Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowy madrycki dog
2
@Tasde xD
Ładny fikołek.
0
@ranger3120 Ta pasożyt bo zmusił klub z pistoletem w ręku by podpisali z nim umowę.
0
@Rifek Spada podobno tylko do 26mln.
To przecież kosmos za taką mizerną jakość
0
@Criss18Barca Dobrze by było chociaż sondażownie podać
1
@Ojciec5tkidzieci Czemu się tak Zgredka obraża i porównuje się go do Józefaciuka
0
@TheNekro94 Dlatego w ostatnich 24 godzinach napisałem ponad 20 komentarzy o piłce.
Twoja teza na sens
0
@Ls0811 Wystarczy wejść w jakieś media społecznościowe i można znaleźć groźby śmierci w kilka minut a nawet szybciej z którymi nic nie jest robione.
5
Wstyd co zrobiono dla celów politycznych,policja się ośmieszyła na rozkaz polityków
Jestem za ściganiem za groźby ale też trzeba umieć dopasować sposoby.
Nie mówiąc że jak grożą zwykłym ludzią to policja ma zazwyczaj to w dupie.
Zatrzymali 66 letnią babę z rakiem i ryzykiem zawału o 6 rano bo "zachodzi obawa matactwa i ukrywania się"
0
Kierowca zadzwonił na policję żeby go zatrzymali bo prowadzi pod wpływem alkoholu xD
2
@MOLESTA Dlatego był chętny na przyspieszenie paktu migracyjnego
Logiczne.
Kłamie jak zwykle.
Czekam na fikołki jego wyborców którzy jak zwykle powiedzą że tak ma być choć nie wiadomo jak ma być
0
@TheNekro94 Szkoda że wierzysz największym kłamcą na scenie politycznej.
Przecież to bzdura co ona opowiedziała i żadnych błędów nie zawiera.
Jesteś naiwny jak dziecko jeśli myślisz że złożą sami taką ustawe i ją przegłosują.
1
@tbas No widzę a przez kogo jest taki deficyt? Przez obywateli?
Niech tną pieniądze które idą na głupoty, może się wydawać że to są małe sumy ale gdy się je skumuluje to są miliardy.
16
KO złożyła dziś w Sejmie wniosek o odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu ustawy Konfederacji, który podniósłby kwotę wolną od podatku do 60 tysięcy złotych.
Kochani są
1
@Xaviball Ferran.
Po pierwsze zasłużył i po prostu warto go spróbować od pierwszych minut po raz kolejny.
Po drugie Lewy od prawie 3 miesięcy bez formy,gra po prostu cienko
Po trzecie już pomijając poziom indywidualny to gra bez klocowatej 9 bez pressingu daje nam dużo płynności, intensywności,zmian pozycji i otwiera wiele opcji zaskoczenia rywala
0
@AdrianJaniak Ale tu nie mowa o porównaniach do ostatnich lat tylko o stwierdzeniu " idziemy jak po swoje" w ostatnich miesiącach.
No po prostu nie.
Jak chcemy wygrać LM to drużyny typu Benfika,BVB czy Atalanta musimy pokonać z pewnym zapasem a nie ledwo wygrać w ostatnich minutach
0
@Encore Tak czerwo
0
@Marian_Pazdzioch Po prostu dobrze.
Nie był zmuszony do trudnych interwencji i też żadnych błędów nie popełnił.
0
@Nightraider W LM też nie wygląda to super kolorowo ostatnio.
Remis z Atalantą
Wymęczona wygrana z Benfiką
Wymęczona wygrana z BVB
1
@brd42 Niektórzy po zapominali że Fort za Xaviego grał głównie na LO i spisywał się bardzo dobrze.
38
Fort zjada Martina pod każdym względem.
Spokojem, techniką, przeglądem pola, podaniem, dryblingiem, grą obronną, szybkością itd.
To jest skandal że Gerard Martin gra a Fort nie wącha murawy.
W tej kwestii Flick nie ma jakiekolwiek linii obrony
0
@MesQueUnClub96 No i co z tego xD
Nie kompromituj się dalej.
0
Czemu nie ma żółtej za symulke?
0
@MesQueUnClub96 Ja podałem wszystkie mecze a ty wybrane, niezła logika.
0
Pięknie Ferran znowu wyszedł z pola karnego do podania i zagrał do Femrina
2
Mecze w których Lewandowski nie wyszedł w podstawowym składzie
Mallorca Barca 1:5
Barcelona Betis 5:1
Barcelona Valencia 7:1
Dziś 4:0 z Valencią do przerwy
2
@Heros11 Pomyśl lepiej za nim coś napiszesz
1
@BulaKG Karny dla Realu Madryt
1
Myślę że w obliczu bardzo słabych miesięcy Lewego warto dać Ferranowi szansę i po prostu pierwszy skład.
0
Przykre być kibicem Valencii.