Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale będą memyki z Koemanem po meczu.
0
Koeman nie robi więcej zmian bo mu się pakiet minut w telefonie skończył.
0
Koeman:Co ty Puiga na rozgrzewkę wysłałeś łysy? Po*****ło cię?
0
Fajnie gramy ale widać że Granada myślami już na wakacjach.
4
City u siebie nie będzie zbytnio ryzykować grą ofensywną bo PSG główne zagrożenie stwarza z kontry.
Jeszcze dwie bramki na wyjeździe i czerwona kartka dla Gueye.
Małe szanse PSG w rewanżu.. Brawo Pep, dawno nie był w finale.
Oby wygrał oczywiście z Chelsea i zdobył tą cholerną LM.
0
Kto według was najlepiej w tej edycji LM zagrał w Paryżu?
Bayern Barca czy City.
Nie patrząc na wynik oczywiście.
1
@barcelonaLM Wydaję się mi że podnieca się Ymbape bo myśli że trafi do Realu.
26
Homofobia!!! Rasizm!!
Czarny gej dostał kartkę.
0
City nie gra super, grają dobrze.
PSG gra słabo, o wiele słabiej w obronie niż w pierwszej połowie.
Francuzi też nie istnieją w ofensywie cały mecz praktycznie.
Jeszcze czerwona kartka oczywiście zasłużona.
6
Pepuś to ten rok!!!
Choć jeszcze 20minut i rewanż to City rozdaje karty
2
CR7 byłby dumny z tego muru xD
1
Każdy narzeka na to City, w ofensywie słabo im idzie tak samo jak PSG.
Francuzi lepiej bronią, strzelili po różnym a City nie chce pójść już teraz na całość bo jeszcze są 3 połowy do rozegrania.
Widać że żadna nie chce ryzykować.
2
Pokaże mi ktoś wreszcie czy Casemiro nie był na spalonym przy golu :D
0
Wielki środek Realu, bardzo cienko.
Casemiro zapamiętam z poważnej straty i ostrych wejść,Kross nie istniał nie wiem po co grał.
Jedynie Modric pokazał klasę.
1
Brakło 3-4 metry
Komentator:
Niewiele zabrakło xD
3
Ziyeh dawaj powtórkę z przed dwóch lat!!!
0
@Rust_Cohle Jeśli Real wygra LM i Ligę to 3-4 miejsce.
6
Przy bramce Realu chciałbym zobaczyć linię której nie wiadomo czemu nie pokazali.
Mam wątpliwości czy Casemiro nie był na spalonym
1
Duński Nazario by 3 wsadził a Real by o litość prosił.
Werner jest tragiczny.
1
Mam nadzieję że Casemiro nic się nie stało tylko że go bardzo boli.
2
Sędzia oczywiście 12 zawodnik Realu.
0
Junior Firpo>Marcelo
0
Zidane już klaszcze,coś wcześnie dzisiaj.
0
@Janas11224 Mnie Totki wkur*** bez kibicowania Chelsea :D
1
Marcelo 4 minuta i dwie straty oraz przerzut w kosmos.
0
@4drian0 Dałem wygraną Chelsea i że będą mieli powyżej 5.5 różnego.Kurs 10
0
Przyjmijmy że City wygrywa LM. Faworyci do złotej piłki nie osiągają dobrych wyników z reprezentacją.Ligi krajowe wygrywają Barca, City, Bayern,Lille,Inter.
Kto powinien wygrać złotą piłkę?
3
@fcbarcafan19 Była, zmienili trochę smak. Troszeczkę inna ale tak samo dobra. Osobiście wolę Pepsi max.
0
@tomFCB My Pani Twardowskiej nie przerabialiśmy, myślę że uczenie się całości to przesada ale fragmentów jak najbardziej okej.
Myślę że dzieci uczenie całości jest nudne i można w lepszy sposób wykorzystać ten czas.
4
@Fawrf Błędem są użytkownicy którzy prowokują a inni łykają to jak pelikany.