- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
3
Mnie Flick nie przekonuje,jego Bayern grał świetnie przez jeden sezon,potem troszkę zeszli.
Dla mnie jego drużyna bardzo przypominała Liverpool Kloopa gdzie gra głównie opierała się na intensywności,sile fizycznej piłkarzy.
Popatrzmy jaką sylwetkę ma Kimmich czy Goretzka a jaką Pedri i De Jong, cała nasza kadra jest gorsza w tej kwestii.
Lepiej dla niego i dla nas żeby poszedł do repki Niemiec.
Uważam żeby uznać go za trenera z topu musi jeszcze kilka razy wygrać coś poważnego a nie tylko ligę niemiecką, wygrał LM ale w sezonie który wyglądał jak wyglądał.
Szczerze to już wolałbym by Koeman został a nie patrzeć tylko na to że Flick rozgromił nas 8:2 bo wiemy jak nasza gra wygląda w ostatnich latach a tym bardziej w ostatnim sezonie.
5
@Roobo Bayern dalej gra świetnie, i nie zszedł z poziomem. Flick objął Bayern w ciężkim momencie, i stworzył potwora.
1
@Roobo A może brakuje nam tej właśnie intensywności jaką mają Bayern i jaką ma LFC? Dzisiejsza piłka na tym polega a nie na tym szlamie powolnym na stojaka jaki sobie grali nasi z Cadiz czy Granadą.
0
@Coutinho007 Moim zdaniem brakuje intensywności ale potrzeba do tego odpowiednich wykonawców których nie mamy.
0
@Roobo De Jong, Dest, Moriba, Nico, Ronald, Mingueza, Alba w sumie i Balde, na skrzydlach Depay czy Dembele na 9 zobaczymy kogo tam wezmą a na 10 Messi. Ja myśle, że dało by radę.
0
@Roobo Trzeba tą intensywność ogarnąć bo nam każdy ucieka pod tym wzgledem efekty? 3:0 z Romą, 4:0 z LFC, 8:2 z Bayernem czy ostatnie mecze z dużymi rywalami, których nie wygrywamy.