Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Myślę że da dużo więcej ale jak będzie grał jak Cavani to będzie okej.
0
To karny oczywisty.
2
@GeneralXavi Mecz do oglądania fajny, porównanie z ekstraklasą przesadzone ale to nie jest dobry mecz pod względem poziomu gry.
0
Kopanina jak w kobiecej piłce.
4
Mecz emocjonujący ale na słabym poziomie piłkarskim.
2
Shaw strzelił Cavanim.
5
Boras już nagle lindelof mówi xD
Pewnie pocisnęli go w przerwie.
1
@DonMatteo901 Mam wrażenie że co chwilę rozważają rezygnację z tego ale nic z tego nie ma.
11
Stadion Realu się nie pali!!
Po otwarciu gabloty z pucharami kurz się wydostał.
4
@BigVu Nie był powoływany bo był w bardzo słabej formie teraz gdy coś gra są inni lepsi.
5
@FC1899Barca Oddałby Koemanowi jedną to od razu pierwszy skład.
3
Bardzo dobrze że Koeman zostaje bo kandydata lepszego nie ma a Holender zasłużył na drugi sezon.
Jestem zwolennikiem Koemana ale już w przyszłym sezonie nie będzie już miał żadnych wymówek.
Dostał szansę, zaufanie i prawdopodobnie kadrę jaką chce.
Oby następny był lepszy.
8
Życzę Wam i sobie by taki stan na tej stronie trwał wiecznie. Coś pięknego.
0
@Gaz Na pewno nie gdy Koeman zostanie.Jak Holender zostanie to stawiam że Puig pójdzie na wypożyczenie.
0
Wijnaldum bardzo dobre wzmocnienie ale nie wyobrażam sobie żeby klub jeszcze kogoś do pomocy nie sprowadził, zawodnika kreatywnego bo znowu się skończy tak jak w tym sezonie gdzie Busqets był tym najbardziej kreatywnym,Sergio jak nie odejdzie to powinnien wchodzić już tylko przy korzystnym wyniku by grę uspokoić lub przeciwko ogórkom z La Liga stawiających autobus.
0
@Transu96 Pedri jest młody i nie musi grać w pierwszym składzie jeśli ktoś będzie lepszy na jego miejsce.
Może będzie podejście kolejne do 4231 ale jak widzieliśmy ustawienie jest elastyczne i na pewno znajdzie swoje miejsce na boisku. W tym ustawieniu najlepiej by grał na 10 albo koło De Jonga jeśli wróci na swój najlepszy poziom w defensywie.
Takie moje zdanie.
1
@Pawel13sz 24 i zanotuje 11 asyst .
We wszystkich rozgrywkach.
1
@Ronmes Nie mieli 2:0. Tylko 2:1
0
Ach jakby Lyon wygrał grali by w eliminacjach LM,szkoda.
0
@kamiVeB Napoli ponieważ Leicester osiągnął bardzo dużo jak na taką kadrę.Eintracht miał bardzo słaby początek w lidze.PSG drugim największym frajerem ale Lille pokazało klasę.
3
Dawno nie było takich emocji związanych z Ligami. Francja, Włochy, Hiszpania naprawdę sporo się działo.
Tylko szkoda że bez kibiców.
0
Napoli sfrajerzylo bardziej niż Emery przez całą karierę trenerską.
3
Pałka się przegła, wpisuje Napoli na listę moich znienawidzonych klubów, po tym się już nie pozbierają, mogą już klub likwidować.
1
Milan brawo! Niby kupon wszedł ale Napoli całą radość odbiera.
0
Karny tak jest !!!! Dla Milanu i kuponik wejdzie proszę!!!
0
Ale Milan miał setkę niestety słupek tylko.
1
Ma ktoś powtórkę asystami Depaya?
Z góry dzięki.
0
@marcin62 Zbrodniarza przykuć do łańcucha i dać kilof do ręki. Karmić suchym chlebem i poić wodą kranową może by to odstraszało tych zwyrodnialców.
1
@amanter Ty daj spokój, trener bardzo dobry, widać gołym okiem regularny postęp ich reprezentacji.
Na ostatnim Copa już bardzo fajnie grali i zaprezentowali się dużo lepiej niż Brazylia w meczu bezpośrednim.
Na dodatek mają więcej lepszych graczy.
2
Kursy na Argentynę coś strasznie niskie podczas Copa.
W meczu z Chile 1.60 a z Urugwajem 1.85
Na Chile 5.20 i 4.15 Urugwaj.