Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jarosław Urbaniak poseł KO kazał policjantom SALUTOWAĆ na jego widok.
Kolejny rząd niestety zawłaszcza i ośmiesza policję.
1
@MesQueUnClub96 Czy najsłabszy to można dyskutować ale jeden z najsłabszych na pewno
2
Hahahaha Chłopa wystawili w piżamie na tym zimnie by pokazać jak się idzie spać xD
0
@MesQueUnClub96 Podaj te błędy cwaniaczku.
Jak zwykle bredzisz
3
Ciekawe jak się Pena czuje jak go nagle po ostatnich naprawdę bardzo dobrych tygodniach a nawet miesiącach po prostu wyleciał że składu.
Żadnej tu sprawiedliwość ani logiki.
Rozumiem dać Szczęsnemu szansę by pokazał co potrafi i wprowadzić rywalizację ale on tej szansy nie wykorzystał a nawet ośmieszył się.
Pamięta ktoś by bramkarz topowego zespołu popełniał poważne błędy mecz za meczem?
Mi się tylko Karius przypomina.
Czy Szczęsny broni coś ekstra?
NIE
A miał to robić podobno
Czy Szczęsny popełnia niedopuszczalne błędy?
TAK
Szkoda mi Peny bo został niesprawiedliwie potraktowany.
0
@FCB_dimiC Druga bramka.
Dostał między nogami, piłka słabo uderzona. Nie powiedziałbym bym że to bardzo poważny błąd ale większość bramkarzy to broni.
Dzisiaj i tak nienajgorzej gra
Ostatnie mecze to była kompromitacja bramkarza grając na takim poziomie.
Valencia karny, Benfika to była istna katastrofa,Real Madryt w SPH gdyby nie wysokie prowadzenie to pewnie byśmy byli bez pucharu przez Szczęsnego.
0
@FCB_dimiC hahahaha
Pena nie jest winny żadnej stracie punktów.
Można było się czepiać go w zeszłym sezonie.
Na początku tego sezonu faktycznie nie pomagał ale też nie psuł.
Ostatnie miesiące miał bardzo dobre i nie można mu nic zarzucić i lepiej odnajduje się na przedpolu.
Szczęsny co mecz popełnia ogromny błąd,Pena takich błędów nie miał.
Krytyka była tylko w Polsce bo Polak rodak musi grać.
1
Szczęsny to tragedia.
Flick nawet nie ma jaj by powiedzieć dlaczego Wojtek broni po tych KARYGODNYCH występach.
Stawia na słabszego i koniec xD
1
Aston Villa i Lille aktualnie w 8
Abstrakcja jakaś
0
@MesQueUnClub96 @FCB_dimiC @Rupert_Haubica @wyrek
Gdzie napisałem że Pena by to wybronił?
Gdzie ja napisałem że to błąd Wojtka?
Stwierdziłem że był bez szans przy takim dobrym strzale.
Napisałem tylko że Pena byłby hejtowany za takie coś bo minimalnego obiektywizmu próżno tu szukać bo Polaka trzeba bronić a po Peni jechać bo rywalizują między sobą.
2
Szczęsny bez szans natomiast jakby Pena stał to byłby atak na niego.
0
W sumie beka.
City mecz o wszystko wygrywają 2;1 i jedynego gola z ich zespołu strzela KOVACIC xD
2
Ferran już powinnien być na boisku.
0
Kolejny słaby mecz Lewego.
Ile to już bez formy?
3 miesiące i miał może 2-3 nie najgorsze mecze.
Co najgorsze on jeszcze tu rok będzie siedział.
32mln brutto pensji.
1
Lewy co za dramat.
2
Brest strzela!!!
1:1
0
@KrwawiaceoczyVEB Ale Frenkie gra najniżej.
Tak naprawdę to Gavi powinnien decydować o naszej grze
3
Myślę nad zmianami i nie mam pomysłu.
Narzekanie na De Jonga że hamulcowy a on nie ma komu grać.
Pedri całkowicie odcięty a to on powinnien być głównym odbiorcą podań De Jonga.
Gavi biega super czy utrzymuje się przy piłce ale rozgrywanie leży.
Tu trzeba całkowicie inny pomysł zaproponować.
Problem jest taktyczny a nie wina pojedynczych jednostek.
2
Nasza gra ofensywna nie istnieje.
Pedri całkowicie odcięty.
Lewandowski schodzi niżej znowu nie wiadomo po co.
Jak już mamy więcej miejsca na skrzydle to w środku nikogo nie ma.
0
Ręcznik w bramce
0
@capoN @MesQueUnClub96 @Goralkov .
Nie widziałem powtórki bo byłem w kiblu a na żywo wyglądało to inaczej.
Nie zmienia to faktu że Szczęsny nic nadzwyczajnego nie zrobił.
0
Strzał prosto w Wojtka ale tu ostra podnieta.
To była kompromitacja zawodnika Atalanty.
0
@ali3gator Tak jak mówię zepsuł całkowicie przyjęcie i już nie mógł nic innego zrobić.
Kierunkowe przyjęcie do boku i spokojnie można grać.
Pena czy Stegen na luzie takie coś grają
1
@leomessi1710 Mógł lepiej przyjąć i podać
0
Szczęsny beznadziejne przyjęcie i rożny dla rywali.
1
Pewnie osoba która sprzedawała te prezerwatywy była nieprzypadkowa.
Tak się legalnie kasę wyprowadza.
0
Widzę że Braun znowu się wygłupił i chciał tylko show zrobić.
Nie widzę problemu w tym żeby wezwał do uczczenia ofiar w Gazie ale mógł to zrobić wcześniej ale nie w trakcie minuty ciszy dodając jeszcze te głupie okrzyki.
0
@ToWinaSedziego I co z tego?
Mecz dopiero wieczorem więc będzie jeszcze czas na dyskusje.
Po za tym jak ludzie to lubią to gdzie problem
0
@gumaz XD
To jest grube.
Normalnie dałem "odpowiedz" a tu takie coś się odwaliło.
To jakiś bug
0
@MesQueUnClub96 Jak ładnie poprosisz to ci wyśle link z moim komentarzem gdzie o tym krótko wspomniałem w zeszłym tygodniu.
Przyznaję że kolega mi to przypomniał a ja postanowiłam dłuższy wywód o tym zrobić.