Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
@KamQiX Ja uważam że tu bramkarz nie zawinił ani trochę choć topowi bramkarze czasami coś takiego bronią.
Ja bym się czepiał o drugą bramkę i że dał sobie wpuścić w prosty sposób między nogami.
2
@RafiVeB To powszechny problem.
W zeszłym roku stukło mi 10 lat na tej stronie a pokazuje mi 2 lata xD
0
@yzyr PiS dla mnie to samo dziadostwo co PO.
Konserwatyzm nie ma nic wspólnego z takimi działaniami o których mówisz.
0
@lithotripter Ja znam idealne określenie na poglądy Tuska.
Szkodliwe i właśnie często lewicowe.
Jego działanie jest paskudne.
Najpierw wmawia wyborcą to co chcą usłyszeć a potem się z tego wykręca i prowadzi niekorzystną politykę na rzecz Polski i obywateli.
Co zrobił Tusk naprawdę dobrego co by poprawiło jakość życia większości obywateli w tym kraju?
Dosłownie Nic.
Kluczowe aspekty życia
Finanse i poziom życia Polaków
Jakość edukacji
Jakość służby zdrowia
Bezpieczeństwo
To po prostu leży albo będzie leżeć widząc w którym kierunku to idzie.
U ciebie konserwatyści są źli a to na ich poglądach został stworzony aktualny świat a lewicowa postępowość już od grubych lat to niszczy. Zielony Ład, wpuszczanie "inżynierów", propagowanie osób chorych, którym zamiast pomóc to utwierdza się ich że są jedną z 50 płci.
Wolisz żyć w póki co jeszcze konserwatywnej Polsce czy np. w postępowej Francji gdzie ludzie boją się wyjść na ulicę ponieważ w najlepszym wypadku zostaną obrabowani, zgwałceni a w najgorszym jeszcze zabici?
0
T1 spokojnie wygrało 2:1 z Gen.G
Genialne mapy Smasha i Kerii.
Młodzik bez kompleksów dominował Rulera
Guma przy takiej formie Smasha chyba prędko nie wróci
1
@lithotripter A jakie poglądy ma Tusk?
0
@Ojciec5tkidzieci Od zawsze byłem ich kibicem.
0
@lithotripter Myślę że nie ma bardziej lewicowego polityka w platformie obywatelskiej niż Rafałek.
Ludzie o poglądach lewicowych wiedząc że Zandberg czy Biejat nie mają szans w wyborach będą głosować właśnie na Trzaskowskiego.
To nawet widać w Warszawie przy wyborach na prezydenta gdzie jest całe skupisko Lewicy.
2
@Beztroskii Poważne skazy:
Całkowita zależność od Tuska i jego rozkazów
Niegospodarność i marnowanie OGROMNEJ ilości publicznych pieniędzy
Dotowanie szkodliwych organizacji
Lenistwo i hipokryzja
Notoryczne kłamstwa na temat swoich poglądów,nic dziwnego(patrz punkt 1)
To tak na szybko.
2
@Mitch_Atleta Trzaskowski jest beznadziejny, on jest nie wybieralny.
Rozumiem lewicowych fanatyków że na niego zagłosują bo on ich sponsoruje ale normalni ludzie?
Skąd on na pewno będzie miał ponad 25% głosów? Przecież to jest szaleństwo.
0
@tbas Sawicki przecież nie mówi że to nielegalne.
6
Sawicki się nie zatrzymuje.
1
@Kgorecki2500 Jak widać naleśnik nie wytrzymał psychicznie.
3
@arasz1819 To nic przesłuchanie by się odbyło.
Mieli okazję więc ją wykorzystali.
Widziałeś te sceny z tej komisji?
Jak posłanka szturcha posła Ćwika żeby już nic nie mówił i chciała jak najszybciej to skończyć na komisji bo wiedziała że za chwilę Ziobro może wejść?
Ziobro ODMÓWIŁ udziału w komisji DLATEGO sąd wydał pozwolenie na zatrzymanie i doprowadzenie go przed oblicze komisji.
Czyli?
Policja nie potrafiła albo nie chciała go doprowadzić na czas.
To po co to było jak było nieskuteczne?
Po co marnować pieniądze na działanie policji która nie potrafi swoich obowiązków wypełnić?
3
@Tasde Policja miała zgodę na zatrzymanie i doprowadzenie przymusowe.
Zatrzymanie może trwać do 48h.
Dlaczego nie zatrzymali go wczoraj na lotnisku?
Dlaczego komisja jak Ziobro już prawie był doprowadzony jak najszybciej chciała zamknąć działania komisji gdy o tym się dowiedziała?
Po co w takim razie go policja zatrzymała wiedząc że nie zdąży i go tam zawiozła?
I ty wierzysz że chcą go normalnie przesłuchać by sprawa poszła dalej?
I to wszystko z kasy obywateli.
7
@arasz1819 Uśmiechnij się szeroko !
Póki jeszcze możesz.
3
Będziemy mieli inżynierów szybciej!!!
Rząd nam to załatwił!
W końcu jakiś konkret !
3
@sergio5 Czyli z zespołami aktualnie lepszymi i stabilniejszymi.
Dzięki Lewy po raz kolejny!!!
1
@urbipl To jest oczywiste.
Jak Trzaskowski wygra to z Polski nie będzie co zbierać.
2
@OzzyFCB Nie oni się Tylko przejezyczają
8
Polska będzie musiała przyjąć imigrantów
To odpowiedz KE na interpelację Marcina Sypniewskiego z Konfederacji
Czyli mimo zapewnień Tuska i jego świty że już nie będziemy musieli przyjmować imigrantów w ramach paktu migracyjnego ponieważ przyjęliśmy Ukraińców okazała się KŁAMSTWEM.
No cóż to było pewne.
3
@Prorokk Według trybunały konst. jest nielegalna ale jest legalna bo władza nie publikuje wyroków TK bo jej nie uznają a nie uznają bo poprzednia władza zmieniała TK według nowej władzy nielegalnie a według starej legalnie.
Zwykli obywatele nie wiedzą komu ufać i czy TK jest legalna czy nielegalna.
Tak zwany burdel który zafundowała poprzednia władza a nowa władza w to idzie dalej.
0
@Kapitan hawk Tymczasem nieudolna żandarmeria nie potrafi takiego gagatka skutecznie złapać i przyprowadzić.
4
@NeroTFP1 Ale czy skłamał?
2.5 miesiąca bez formy i może dwa przebłyski.
Znowu piłka się od niego odbija jak od stodoły.
Znowu próbuje się cofać i potem go nie ma w polu karnym.
Marnuje absolutne setki
Dużo strat
0
@Borneo Co jest nielegalne?
Przesłuchiwanie Ziobry w areszcie śledczym.
Może być przesłuchiwany na komisji przez członków komisji.
Jeśli chce prokurator przesłuchiwać w areszcie to musi mu najpierw zarzuty przedstawić, póki co takich nie ma.
0
@Safrani "świadka na doprowadzenie nie można zwinąć na noc. Można tylko w dniu terminu"
O to ci chodzi?
Jeśli tak to nadal nie rozumiesz prostych rzeczy.
"ZATRZYMANIE" i " PRZYMUSOWE DOPROWADZENIE" to dwa oddzielne terminy.
Sąd wydał zgodę na to i na to.
Tak masz rację jeśli chodzi o samo doprowadzenie bo faktycznie musi się odbyć w tym samym dniu ponieważ nie można od tak zatrzymac kogoś.
Tu sąd wyraził na to zgodę
0
@Borneo Tylko że to nie jest legalne.
Prokurator nie prowadzi żadnych czynności wobec niego więc kto ma go w tym areszcie przesłuchiwać?
Więc nikt takiego rozwiązania nie mógł przyjąć.
Nie wiem gdzie to słyszałeś ale to bzdura roku.
Komisja ma prawo go wezwać po raz kolejny a policja musi go doprowadzić jeśli sąd znowu wyda taką zgodę.
0
@Borneo Co ??? Większej głupoty nie słyszałem.
Nikt go w areszcie nie będzie go przesłuchiwać.
Będzie co najwyżej doprowadzany z aresztu przed komisje i pewnie to będzie jeden raz.
0
@Safrani To wstawisz ten fragment o który ci chodzi albo wyjaśnisz co się w nim znajduje?