Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Gdzie tu obrażanie kogoś?
Stwierdziłem fakty gdzie nie użyłem żadnych przymiotników jego stronę.
Polecam najpierw zapoznać się z znaczeniami słów a potem gadać o hejcie i obrażaniu kogoś.
0
@SelloutCrowd Na pewno jak dopiero przedłużył kontrakt
0
@BORO_12 Tak wskaż konkretnie.
2
@KrychaFCB Ich śmieszny trener też gadał że jakby miał lepszych zawodników to by grał ofensywnie.
Poszedł do Valencii i skończyło się jak się skończyło.
0
@BORO_12 W którym miejscu go obraziłem?
1
@BORO_12 Daj już spokój bo zabawny jesteś.
Lewy od trzech miesięcy jest bez formy.
Gra z nim w ataku to gra jednego mniej przy organizacji i konstrukcji ataku.
2
@BORO_12 dla ciebie każda krytyka Lewego to hejt.
Żałosne
0
@FcPortoFan1999 To se Miejsce wybrałeś xD
Niestety nie oglądam.
Natomiast tak jak przewidywałem Hanwha jest bardzo mocna.
Ten rok to będzie bitka między T1-DK-Hanwha.
1
Proponuje mu by najpierw spojrzał w lustro i ocenił swoją formę.
Niestety tego nie zrobi jak zwykle tylko ma pretensje do wszystkich oprócz siebie.
Typowy Lewy.
2
@KamQiX Trump niestety robi co chce bo Europa nic w tym kierunku nie zrobiła.
Żadnej propozycji i pomysłu odnośnie zakończenia tego.
Niestety cała Europa to ameby umysłowe i Trump nie oglądając się na innych ubije sobie deal z ruskimi patrząc tylko na swoje interesy.
Moralnie jest to obrzydliwe ale tak jak kiedyś pisałem to było wiadome od początku że liczy się tylko biznes.
0
@GeneralXavi Tylko że to już przekracza moim zdaniem "przekonywanie" a już podchodzi pod "oszustwo".
Uważam że gdy wchodzi w grę ludzkie życie i zdrowie to powinno wszystko być przejrzyste i proste dla nawet tych najmniej rozgarniętych.
0
Co sądzicie?
Złote góry obiecują a tak naprawdę to jest wyrok śmierci w ciągu pewnie kilku tygodni dla tak młodych nie wyszkolonych ludzi
Uważam że to haniebne.
0
@Kgorecki2500 Szczerze to chciałbym zobaczyć całą wypowiedź.
W jakim kontekście on to powiedział.
Chciał tylko stwierdzić fakt czy po prostu powiedział to z pretensjami.
1
@Czajka90 Oby tak.
Oczywiście że znaczną obniżką pensji.
Taki grajek jest nam potrzebny, nawet jako rezerwowy.
Ostatnio wraca do formy i gra okej.
7
@Kgorecki2500
Warto tu użyć klasyka.
A co mnie to gówno obchodzi?
Poza tym reparacje płaci się w ratach przez nawet dziesiątki lat.
1
To jest niepoważne przecież...
1
Znowu najlepszy na boisku Pedri.
MVP ostatniego miesiąca.
Co mecz to koncert.
Szkoda że brakuje nam skutecznego napastnika i skrzydłowych.
Okradziony z asyst kolejny raz.
0
Nasze trio ofensywne to była tragedia dzisiaj.
Nie rozumiem że Flick widząc to zmienił tylko jednego i to w 80 minucie.
Jakbyśmy stracili punkty a było blisko to byłaby to porażka na konto Flicka który nie zareagował.
0
@Amnc A Pedri to w golfa grał dziś...
0
Byłem pewny że taka akcja w końcu pójdzie bo tak wygląda ten mecz by stracić pkt.
Co za fart
0
@szymek_sempre No tak.
Typowy Lewy, Zawsze pretensje do kogoś a nie do siebie.
Bez formy od trzech miesięcy i zero refleksji.
0
@Lewangoooolsky
Hahahaha xD
Poprawiłeś humor mi tym kawałem
0
@Who_you_mam Lewy też tragedia.
Cała trójka nadawała się do zmiany
6
Lewy trzy miesiące bez formy a Flick nadal nie potrafi dać więcej szans Ferranowi który ostatnio grał naprawdę dobrze.
Dramat
0
Czemu jeszcze Ferrana nie ma?
Ostatnio hattrick a później nawet minuty nie dostał.
Przy dzisiejszych 3 sabotażystach z przodu mógłby wejść.
1
Olmo nie pierwszy raz w karierze takie zagranie prezentuje
0
Dzisiaj Pedri i długo długo długo nic.
Jeden gra reszta partaczy
2
@Comentateiro Ślepy to jesteś ty niestety.
Napisałem "Jeden z największych".
Kaczyńskiego uznaję za takiego samego szkodnika.
Mowa tu o Tusku a ty jak zawsze wepchałeś PiS w dyskusję by wybielić tego antypolskiego typa.
Żałosne jak zwykle.
25
@Mow_mi_Douglas Czyli wyzywanie innych od ruskich agentów i oskarżanie publicznie o działanie na rzecz Rosji całkowicie bezpodstawnie nie jest złamaniem wszystkich moralnych norm to ja dziękuję wysiadam
24
@draxidox Ten człowiek powinnien zniknąć z Polski. Jeden z największych szkodników jaki istniał.
Chłop jedzie na kłamstwach, populizmach i hipokryzji. Dla Polski nic nigdy nie zrobił i nie zrobi.
Traktuje wyborców jak idiotów i szczuje swoich przeciwko drugim.