2

Lewy kolejny mecz dramatyczny i co ?
Gra dalej xD
Ferran w nagrodę za hattricka trzy mecze temu dostał w nagród póki co 10 minut.
#Sprawiedliwosc

0

73 minuta i jedna zmiana tylko była.
Zajeżdżanie Raphinhii i Yamala ciąg dalszy

0

Yamal miał w końcu 9 z którą mógł pograć i są efekty.

3

@Rupert_Haubica xD
Tak można o wszystkich powiedzieć i co wtedy?
Brak winnych?

0

Znowu bez kartki?
To jest żart.

0

Ferran za Lewego.
Olmo za Fermina.
Nie ma na co czekać.
Gra się nie klei i nie zapowiada by to się zmieniło.

0

Co za drybling xd

0

Wyczuwam męczarnie w tym meczu.

0

Póki co słaby mecz Fermina

1

Teraz gość z Las Palmas oddał taki strzał jaki powinnien oddać Lewy po podaniu od Fermina.

0

Ta piłka za plecy xD
Suarez zamyka oczy i ładuje z pierwszej z woleja w tej sytuacji.
Piłka oczywiście nie łatwa ale Lewy zachował się po prostu źle.
On w ogóle się nie spodziewał tej piłki:D

0

@Azazel_Pazuzu Umrę że śmiechu za chwilę z twojego braku świadomości.

4

@Azazel_Pazuzu xD
Przykre masz życie.

2

@Pitinho Ćwik znowu się ośmieszył.

5

@norbi77 Ależ on ma silną psyche.

0

@takisobiektos Niech oddają skrzynki złodzieje!!! xd
Osobiście uważam że gracze też przesadzają. Dostali super gierkę zupełnie za darmo a płaczą o darmowe skiny z których riot się utrzymuje w dużej części.
Z drugiej strony Riot ośmiesza się bo najpierw dawali skrzynki przez grube lata a teraz tłumaczą się że tracą zysk przez nie gdzie co rok go pobijają.
Powinni po prostu zmniejszyć ich drop i tyle.

3

W sumie mam nadzieję że wróci do Europy.
Moim zdaniem ma potencjał na zespołu pokroju Betisu czy Villarealu.

1

@maroon Skąd ci przyszło do głowy że nie widzę problemu w kłamstwach Kotuli?
Tak samo powinna wylecieć a obronienie jej jest żenujące.
Już nie mówiąc o wypowiedziach Śmiszka który stwierdził że wniosek o jej odwołanie był ksenofobiczny, jednym słowem debil.

1

@maroon To nie ma znaczenia.
Złożenie mandatu ma być karą.

7

Mały plus za przyznanie się do winy a nie zasłanianie się w żenujący sposób jak chociażby Kierwinski.
Natomiast nadal oczekuję od konfederacji co najmniej zawieszenie go na bardzo długi okres np na czas trwania leczenia a sam on powinnien złożyć mandat.


11

Dobrze że jesteśmy skorumpowani i zapłaciliśmy znowu za słabszego rywala

4

Odnośnie pijaków w sejmie.
Nie wprowadzą żadnych badań alkomatem.
Dlaczego?
W restauracji sejmowej normalnie jest serwowany alkohol.
Tam pewnie co trzeci ma coś we krwi.
To jest kuriozum.

5

@michal26 Niestety swoich będą bronić w żenujący sposób.
Wilk powinien dostac srogą karę i mam nadzieję też że Konfederacja zareaguje i go zawiesi przynajmniej.
To już nie pierwszy przypadek pijaka w sejmie i nic z tym nie robiono.
Już nie mówiąc o np. Kierwinskim który był napruty na obchodach.

0

@Bykunn To nie jest jeden jedyny sondaż którzy daje mu ponad 16%
Sondaże już to pokazują od ponad miesiąca więc jest jak naprawdę możliwe.
Tym bardziej że to IPSOS czyli pro platformerska sondażownia gdzie zawsze zawyżają Hołowni i właśnie KO.
Już nie wspomnę że ten sondaż był na zamówienie telewizji rządowej.

4

@arasz1819 Nie rozumiem jakim cudem nie można w takim wypadku badać alkomatem.
To już nie pierwszy gdy jakiś poseł jest w wątpliwym stanie.
I nie pisz że był pijany bo tego nie wiesz bo badania żadnego nie przeszedł, może źle się czuł.
Uważam że w takich wypadkach powinna być weryfikacja alkomatem i poważne konsekwencje jeśli wynik byłby pozytywny.

0

@Criss18Barca W sumie nie najgorzej.
Są strony gdzie by rozpisali to na 20 zdań i tak by wynikało tylko to tego.

10

To już nie jest przerażające to już jest śmieszne bo tylko to nam zostało przy podziwianiu naszego państwa z kartonu.


0

@Kapitan9 Przecież on jest przereklamowany.
Jeździec bez głowy.

0

City za kompromitacja.
Laga do przodu i obrońcy Nawet nie udawali że chcą interweniować

1

@draxidox Rafałek chyba dziś leków nie wziął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?