La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

0

Nie rozumiem tych zachwytów nad Griezmannem, wczoraj zagrał średnio.
Nie zgodzę się też że był zawodnikiem turnieju.
Był ważny owszem ale tylko w meczu z Granadą i to w samej końcówce bo po wejściu na murawę grał słabo.
Najlepszym zawodnikiem turnieju był dla mnie De Jong.
Griezmanna trzeba się pozbyć i to jak najszybciej.
Nam potrzeba prawdziwej 9 i jak taką kupimy to dla Francuza miejsca w składzie nie będzie bo niby gdzie? A trzymać gościa za tyle kasy z ogromną pensją to zbrodnią.


1

@Roobo Możesz mówić że grał słabo ale liczbami się broni a z tego zawodnik jest rozliczany :D

7

@Roobo już rzygam tymi narzekaniami na francuza, zamiast ciagle go sprzedawac, moze pociesz sie troche zwyciestwem w pucharze

1

@Roobo
Czy ja wiem czy słabo, pierwsza połowa słaba ale przeciwnicy autobus postawili, więc nic więcej nie był w stanie zrobić. Druga połowa na duży plus, jak dla mnie świetny występ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?