Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB No właśnie nie został zwieńczony i pożegnany.
Drużyna dobrze funkcjonuje więc należycie by dostał na pożegnanie zapewne jakieś trofeum później pożegnanie na nowym Camp a on sam by się należycie przygotował do MS.
2
@jacobFCB Czemu ma rozstroić?
Mit że Messi blokował innych już wyrzuciliśmy do śmietnika bo widzieliśmy jak to wyglądało.
Oczywiście jako zmiennika bym go widział.
2
Jezu ile bym dał za to.
Nawet jako zmiennik to byłoby coś pięknego.
0
@Aragorn33 Nie wiadomo czego się po nim spodziewać bo nawet dzień nie minął a już się wycofał ze swoich niektórych obietnic.
0
@norbi77 Znalazłem a ten twój filmik to piękna manipulacja.
Berkowicz dosłownie po tej wypowiedzi mówi że na konwencji nie mówią szczegółów( to chyba logiczne z przyczyn czasowych) a jak ktoś zapyta konkretnie to odpowiadają.
0
@norbi77 Czemu nagranie jest ucięte jak Berkowicz chciał coś wyjaśnić dokładniej?
Czyżby manipulacja?
1
Hahahah
To se Niemcy wybrali xD
Tak właśnie zrobi Tusk po wyborach.
31
Hołownia jest to totalnie odklejony i niebezpieczny.
5
@blakkudium Git.
Skupiają się na lidze i LM.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nigdy tego nie próbowałem więc się nie wypowiem choć faktycznie dużo osób to robi.
0
@Kgorecki2500 Scholz zapewne już nie ale jego partia i potencjalni koalicjanci już tak.
0
@FcPortoFan1999 Fearless akurat nie ma tu nic wspólnego bo to pierwsza mapa xD
5
@Rastafarnianin xD
Rosja nie musi tam nic inwestować.
Tam kazda partia jest prorosyjska na czele z Scholzem który zaciera już rączki na oficjalne wznowienie relacji.
0
@okiemtypera_lucaxx95 wyciskanie na ławce w różnych wariantach i rozpiętki.
0
@KrwawiaceoczyVEB No właśnie mi się wydaje że to było z totkami w presezonie
0
@BulaKG Dopiero wszedł
2
Ale co uderzył u nas to jego xD
Chyba jeszcze z totkami u nas takiego strzelił.
1
@Criss18Barca Potencjał był ogromny.
Niestety on Sam miał inne priorytety niż piłka.
1
Arthur Melo
To on jeszcze żyje? xD
1
@FcPortoFan1999 Hanhwa najlepsza drużyna na świecie aktualnie.
Gen.g zgodnie z moimi przewidywaniami nie dojeżdża to będzie w tym sezonie drużyna dopiero za Hanwha T1 czy nawet DK
Chiny nie mają żadnych szans
0
Donald Tusk o formie naszego napastnika.
Pierwszy raz się z nim zgadzam mimo że prawdopodobnie kłamie jak zwykle.
0
@La Pulgaa Gra w piłkę to nie tylko gole.
1
@GeneralXavi No nie do końca bo z Atalantą był remis z nim w składzie.
0
@Szmulek Za chwilę zjadą się obrońcy i będą liczby przedstawiać xD
Patrząc na grę Lewego to jest dramat w ostatnich trzech miesięcach, może ze 2-3 mecze dobre ale tak to jest katastrofa.
0
@kejdzi xd
Na pewno
3
@ViscaelBarca2007 50 mln
7
Za Hattricka dostał 15 minut w ciągu trzech meczy.
To za tą bramkę dostanie 5 minut w następnych 3.
Nie rozumiem jego minut w ostatnim czasie jak pokazuje bardzo dobrą formę.
W przeciwieństwie do Lewego.
0
Eric ma farta.
Gdyby nie spalony i ręką przeciwnika to ja bym tam karnego dał
0
Hahaha to ogląda ale ręki piłkarz Las Palmas nie xD
0
Chłop Sam ręką zagrał xD