Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Atletico przez chwilę byli frajerami roku ale dociągneli, gratulacje Atleti! Brawo Luis!
0
Na tym etapie najważniejsze by punktować,już trzeba myśleć żeby następny mecz wygrać bo nam czołówka odjedzie.
5
No fajnie Grizz i tak jesteś na sprzedaż.
Jak to mówił mój jeden z nauczycieli
"Bardzo dobrze, siadaj pała"
1
@FkubaC Nie,bo mamy lepszy bilans meczów z nimi.
2
Atletico! Brawo
3
Griezmann to jest tragedia piłkarska odkąd przyszedł do nas.
4
Puig wejdzie i przynajmniej będzie się starał już nie mówiąc że cieszy się po prostu grą w piłkę.
3
Messi dzisiaj średnio, najgorzej Griezmann, Dembele.
0
@KORTIS Faktycznie, zagrał dobrze z Granadą która cały mecz się broniła xD
1
Umtiti grał dobrze? Niby kiedy?
W tym sezonie jak wchodził to przegrywał nam mecze.
0
@ObiektywnyKibic121 Ale On gra dobrze w DEFENZYWIE, ZOSTAW GO!
0
Umtiti jeszcze kilka wylewów i wakacje.
7
@Lisek Wróżenie z fusów, graliśmy tak samo źle w jego ostatnim sezonie i to z lepszą kadrą.
1
Mam nadzieję że ktoś się nabierze na Firpo czy Trincao tak jak na Semedo.
1
Real xD La Liga parzy.
0
Ale wspaniała atmosfera,co za emocje!
0
@damiano996 Czy muszę mieć powód by za kimś nie przepadać?
0
@escarabajo A która jest gorsza?
0
@Firestone Dla mnie w tamtym sezonie obie ligi były równe.
W tym francuska była na lepszym poziomie.
2
Nie lubię Lewego ale mimo że gra w najsłabszej lidze z top5 jak dla mnie to naprawdę nabił bardzo dużo tych bramek.
Gratulacje dla niego.
0
Nie liczy się, widać że Gikiewicz zagrał na obywatelstwo.
0
Hahaha Union mi ratuje 300zl w doliczonym, postawione za 15zeta!
0
@MesQueUnClub22 Jak nie trafi to go nie zdejmie.
3
Ale jestem anty polski.
https://zapodaj.net/2057b4151ff72.jpg.html
3
@4drian0 Mnie bawią ludzie którzy z góry zakładają że Kun spędzi cały sezon na ławce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślicie że Aguero zna decyzję Leo Messiego odnośnie pozostania w klubie?
Są przyjaciółmi i ciekawe czy by chciał przyjść w przypadku odejścia Leo.
1
Tak jest !!! Atalanta!
1
Ładna drukarnia.
2
To jest faul i to na żółtą.