Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 A co można o nim więcej powiedzieć?
Że obrońca popełnił błąd mijając się z piłką? Proszę cię nie udawaj głupszego niż jesteś.
0
Słaby mecz Frenkiego,to nie było to co w ostatnim czasie.
Lewandowski jeden udany kontakt z piłką czyli gol a reszta dno i brak udziału w grze
Kolejny słaby mecz
1
To Tylko ręką uff
0
@Coutinho007 Wiek
20
Jakby dali tam karnego Sevilli to byłby skandal.
On go ledwo dotknął.
To nawet nie był miękki karny.
Cwiakała pieprzy że połowa sędziów by podyktowała xD
Tak zgadzam się jakby to było dla Realu Madryt.
0
@BorzyKrzys To co powiesz o grze Lewandowskiego?
1
Lewandowski
Gavi
Frenkie
Do zmiany
0
@BORO_12 A skąd wiesz?
Z mobilną 9 moglibyśmy stworzyć więcej sytuacji,gra by się kleiła i może byśmy więcej bramek strzelili.
Wolę grać z zawodnikiem który jest pod grą przez 90 niż który dwie bramki strzeli ale nie istnieje w grze zespołu.
3
Lewandowski nie uczestniczy w naszej grze
Gramy jednego mniej i nasza gra w ataku nie istnieje.
25 minuta i 3 kontakty z piłką mówią bardzo wiele.
Kula u nogi ale pRzeCież SzCzelił
0
Szczęsny ledwo ledwo ale chyba zdążył
0
@SelloutCrowd Araujo też złamał ale Kounde też.
Po za tym powtarzam że to był błąd tam zastawiać pułapkę.
Błędna decyzja Inigo
0
Krytyka Araujo jest błędna.
Po pierwsze Kounde stał jeszcze niżej.
Po drugie Inigo głupio próbował zastawić pułapkę na zawodnika wchodzące w drugie tempo.
Polecam sobie kilka razy powtórkę oglądnąć.
0
Fotel gamingowy tak czy nie?
Zamierzam takowy nabyć ale opinie w internetach jak zwykle podzielone.
Czy są wygodne?
Jaki materiał wybrać?
Jakiej firmy?
Ile trzeba wydać żeby dostać w miarę dobrą jakość przy której to krzesło nie rozwali się za 3 miesiące i materiał się nie wycierał?
Ja mam budżet około 1000 zł
0
@Bykunn Zacznij od przypomnienia sobie czym jest demokracja.
Wprowadzenie legalnie możliwości kolejnych kadencji jest niedemokratyczne? xD
Oczywiście że nie bo ilość kadencji nie jest cechą demokracji.
Władza może być niedemokratyczna czyli nie wybrana przez większość a nie jej postępowanie.
0
@Bykunn I co z tego? To nie ma w ogóle związku z tym.
Czy putinowska Rosja działa zgodnie z przepisami?
Nie bo wybory są fałszowane i całkowicie kontrolowane przez Putina.
Nie da się legalnie z demokracji zrobić dyktatury bez zgody obywateli.
0
@maroon Ja uważam że może dużo jeśli jest z innej opcji niż rząd panujący.
0
@Bykunn No nie
Dyktatury się nie wybiera.
Naród amerykański wybrał ich w demokratycznych wyborach,tu jest różnica.
0
@Tomaszekkkkk Szczerze ci powiem jeśli miałbym wybrać między nim a tą dwójką to bym wybrał jego,mimo że poglądowo jestem po przeciwnej stronie.
6
Nawrocki i Trzaskowski są tak żenujący,ich kampania to jeden wielki żart.
Ktokolwiek byle nie oni, naprawdę.
Wolałbym nawet Zandberga niż kogoś z tej dwójki.
Niestety prawdopodobnie wygra jeden z nich a przegra Polska.
3
@Kgorecki2500 Jak mogą brnąć w tą głupotę
Ćwik powinnien od razu przeprosić a on jeszcze wciągnął w to kolejne osoby xD
0
@MesQueUnClub96 A co tu jest niedemokratyczne ? xD
Jeśli robią to zgodnie z przepisami to gdzie problem?
Co najwyżej może to być po prostu nie moralne.
0
@michal26 To by nic nie dało a nawet pogorszyło sprawę.
Hołownia startuje by tylko pokazac swoim wyborcą że istnieje i że niby coś znaczy a te wybory pokażą że gówno znaczy ponieważ dostanie kilka procent.
To nie ma znaczenia czy startuje czy nie i tak przepadnie.
Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy jest drastyczny by Hołownia mógł się odratować, to wstrząs na scenie politycznej i próba koalicji z konfederacją.
7
Co za szopka xD
Dam im radę,jak chcą walczyć z nepotyzmem to najpierw niech wyciągną swoich ze SSP.
2
Cebulos cudowne uzdrowienie
0
Typowy madrycki dog
2
@Tasde xD
Ładny fikołek.
0
@ranger3120 Ta pasożyt bo zmusił klub z pistoletem w ręku by podpisali z nim umowę.
0
@Rifek Spada podobno tylko do 26mln.
To przecież kosmos za taką mizerną jakość
0
@Criss18Barca Dobrze by było chociaż sondażownie podać
1
@Ojciec5tkidzieci Czemu się tak Zgredka obraża i porównuje się go do Józefaciuka