13

Lewandowski za wysoko.
Jeśli bramka podwyższa ocenę o jeden to jego ocena powinna być 4-5
Bardzo słaby mecz, bramka go uratowała.
Niestety od ponad dwóch miesięcy gramy jednego mniej.


0

@Kinginiesta Byłoby fajnie.

0

@Azazel_Pazuzu Raczej nie chyba że o czymś nie wiem.

0

@partymaker Ty jeszcze ciekawsze bo komentujesz takich "frustratów"

2

@partymaker Byłem na wietrzeniu w niedziele 48h dzięki elementowi.
Na razie czuje się świeżo.
Zawsze masz opcję ignorowania jeśli nie chcesz tego oglądać

0

@mekston Historia historią.
PSL to aktualnie partia 1-2%

8

Czy on ma wyborców za idiotów?
Tak!


1

@Safrani odpowiesz?
Czy serio wierzysz w jakiekolwiek słowa Tuska?

4

Kolejny sondaż który daje grubo ponad 15% konfederacji i kolejny który daje 3 drogę pod próg.
Rozdział PSL i Hołowni jest raczej nieuchronny i najbardziej straci PSL który sam ma takie znaczenie na scenie politycznej jak partia Brauna.


5

Ktoś tu będzie miał ostrą rozmowę z Tuskiem za powiedzenie prawdy.


2

@Safrani xD
Co zrobił?
Jaką moc prawną mają jego słowa?


8

Ludzie: Zarzucają że Tusk wpuści inżynierów
Jego wyborcy: Straszycie tylko tymi teoriami a to nieprawda!!!
Tusk: Zgadza się na pakt migracyjny a nawet chce jego przyspieszenia
Jego wyborcy: Musimy to zrobić bo nam Unia kazała !!!

PiS to złodzieje, hipokryci i szkodniki ale mieliśmy ogromnego farta że to oni objęli władze w 2015 a nie PO bo mieli byśmy drugą Francję dzisiaj.

1

Powiedział bym co sądzę o Realu Madryt i sędziach ale wstrzymam się ze względu na wchodzącą tu młodzież.

7

Nie ma to jak ban na 48h.
Człowiek się od razu świeższy czuje.


3

Myślałem że widziałem już w życiu wszystko.


0

@Barcanajlepszyteam Dla najtańszych aktywów 29%

8

Espanyol pierwszy raz usprawiedliwił swoje istnienie.

0

@AxelF 10% więcej a nie na poziomie 10%.

1

@blakkudium Śmiejemy się z ekstraklasy a Lewy miał już ze 3 takie sytuacje w tym sezonie xD

0

Widzę że tu dyskusja trwa ale nikt jeszcze nie odpowiedział na pytanie jak Real Madryt wygra za chwilę?
Espanyol się podłoży czy jednak będzie potrzebny sędzia?

7

Polska 2050 umie w żarty


1

@Marian_Pazdzioch No właśnie.
Czyli nie wyrośli z poglądów

2

On jest dumny z tego że komisja się wygłupia a nie robi to co do niej należy.
Szacunkowy koszt tej komisji to lekko ponad 40 miesięcznie plus do tego dodać działania policji i działania sądu.


6

Według Sondażu OGB:
Konfederacja Liderem jeśli chodzi o wyborców 18-39
31% Konfederacja
28% KO
23% PIS
Kiedyś się mówiło że z konfy się wyrasta bo byli liderem byli w grupie 18-30
Jak widać linia się przesuwa.

1

@MesQueUnClub96 Wstawiałem jak PiS rządził.
Teraz moja uwaga jest skierowana na KO.
I tak będe robił z każdą następną władzą.

3

Z niego można czytać jak z otwartej księgi.
Mimika,gesty,ton i sposób mówienia całkowicie go zdradzają.


0

@prokofiew To po co potem piszesz góra po jeszcze kolejnym sezonie.
Zdecyduj się w końcu.

0

@Oriol Co zrobił?
Nawet się nie rzucił tylko stał w miejscu.
Słaby strzał Argentyńczyka.

Ale załóżmy że to prawda i to była świetna interwencja.
I co z tego jak wcześniej zawinił dwie bramki

3

@quritto Szczęsny nie ma żadnych aktualnie argumentów by on grał.
Popełnia mnóstwo karygodnych błędów,nie daje pewności z tyłu,nie potrafi grać na przedpolu, nie wybronił nic spektakularnego.

0

@prokofiew Odwołałem się do drugiego zdania a nie do pierwszego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?