Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie była to łatwa sytuacja Ferrana
Bardzo sobie ułatwił to przyjęciem piłki ale strzał by gorszy
4
Przyjęcie genialne Ferrana
2
To była setka.
Nie odbiło się przypadkiem to i nie ma bramki.
0
Yamal OMG
Ferran dobrze wychodził
2
Piękne przyjęcie Lewego.
Do tego nas przyzwyczaił.
0
@MesQueUnClub96 Jest pierwszy bo Mbappe miał tragiczny początek sezonu.
Teraz Francuz jest w gazie i w moment odrobił straty.
Mogę się z tobą założyć o 200 zł na cele charytatywne że Lewy nie zdobędzie.
4
Nie dziwię się że nie ma dopingu i cisza na stadionie.
Taką sztukę trzeba oglądac jak w teatrze
0
@Pitinho xD
Od trzech miesięcy bez formy,bez szans na pichichi.
3
Lewy Out!
Nie może być tak że przez większość czasu kopie się po czole a później jeden tapin tłumaczy wszystko w jego grze.
0
@sebo939 Nie chciał, specjalnie kopnął e nogi zawodnika Sociedad
1
Olmo strzelił bramkę Casadem xD
0
Farfocel trochę ale grunt że wpadł
0
@MesQueUnClub96 No tak bo Pedri by takiej nie zagrał.
Po za tym to całkowicie inna sytuacja bo teraz on był wyżej a nie Olmo czy Pedri.
1
Olmo bardzo dobrze i w odpowiednim momencie się przewrócił.
Ewidentny ruch ręką i sędzia nie mógł postąpić inaczej.
0
Czemu Pedri albo Olmo muszą presowawac bramkarza tak jakby mało biegali a gwiazdeczka z 9 sobie stoi co najwyzej na przecięcie linii podania?
2
@Toretto gymbeam
4
@norbi77 Bawi mocno
7
Hołownia z wyzwisk i ataków na Mentzena przestawił się na stand up
2
Mimo obrzydliwej kradzieży karnego dla Betisu żenujący klub jakim jest Real Madryt zasłużenie przegrywa.
0
Tu są argumenty mówi cwiakalaxD
Kur to jest 100% karny a Laboga gada że nie jest przekonany
0
Roque by trafił...
1
@michal26 To było do przewidzenia.
Nie oszukujmy się nikt o zdrowych zmysłach nie stanął by po stronie Zeleńskiego.
USA ma karty w ręce a nie Ukraina
4
@Cule1234 Tymczasem sędziowie gdy w meczu Realu Madryt przeciwny bramkarz trzyma piłke:
1
2
9
0
@Borneo Była gotowa xd
I czekała i czekała i obudziła się z ręką w nocniku.
To się nazywa naiwność i brak przygotowania na różne scenariusze.
5
Najgorsze jest to że w całej tej sytuacji Europa całkowicie przespała moment i nie zbudowała wspólnej wizji dotyczącej zakończenia tej wojny a mieli na to ogrom czasu. Trzy lata wojny a tu nic.
Moglibyśmy tyle zyskać jako Europa przy takich złych relacjach USA-Ukraina niestety jak zwykle nieudolność jak zawsze na pierwszym miejscu.
Płacz o to co wygaduje Trump i jaką politykę realizuje jest wyrazem naszej nieudolności bo póki co nic nie możemy.
Jeśli Europa się nie obudzi to za chwilę Zełenski wróci z podkulonym ogonem do Trumpa i zgodzi się na wszystko.
0
@Cochise W tej sytuacji moim zdaniem Zełenski nie miał zbytniego pola manewru, każde rozwiązanie na tą chwilę ma ogromne minusy dla Ukrainy bo nie mają tak naprawdę żadnych argumentów
0
@papryk13 Przerwa techniczna jest xD
1
@michal26 sprawdź warunki bezpiecznego kuponu
Jeśli dobrze pamiętam to na fortunie żeby zagrać bezpieczny kupon to kurs całkowity musi być minimum 100 a pojedynczego zdarzeniach max 3.5
0
@NeroTFP1 Autokorekta czasami piękne figle sprawia.
Niestety już nie mogę edytować
0
@Comentateiro Jeśli myślisz że w jakikolwiek sposób emocjonuje się pisząc o Trzaskowskim czy Tusku to cię zawiodę.