0

Ale będą memyki z Koemanem po meczu.

0

Koeman nie robi więcej zmian bo mu się pakiet minut w telefonie skończył.

0

Koeman:Co ty Puiga na rozgrzewkę wysłałeś łysy? Po*****ło cię?

0

Fajnie gramy ale widać że Granada myślami już na wakacjach.

4

City u siebie nie będzie zbytnio ryzykować grą ofensywną bo PSG główne zagrożenie stwarza z kontry.
Jeszcze dwie bramki na wyjeździe i czerwona kartka dla Gueye.
Małe szanse PSG w rewanżu.. Brawo Pep, dawno nie był w finale.
Oby wygrał oczywiście z Chelsea i zdobył tą cholerną LM.

0

Kto według was najlepiej w tej edycji LM zagrał w Paryżu?
Bayern Barca czy City.
Nie patrząc na wynik oczywiście.

1

@barcelonaLM Wydaję się mi że podnieca się Ymbape bo myśli że trafi do Realu.

26

Homofobia!!! Rasizm!!
Czarny gej dostał kartkę.

0

City nie gra super, grają dobrze.
PSG gra słabo, o wiele słabiej w obronie niż w pierwszej połowie.
Francuzi też nie istnieją w ofensywie cały mecz praktycznie.
Jeszcze czerwona kartka oczywiście zasłużona.

6

Pepuś to ten rok!!!
Choć jeszcze 20minut i rewanż to City rozdaje karty

2

CR7 byłby dumny z tego muru xD

1

Każdy narzeka na to City, w ofensywie słabo im idzie tak samo jak PSG.
Francuzi lepiej bronią, strzelili po różnym a City nie chce pójść już teraz na całość bo jeszcze są 3 połowy do rozegrania.
Widać że żadna nie chce ryzykować.

2

Pokaże mi ktoś wreszcie czy Casemiro nie był na spalonym przy golu :D

0

Wielki środek Realu, bardzo cienko.
Casemiro zapamiętam z poważnej straty i ostrych wejść,Kross nie istniał nie wiem po co grał.
Jedynie Modric pokazał klasę.

1

Brakło 3-4 metry
Komentator:
Niewiele zabrakło xD

3

Ziyeh dawaj powtórkę z przed dwóch lat!!!

0

@Rust_Cohle Jeśli Real wygra LM i Ligę to 3-4 miejsce.

6

Przy bramce Realu chciałbym zobaczyć linię której nie wiadomo czemu nie pokazali.
Mam wątpliwości czy Casemiro nie był na spalonym

1

Duński Nazario by 3 wsadził a Real by o litość prosił.
Werner jest tragiczny.

1

Mam nadzieję że Casemiro nic się nie stało tylko że go bardzo boli.

2

Sędzia oczywiście 12 zawodnik Realu.

0

Junior Firpo>Marcelo

0

Zidane już klaszcze,coś wcześnie dzisiaj.

0

@Janas11224 Mnie Totki wkur*** bez kibicowania Chelsea :D

1

Marcelo 4 minuta i dwie straty oraz przerzut w kosmos.

0

@4drian0 Dałem wygraną Chelsea i że będą mieli powyżej 5.5 różnego.Kurs 10

0

Przyjmijmy że City wygrywa LM. Faworyci do złotej piłki nie osiągają dobrych wyników z reprezentacją.Ligi krajowe wygrywają Barca, City, Bayern,Lille,Inter.
Kto powinien wygrać złotą piłkę?

3

@fcbarcafan19 Była, zmienili trochę smak. Troszeczkę inna ale tak samo dobra. Osobiście wolę Pepsi max.

0

@tomFCB My Pani Twardowskiej nie przerabialiśmy, myślę że uczenie się całości to przesada ale fragmentów jak najbardziej okej.
Myślę że dzieci uczenie całości jest nudne i można w lepszy sposób wykorzystać ten czas.

4

@Fawrf Błędem są użytkownicy którzy prowokują a inni łykają to jak pelikany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?