La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

7

Ja to chyba na tym Euro specjalnie zobaczę każdy mecz Francji, żeby zobaczyć dlaczego ludzie nazywają Griezmanna jednym z najlepszych na świecie, przecież on nie pokazuje kompletnie nic. Czasami coś tam stope dołoży, tak to pobiega w obronie i każdy go broni. Jeżeli to ma być nasz najlepszy zawodnik po Messim to ja się nie dziwie, ze jesteśmy słaba drużyna.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ObiektywnyKibic121 Ale On gra dobrze w DEFENZYWIE, ZOSTAW GO!

1

@ObiektywnyKibic121 jak się ogląda mecze Francji to widac, ze Griezmann jest tam kompletnie innym piłkarzem, bardzo efektywnym. Wiekszosc akcji w reprezentacji przechodzi przez niego.

0

@EdinsonCavani
Będę pisał ile będę chciał :) no podoba się to nie czytaj.
Akurat masz słabe info, bo jak gra dobre zawody to zawsze go chwale, a to ze jest ich jak na lekarstwo to już nie moja wina :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?