4

Atletico przez chwilę byli frajerami roku ale dociągneli, gratulacje Atleti! Brawo Luis!

0

Na tym etapie najważniejsze by punktować,już trzeba myśleć żeby następny mecz wygrać bo nam czołówka odjedzie.

5

No fajnie Grizz i tak jesteś na sprzedaż.
Jak to mówił mój jeden z nauczycieli
"Bardzo dobrze, siadaj pała"

1

@FkubaC Nie,bo mamy lepszy bilans meczów z nimi.

2

Atletico! Brawo

3

Griezmann to jest tragedia piłkarska odkąd przyszedł do nas.

4

Puig wejdzie i przynajmniej będzie się starał już nie mówiąc że cieszy się po prostu grą w piłkę.

3

Messi dzisiaj średnio, najgorzej Griezmann, Dembele.

0

@KORTIS Faktycznie, zagrał dobrze z Granadą która cały mecz się broniła xD

1

Umtiti grał dobrze? Niby kiedy?
W tym sezonie jak wchodził to przegrywał nam mecze.

0

@ObiektywnyKibic121 Ale On gra dobrze w DEFENZYWIE, ZOSTAW GO!

0

Umtiti jeszcze kilka wylewów i wakacje.

7

@Lisek Wróżenie z fusów, graliśmy tak samo źle w jego ostatnim sezonie i to z lepszą kadrą.

1

Mam nadzieję że ktoś się nabierze na Firpo czy Trincao tak jak na Semedo.

1

Real xD La Liga parzy.

0

Ale wspaniała atmosfera,co za emocje!

0

@damiano996 Czy muszę mieć powód by za kimś nie przepadać?

0

@escarabajo A która jest gorsza?

0

@Firestone Dla mnie w tamtym sezonie obie ligi były równe.
W tym francuska była na lepszym poziomie.

2

Nie lubię Lewego ale mimo że gra w najsłabszej lidze z top5 jak dla mnie to naprawdę nabił bardzo dużo tych bramek.
Gratulacje dla niego.

0

Nie liczy się, widać że Gikiewicz zagrał na obywatelstwo.

0

Hahaha Union mi ratuje 300zl w doliczonym, postawione za 15zeta!

0

@MesQueUnClub22 Jak nie trafi to go nie zdejmie.

3

3

@4drian0 Mnie bawią ludzie którzy z góry zakładają że Kun spędzi cały sezon na ławce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślicie że Aguero zna decyzję Leo Messiego odnośnie pozostania w klubie?

Są przyjaciółmi i ciekawe czy by chciał przyjść w przypadku odejścia Leo.

1

Tak jest !!! Atalanta!

1

Ładna drukarnia.

2

To jest faul i to na żółtą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?