Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że Aguero zna decyzję Leo Messiego odnośnie pozostania w klubie?
Są przyjaciółmi i ciekawe czy by chciał przyjść w przypadku odejścia Leo.
1
Tak jest !!! Atalanta!
1
Ładna drukarnia.
2
To jest faul i to na żółtą.
0
@Coutinho007 Moim zdaniem brakuje intensywności ale potrzeba do tego odpowiednich wykonawców których nie mamy.
3
Mnie Flick nie przekonuje,jego Bayern grał świetnie przez jeden sezon,potem troszkę zeszli.
Dla mnie jego drużyna bardzo przypominała Liverpool Kloopa gdzie gra głównie opierała się na intensywności,sile fizycznej piłkarzy.
Popatrzmy jaką sylwetkę ma Kimmich czy Goretzka a jaką Pedri i De Jong, cała nasza kadra jest gorsza w tej kwestii.
Lepiej dla niego i dla nas żeby poszedł do repki Niemiec.
Uważam żeby uznać go za trenera z topu musi jeszcze kilka razy wygrać coś poważnego a nie tylko ligę niemiecką, wygrał LM ale w sezonie który wyglądał jak wyglądał.
Szczerze to już wolałbym by Koeman został a nie patrzeć tylko na to że Flick rozgromił nas 8:2 bo wiemy jak nasza gra wygląda w ostatnich latach a tym bardziej w ostatnim sezonie.
18
Pierwszy raz puściłem sobie ligę francuską w tym sezonie, chwilę OM a potem Lille.
I to jest komedia, wszędzie tęcza,na opaskach sędziów, opaskach kapitanów,ludzie na ławce rezerwowych z opaskami w tęczę, nawet numery zawodników.
To ma być futbol czy parada równości?
Już pomijając poglądy danych osób ale naprawdę nie ma tam trzeźwych piłkarzy którzy nie chcą wtrącać polityki do piłki nożnej?
6
Ten mecz to był pokaz wszystkich rzeczy przez które nie wygraliśmy La Liga
Beznadziejna skuteczność
Słaba gra w obronie
Bezmyślność Lengleta
Nieumiejętne zarządzanie kadrą
odpuszczanie po strzeleniu bramki
1
Już zaczęło się sprzedawanie Stegena, jest w słabej formie ale to on na początku sezonu ratował nam mnóstwo punktów.
0
Dobrze że akurat Atletico strzeliło.
0
Musimy to wygrać !!!
Real ma mecz z Villarealem!!!
0
Spalony Atletico.Bramka anulowana.
20
Koeman spisuje każdy błąd Puiga.
9
Pedri nie zagrał tak od 3 miesięcy.
1
@amanter Czy ja napisałem że bez winy?
Stegen popełnił błąd ale głównym winowajcom jest Pique
1
Stegen był zasłonięty przez Pique, który powinien kryć bliższy słupek Niemca a Marc ewidentnie był przygotowany na strzał na długi.
Ogromny błąd Pique a malutki Matsa.
0
@ObiektywnyKibic121 Pique najgorszy a Lenglet nic na zawalił ani niczym nie zaimponował.Najbardziej aktywny i efektywny Araujo.
2
Pique zawinił najbardziej ale Alba był rozpędzony, nikogo nie miał za plecami i mógł spokojnie odebrać piłkę Minie.
0
@nelson25 bardzo duże, obawiam się tylko Borussii bo Mainz po zmianie trenera naprawdę prezentuje fajną i skuteczną piłkę.
0
@zadafcb Też bym prosił.
7
Bramka Tielemansa piękna a obecność kibiców na stadionie dodaje drugie tyle uroku temu trafieniu.
Nie mogę się doczekać kiedy na każdym stadionie na świecie będą kibice.
0
@panczo Nienawiść nie ale po prostu ich nie lubię, pewnie przez ich styl gry prezentowany w poprzednich latach.
2
Brozowic nie na darmo na bombę na szyi, bezmyślne zagranie.
0
Dziwna sytuacja, bardzo trudna do oceny.
Jak myślicie karny?
2
Chiellini pajac,sam trzymał Lukaku i się wywalił a teraz pretensje.
2
@Mixtape Świetnym komentatorem to był lata temu,nie chodzi nawet o te wpadki, już ciężko się go słucha.
Życzę mu dużo zdrówka.
0
@Krzychu83924 Oczywiście że Suarez był genialnym transferem ale był okres gdzie nie mieliśmy napastnika i graliśmy Fabregasem na 9 i wtedy mogliśmy pozyskać Kuna.
0
@Rewolucja123 Nie wyłapałem ironii bo to nie brzmiało jak ironia.
0
@Rewolucja123 Widzę że z ciebie wielki "znafca" medyczny.
1
Przyjście Aguero będzie sporym wzmocnieniem, jeśli sprowadzą jeszcze kogoś np Depaya.Przychodzi za darmo na dodatek wątpię by Laporta dał mu dużą pensje bo wiadomo w jakiej sytuacji jest klub.
Szkoda że Argentyńczyk nie trafił do nas dużo wcześniej, jeszcze za czasów jego gry w Atletico. Na pewno nie irytuje tak jak Suarez a klasa podobna.
Oby go kontuzje omijały w co wierzę bo tak naprawdę w tym sezonie go tak bardzo dotknęły.
I śmieszne jest nazywanie go emerytem bo gościu jest w wieku Lewego i młodszy od Suareza.