4

Koeman to dobry trener ale denerwują mnie dwie rzeczy.
Skreślanie zawodników z góry pomimo że inni są w słabszej formie.
Brak jakiegokolwiek grania z kontry,nie przypominam sobie jakiegoś gola z kontry a jest sporo okazji do tego,w tym meczu także pomimo że Atletico prawie cały mecz się broni.
Jak mamy piłkę na połowie to zamiast ruszyć większą liczbą piłkarzy to cofamy piłkę do tyłu.

1

Lyon już 3:0 wygrywa z czego wynika że dzisiaj Totki mi kupon przegrały, miałem do wygrania 700 stów za postawione 10zl.

2

Uważam że Koeman bardzo poprawił naszą grę pomimo braków w składzie ale nie rozumiem dlaczego tak długo grał Pedri, dlaczego Griezmann zagrał cały mecz, dlaczego Moriba wchodzi w takim meczu zwłaszcza że obniżył trochę loty, nie rozumiem wejścia Roberto a zostawienie na ławce Braithwaita.
Wiem że Puig ma braki w defensywie i gra chaotycznie ale ten chaos pod koniec meczu na pewno dałby coś drużynie.
Jak gra Pedri wiem że niczego nie popsuje ale warto czasami zaryzykować i postawić na Puiga który według mnie w ofensywnie daje o wiele więcej.

5

Busqetsa nie ma na boisku to spokojnie bym przeszedł na 4231 wprowadził Puiga i Dembele a nawet Braithwaita.

1

Dla mnie jest duża szansa na wejście Puiga bo Moriba już na boisku a Pedri nadaje się do zmiany.

10

Ja dalej czekam na uzasadnienie UEFY poparte jakims punktem regulaminu.
Karają bo tak im się podoba.
Mam nadzieje że nie ulegniemy.

0

Czy xiaomi mi 11 lite jest wart swojej ceny?

5

Oby Lille wytrzymało i wygrało tą ligę, piękny widok to będzie.
Guardiola mam nadzieję że wygra w finale, stworzył wspaniały zespół ale mam wrażenie że City by nie miało podjazdu do Barcelony Luisa Enrique już nie mówiąc o Barcie Pepa.

0

Ale będzie drukarnia w meczu z Atletico,jak w pamiętnym sezonie gdzie Atletico zdobyło ligę.

0

Co stawiam na Barcę B to wygrywają,tym razem są ostatni na kuponie więc mam farta.

0

Jaki telefon polecicie?
Wczoraj po meczu dotknalem lekko mokrą ręką mojego Xiaomiego 8 lite a że wyswietlacz w rogu był ubity to woda się dostała i poszedł wyświetlacz.
Byłem z niego bardzo zadowolony i nie wiem czy opłaca się go naprawiać.
Budżet 1500zl

4

@VamosRakieta Rozumiem potknięcie z Atletico czy Valencią ale nie z Granadą, która gra o nic.
To był mecz do wygrania na spokojnie już w pierwszej połowie.
Walka trwa ale dzisiaj nie walczyliśmy w tym jest problem.

0

Takie granie jest niedopuszczalne, w końcu się to granie na wstecznym zemściło.

Trzeba grać wysokim pressingu,szybko wymieniać piłkę i Granada po pierwszej połowie nie miała by po co wychodzić na drugą.
Potem można sobie klepać i nie biegać a tak to przegraliśmy,nie odpoczęliśmy bo i tak trzeba było gonić wynik.
Pedri po co wchodził jak powinnien odpoczywać cały mecz i cały następny by być gotowy na mecz z Atleti.
Roberto jest tragiczny, w każdej akcji grał to samo czyli nic dobrego.
Obrona znowu dwa wylewy.
Przegrywamy na własne życzenie i musimy znowu czekać na błąd Realu.

0

Ale będą memyki z Koemanem po meczu.

0

Koeman nie robi więcej zmian bo mu się pakiet minut w telefonie skończył.

0

Koeman:Co ty Puiga na rozgrzewkę wysłałeś łysy? Po*****ło cię?

0

Fajnie gramy ale widać że Granada myślami już na wakacjach.

4

City u siebie nie będzie zbytnio ryzykować grą ofensywną bo PSG główne zagrożenie stwarza z kontry.
Jeszcze dwie bramki na wyjeździe i czerwona kartka dla Gueye.
Małe szanse PSG w rewanżu.. Brawo Pep, dawno nie był w finale.
Oby wygrał oczywiście z Chelsea i zdobył tą cholerną LM.

0

Kto według was najlepiej w tej edycji LM zagrał w Paryżu?
Bayern Barca czy City.
Nie patrząc na wynik oczywiście.

1

@barcelonaLM Wydaję się mi że podnieca się Ymbape bo myśli że trafi do Realu.

26

Homofobia!!! Rasizm!!
Czarny gej dostał kartkę.

0

City nie gra super, grają dobrze.
PSG gra słabo, o wiele słabiej w obronie niż w pierwszej połowie.
Francuzi też nie istnieją w ofensywie cały mecz praktycznie.
Jeszcze czerwona kartka oczywiście zasłużona.

6

Pepuś to ten rok!!!
Choć jeszcze 20minut i rewanż to City rozdaje karty

2

CR7 byłby dumny z tego muru xD

1

Każdy narzeka na to City, w ofensywie słabo im idzie tak samo jak PSG.
Francuzi lepiej bronią, strzelili po różnym a City nie chce pójść już teraz na całość bo jeszcze są 3 połowy do rozegrania.
Widać że żadna nie chce ryzykować.

2

Pokaże mi ktoś wreszcie czy Casemiro nie był na spalonym przy golu :D

0

Wielki środek Realu, bardzo cienko.
Casemiro zapamiętam z poważnej straty i ostrych wejść,Kross nie istniał nie wiem po co grał.
Jedynie Modric pokazał klasę.

1

Brakło 3-4 metry
Komentator:
Niewiele zabrakło xD

3

Ziyeh dawaj powtórkę z przed dwóch lat!!!

0

@Rust_Cohle Jeśli Real wygra LM i Ligę to 3-4 miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?