24

@draxidox Ten człowiek powinnien zniknąć z Polski. Jeden z największych szkodników jaki istniał.
Chłop jedzie na kłamstwach, populizmach i hipokryzji. Dla Polski nic nigdy nie zrobił i nie zrobi.
Traktuje wyborców jak idiotów i szczuje swoich przeciwko drugim.


2

@MesQueUnClub96 Straszne to jest że nie było pieniędzy np dla powodzian a lekką ręką są wydawane na Ukraińców którzy plują na Polskę.
My mamy im Państwo odbudować?
Jaki mamy w tym interes?
Ty się dobrze czujesz?

4

Antypolskie rządy znowu w akcji.


0

@Safrani To też dobre:D
Tylko że pisowcy robią to pod publiczkę by żywic swój elektorat.

2

0

@Borneo Czyli uznał znowu polskich obywateli za idiotów którzy nie potrafią czytać a ich pamięć sięga nie dłużej niż dwa dni by tylko ugrać coś politycznie zmieniając zdanie o 180 stopni zanim mrugnie.

8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Mówicie że Realowi brakuje balansu.

A przecież mają po jednym wieśniaku w każdej formacji.

0

@Aragorn33 Lepiej późno niż wcale.
Chociaż to skandal że nie zrobiono już tego dawno.
To pokazuje jak nieudolni są ci ludzie.

1

Żeby poprawić sędziowanie w La Liga to jedynym wyjściem jest wywalenie Realu Madryt. Złodziejstwo zmniejszy się o jakieś 70% w jednej chwili

1

@Vito9 Nic bo Barcelona na to zezwoliła

12

@clyde Ale to tak trzeba dla wyższych idei.
Może płacisz więcej ale za to jesteś otoczona przez barierę z zielonego powietrza i żadne Chiny ci nie straszne.

3

Niektórzy to są naprawdę naiwni xD
Trump mówi tylko to co myśli większość krajów.
Myśleliście że kraje zrezygnują z interesów z Ruskimi bo ludzie giną na Ukrainie?
Ich to nie obchodzi bo liczy się biznes i władza
Od początku ataku było wiadomo że kiedyś ta wojna minie i Rosja wróci do stosunków dyplomatycznych z innymi krajami.
Francja czy Niemcy już zacierają rączki by móc oficjalnie rozmawiać o interesach bo nieoficjalnie to na pewno cały czas trwa.
Trump po prostu przerywa ten teatrzyk i udawanie zbulwersowanych przez wszystkich wokół na to co robi putin.
Więc zrzucanie całej winy tylko na Trumpa o to że chce wznowić stosunki z Rosją jest niedorzeczne.

Oczywiście mi się to nie podoba i to jest chore że zbrodniarzom nic nie grozi którzy mordują dziesiątki czy setki tysięcy ludzi.
Cierpią na tym zwykli ludzie w straszny i barbarzyński sposób niestety.


5

@barcanawieki Mi się to nie podoba.
Natomiast Trump mówi to co większość z G8 myśli.
Takie Niemcy to tylko czekają by oficjalnie znów móc zacząć dogadywać się z Ruskimi.
Jak ktoś myśli że zachód nie prowadzi aktualnie żadnych interesów z Ruskimi to jest naiwny jak dziecko.

0

@arasz1819 Najwyraźniej moje media są lepsze bo nie wykładają się na podstawowych rzeczach i nie mylą zażalenia z apelacją, a ty tą bzdurę powtarzasz.
Po drugie trudno mówić o porażce z Ćwikiem jak sąd nie podjął się oceny wiarygodności sformułowań użytych przez Ćwika w stronę Mentzena bo uznał że to tylko opinia więc nadal nie wiemy czy to co mówił Ćwik jest prawdą.
Ale spokojnie w sądzie cywilnym to nie przejdzie na 100%.

0

@arasz1819 Tak?
To odpowiedz na jedno pytanie.
W czym i o co przegrał Mentzen z Ćwikiem?

2

Ćwik chyba zmądrzał i to nie były oskarżenia tylko komplementy xD
Niestety dla niego to już jest za późno i tak poniesie konsekwencje.


0

@bartekvisca Moim zdaniem mały jest tylko po to by pokazać że się nie opłaca go brać.

3

Ale że pytanie o czekolade wyląduje w gorących to się nie spodziewałem.
A mi nadal smutno że nie mam sobie czym owsianki ulepszyć bo uznałem że 9 zł to gruba przesada
Można powiedzieć że się zrobiła gorąca czekolada

PS. I nie obwiniam wyjątkowo o ten drastyczny skok ceny aktualnych rządów bo faktycznie po sprawdzeniu to głównie winne są słabe zbiory, chociaż obecne i byłe rządy też dużą cegłe dołożyły od siebie bo wszystko drożeje cały czas nie zmiennie

0

Czemu tak czekolada poleciała do góry?
Jeszcze ze 3-4 miesiące temu za czekoladę gorzką z Lidla płaciłem 4 zł a teraz już po 9.
To jest dramat

2

@Safrani Trzeba było nie zgadzać się na ETS czyli głupotę która rujnuje wszystko bez jakiekolwiek pozytywu.
Dopłaca do wydobycia xD
Widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz nawet.
ETS obejmuje też wydobycie węgla bo podczas tego procesu wydziela się metan.
Elektrownie atomowe powinniśmy mieć dawno,niestety PO-PIS nic z tym nie robił bo dla nich najważniejsza władza a nie dobro Polski i żadna kasa z ETS nie była potrzebna.

6

@Safrani Energia z węgla jest pozornie droga.
Gdyby nie nałożone opłaty i podatki przez UE to nikt by nie musiał dopłacać.

2

@Commando Źle patrzysz.
To musisz wejść na stronę niemieckiego rządu,tam wszystko jest rozpisane dla Polski

1

@Jakchcesz Czyli nie masz pojęcia o czym piszesz nawet.

Ćwik podczas wystąpienia w sejmie wysunął poważne oskarżenia w stronę Mentzena.

0

@Jakchcesz Konkretnie.
W którym momencie Mentzen zachował się jak klaun?
To Ćwik ośmieszył się swoim wystąpieniem w sejmie gdzie pokazał kompletny brak wiedzy a potem w to brnął
Mentzen bardzo wiele razy się ośmieszył ale nie tym razem

7

@Jakchcesz Jeśli chodzi o ten konkretny spór to jedyną osobą która się zachowuje jak klaun jest Ćwik

0

Co za żenada.
Oni są dramatyczni a Ederson to wysienka na torcie

0

@MesQueUnClub96 Opinia?

6

Reakcja Ancelottiego xD
Idealnie się wpasował w ten żenujący i skorumpowany klubik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?