2

Nie była to łatwa sytuacja Ferrana
Bardzo sobie ułatwił to przyjęciem piłki ale strzał by gorszy

4

Przyjęcie genialne Ferrana

2

To była setka.
Nie odbiło się przypadkiem to i nie ma bramki.

0

Yamal OMG
Ferran dobrze wychodził

2

Piękne przyjęcie Lewego.
Do tego nas przyzwyczaił.

0

@MesQueUnClub96 Jest pierwszy bo Mbappe miał tragiczny początek sezonu.
Teraz Francuz jest w gazie i w moment odrobił straty.
Mogę się z tobą założyć o 200 zł na cele charytatywne że Lewy nie zdobędzie.

4

Nie dziwię się że nie ma dopingu i cisza na stadionie.
Taką sztukę trzeba oglądac jak w teatrze

0

@Pitinho xD
Od trzech miesięcy bez formy,bez szans na pichichi.

3

Lewy Out!
Nie może być tak że przez większość czasu kopie się po czole a później jeden tapin tłumaczy wszystko w jego grze.

0

@sebo939 Nie chciał, specjalnie kopnął e nogi zawodnika Sociedad

1

Olmo strzelił bramkę Casadem xD

0

Farfocel trochę ale grunt że wpadł

0

@MesQueUnClub96 No tak bo Pedri by takiej nie zagrał.
Po za tym to całkowicie inna sytuacja bo teraz on był wyżej a nie Olmo czy Pedri.

1

Olmo bardzo dobrze i w odpowiednim momencie się przewrócił.
Ewidentny ruch ręką i sędzia nie mógł postąpić inaczej.

0

Czemu Pedri albo Olmo muszą presowawac bramkarza tak jakby mało biegali a gwiazdeczka z 9 sobie stoi co najwyzej na przecięcie linii podania?

2

@Toretto gymbeam

4

@norbi77 Bawi mocno

7

Hołownia z wyzwisk i ataków na Mentzena przestawił się na stand up


2

Mimo obrzydliwej kradzieży karnego dla Betisu żenujący klub jakim jest Real Madryt zasłużenie przegrywa.

0

Tu są argumenty mówi cwiakalaxD
Kur to jest 100% karny a Laboga gada że nie jest przekonany

0

Roque by trafił...

1

@michal26 To było do przewidzenia.
Nie oszukujmy się nikt o zdrowych zmysłach nie stanął by po stronie Zeleńskiego.
USA ma karty w ręce a nie Ukraina

4

@Cule1234 Tymczasem sędziowie gdy w meczu Realu Madryt przeciwny bramkarz trzyma piłke:
1
2
9

0

@Borneo Była gotowa xd
I czekała i czekała i obudziła się z ręką w nocniku.
To się nazywa naiwność i brak przygotowania na różne scenariusze.

5

Najgorsze jest to że w całej tej sytuacji Europa całkowicie przespała moment i nie zbudowała wspólnej wizji dotyczącej zakończenia tej wojny a mieli na to ogrom czasu. Trzy lata wojny a tu nic.
Moglibyśmy tyle zyskać jako Europa przy takich złych relacjach USA-Ukraina niestety jak zwykle nieudolność jak zawsze na pierwszym miejscu.
Płacz o to co wygaduje Trump i jaką politykę realizuje jest wyrazem naszej nieudolności bo póki co nic nie możemy.
Jeśli Europa się nie obudzi to za chwilę Zełenski wróci z podkulonym ogonem do Trumpa i zgodzi się na wszystko.

0

@Cochise W tej sytuacji moim zdaniem Zełenski nie miał zbytniego pola manewru, każde rozwiązanie na tą chwilę ma ogromne minusy dla Ukrainy bo nie mają tak naprawdę żadnych argumentów

0

@papryk13 Przerwa techniczna jest xD

1

@michal26 sprawdź warunki bezpiecznego kuponu
Jeśli dobrze pamiętam to na fortunie żeby zagrać bezpieczny kupon to kurs całkowity musi być minimum 100 a pojedynczego zdarzeniach max 3.5

0

@NeroTFP1 Autokorekta czasami piękne figle sprawia.
Niestety już nie mogę edytować

0

@Comentateiro Jeśli myślisz że w jakikolwiek sposób emocjonuje się pisząc o Trzaskowskim czy Tusku to cię zawiodę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?