiany.

10

Ja dalej czekam na uzasadnienie UEFY poparte jakims punktem regulaminu.
Karają bo tak im się podoba.
Mam nadzieje że nie ulegniemy.

0

Czy xiaomi mi 11 lite jest wart swojej ceny?

5

Oby Lille wytrzymało i wygrało tą ligę, piękny widok to będzie.
Guardiola mam nadzieję że wygra w finale, stworzył wspaniały zespół ale mam wrażenie że City by nie miało podjazdu do Barcelony Luisa Enrique już nie mówiąc o Barcie Pepa.

0

Ale będzie drukarnia w meczu z Atletico,jak w pamiętnym sezonie gdzie Atletico zdobyło ligę.

0

Co stawiam na Barcę B to wygrywają,tym razem są ostatni na kuponie więc mam farta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?