3

@Kgorecki2500 Nie dość że Ćwik się ośmieszył to jeszcze prawdopodobnie przegra sprawę

0

@michal26 Tak jak wyżej, zaoranie pierwotnego projektu.
Ale to już od dawna wiadomo jak Tusk ogłosił rozbudowanie Okęcia i projekt "100minut" który pokazywał mapę kolei cpk która nie ma nic wspólnego z starą wersją.
Oczywiście projekt uwalony bez audytów które zapowiadali a na nowy projekt też nie pokazano jakiś wyliczeń i czy ma to w ogóle jakiś sens.
Mam wrażenie że zrobili byle co szybko na kolanie by Polacy się odwalili i temat ucichł

0

@draxidox Co z tego xD
Trzaskowski im wyrówna
Do tej pory jest udowodnione że wydał 40mln na środowiska lgbt

0

To ja wyłączyłem w 30 minucie bo było po meczu a teraz sprawdziłem wynik xD
Grubo.
Leganes coś gra?

1

@vangoor Ty tak na serio? :D

1

@Safrani A co ty masz do mnie xD

6

@Safrani Zdaniem Ćwika, Mentzen wykorzystał „popularność i zaufanie Polaków, żeby sprzedać akcje o wartości nominalnej 10 groszy za 36 zł każda”.

Po tym zdaniu można jednoznacznie stwierdzić że Ćwik nie ma kompletnie pojęcia o czym gada.

14

Złoto


3

@SelloutCrowd Ludzie wybierali PO-PIS to teraz mają.
Zielony Ład
Podnoszeniem podatków i dodawanie nowych
Brak inwestycji np.w atom
Marnowanie państwowych pieniędzy
Akceptacja szkodliwych pomysłów z Unii Złodziejstwo
Działanie na rzecz lobbystów

Szkodliwa polityka od kilkunastu lat i mamy efekty tego.


0

@Criss18Barca To jest majątek ukazany a ile ma wolnej gotówki
Ma sprzedać browary by kampanię prowadzić? xD
Po za tym partie też zbierają pieniądze mimo że dostają za darmo ogromne subwencje z podatków obywateli.
Ja całkiem jestem za żeby subwencje usunąć i prowadzić działalność partii z zrzutek obywateli.


0

@Antimadridista_WR Nie ma to jak ocenić kogoś po jednym krótkim filmiku o którym nic nie wiemy.
Ja widziałem mecze i tam Pena prezentował się bardzo dobrze w ostatnich miesiącach i nic nie można było mu zarzucić.

0

@Kismeth Mówię o ocenach tu na stronie gdzie użytkownicy i redakcja wystawiają oceny czyli ludzie a nie algorytmy.

0

@MessiForeverTheBest Po za tym nawet był z nim wywiad tu na stronie.

0

@MessiForeverTheBest A możesz po polsku?

0

@Kismeth To czemu ma srednią poniżej noty wyjściowej?

0

@gumaz 100% prawda
To jest skandalu że dla imigrantów buduje się budynki z takim standardem a państwo nie umie pomóc np. powodzianom.
PiS i PO są siebie warci.

0

@martool2 A na jakiej podstawie mam ocenić transfer?
Co ty za głupoty gadasz.

0

@BORO_12 Mnie nie obchodzi ile ma lat tylko za ile przyszedł i ile zarabia.
To nie wybrany moment tylko ostatnie 3 miesiące,to sporo.

0

@Nightraider Napisałem że miał naprawdę solidne trzy miesiące.
To też mówi że jest złem wcielonym?

Czyli uważasz że w ostatnich 3 miesiącach był w dobrej formie?

0

@BORO_12 26 mln to nadal ogrom kasy za taką jakość piłkarską.

1

@tomek8756 Wojtka nawet lubie.
Jeśli chodzi o Lewego to tak nie lubię go i od dawna tego nie ukrywam.

1

@BORO_12 Napisałem że miał dobre trzy miesiące, stąd jeszcze walczy o złotego buta natomiast on go nie wygra bo jest w katastrofalnej formie.
Król strzelców ligi czy złoty but jest niemożliwy z taką formą

5

Lewandowski
Według ocen użytkowników i redakcji w ostatnich 15 meczach czyli od prawie początku listopada do teraz.
Średnia ocena wg użytkowników : 4.5
Średnia ocen wg redakcji: 4,53
Najwyższa ocena według użytkowników to 7 w meczu Realem i Barbastro.

To pokazuje że ostatnie miesiące gramy jednego mniej.
Nie ma on wybitnych meczy a tych tragicznych jest bardzo dużo.
Pensja 32mln za taką formę to jakaś totalna porażka.
Przypomina to sytuację za Xaviego.
3 miesiące naprawdę solidne a potem ogromny zjazd który trwał tak naprawdę do przyjścia Flicka.

Nie rozumiem ludzi którzy chcą go tutaj jeszcze na rok czasu.
Ma kontrakt ale Barcelona musi spróbować namówić go by odszedł.

Gole przez te trzy lata jakieś miał ale to bardzo zakłamuje jego przydatność i wkład w grę drużyny.

Jest u nas 2.5 roku u a zagrał 6 miesięcy na miarę tego transferu.

Miał być gwiazdą drużyny i gwarancją co najmniej 25 bramek w samej lidze.

Nie widzę promyka nadziei by wrócił do formy a to bardzo komplikuje naszą grę w ofensywie gdzie tak naprawdę jest tylko Yamal i Raphinhia.

0

@Gall Tu nie chodzi o struktury.
Braun ma swoich fanatyków którzy zawsze zagłosują na niego.
PSL czegoś takiego nie ma, miał silne poparcie u rolników ale to już jest przeszłość.

2

@MesQueUnClub96 Czyli uważasz że jestem zwolennikiem PiSu i się z tym kryje? xD
Powiem ci że u mnie w rodzinie jak jest poruszany temat polityki to według bliskich jestem platformiarzem bo jade po Pisie jeśli ktokolwiek o nich wspomni.

13

Lewandowski za wysoko.
Jeśli bramka podwyższa ocenę o jeden to jego ocena powinna być 4-5
Bardzo słaby mecz, bramka go uratowała.
Niestety od ponad dwóch miesięcy gramy jednego mniej.


0

@Kinginiesta Byłoby fajnie.

0

@Azazel_Pazuzu Raczej nie chyba że o czymś nie wiem.

0

@partymaker Ty jeszcze ciekawsze bo komentujesz takich "frustratów"

2

@partymaker Byłem na wietrzeniu w niedziele 48h dzięki elementowi.
Na razie czuje się świeżo.
Zawsze masz opcję ignorowania jeśli nie chcesz tego oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?