3

Śmiszek myli demokrację z działaniami wyjętych z państw dyktatorskich a Budka mówi o delegalizacji PiSu.
Tak wygląda demokracja według największych demokratów jakich znał świat.


1

@adamek20151 A to mnie teraz zaskoczyłeś tą informacją.

2

Jesteśmy zgubieni.

0

@michal26 Tylko że Kidawa spadła dramatycznie nisko i myślę że mimo wymiany to część wyborców zostało wtedy przy Hołowni.
Co do Hołowni jeszcze, to 8% jego wygląda komicznie
I to jest dość dziwne że Hołownia ma tu 8% a jednak Trzaskowski utrzymuje praktycznie taki sam wysoki % w sondażach.
To komu on odbiera Hołownia w tej chwili głosy?
Wychodzi na to że PiSowi skoro Menztnen cały czas rośnie.

0

@michal26 Pytanie czy ta wymiana nie będzie za późno.
Jak chcą to zrobić to muszą zrobić to tu i teraz a nie zwlekać jeszcze miesiąc bo może być jeszcze gorzej.
Miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie i Nawrocki z dumą uplasuje się na 3 miejscu xD

0

@Rewolucja123 Lewemu pewnie smutno że jednak sam jest w takiej sytuacji :D

1

@michal26 Robili to z gracją
Jeszcze ta baba co telefon trzyma xD
https://x.com/krolbijedame/status/1897921390499471514

0

@Comentateiro Widać że masz podstawowe braki w temacie a komentujesz.
Georgescu był pompowany i finansowany przez partię narodowo -liberalną w ramach ich wewnętrznych rozgrywek.
Wszędzie widzisz Rosję jeśli to nie twoi a okazało się że to twoi próbowali manipulować wybory a jak się okazało że przesadzili i przegrali to anulowali wybory.
Ludzie uczciwie wybrali a zostało to wyrzucone razem z demokracją.
Skąd wziąłeś to że mam słabość do tego typa? Oczywiście że z dupy i dopisujesz sobie coś nie wiadomo w jakim celu.

2

@Comentateiro Tak sytuacja się bardzo różni i w Rumunii jest o niebo gorzej,pogwałcono prawa wyborcze, prawa obywatelskie, demokrację.
Demokratyczne wybory to w Rumunii prawo tak jak w większości krajów w Europie a te wybory i poprzednie nie mają już nic wspólnego z prawem więc z praworządnością nie ma to nic wspólnego.
Przez złamanie prawa może wielu ludzi stracić zdrowie a nawet życie bo dojdzie niewątpliwie do zamieszek.

1

@arasz1819 hahaha
Wykorzystaj szansę i zamilcz.

1

@arasz1819 Żal mi ciebie naprawde że musisz się ośmieszać by próbować go jakoś obronić.
Naprawdę doceniam że w tak trudnych warunkach bez argumentów dążysz do swojego celu.

0

Kobiety podstępem zwabione by robiły za tło wyborcze Rafała Trzaskowskiego.
https://x.com/KoneserUnii/status/1898646859826040887

1

@Azazel_Pazuzu Tarczyński to największy krzykacz a jest zwykłym pionkiem, powinnien siedzieć cicho i udawać że istnieje skoro woleli wybrać Nawrockiego niż jego.
Tu zachował się jak kretyn,w sumie nie pierwszy raz
Co do Sikorskiego to też powinnien czasem zamilknąć bo ma poważną funkcje a zachowuje się czasami jak pajac.

1

Ciekawe czy teraz UE wstrzyma jakąś kasę dla Rumunii tak jak nam wstrzymali za "brak praworządności. Pewnie nie bo obecne władze są odpowiednie dla UE.


0

@Aragorn33 Moje bzdury?
Napisałem że wydobycie węgla jest objęte opłatą ets.
I to jest fakt a ty odwracasz kota dupą i mylisz metan z dwutlenkiem węgla.
Nie ma co dalej dyskutować bo się ośmieszyłes.

0

@Aragorn33 Co ma dwutlenek węgla do metanu? Hahaha

0

@Aragorn33 Tak?
Poproszę o źródło tych cen netto w takim razie.

0

@michal26 Tak.
Dokładniej to opłatą są objęte gazy które się dostają do atmosfery podczas wydobycia np.metan
Oficjalna strona UE.
https://eur-lex.europa.eu/PL/legal-content/summary/eu-emissions-trading-system.html
Dodam jeszcze że wpływ na koszty wydobycia ma dużo rzeczy związanych z ets np transport gdzie ropa taką opłatę też zawiera.

1

@Aragorn33@michal26
Wydobycie też jest objęte opłatami ets od 2021 roku.
Także widać że @Aragorn33 nie wie o czym pisze albo specjalnie manipuluje bo kiedyś mu to napisałem.

28

To że niektórych nie obchodzi śmierć nieznanej i obcej osoby to coś normalnego ale miejcie trochę wyobraźni.
Piłkarze i sztab na pewno są poruszeni i przeżywają to bardzo.
W końcu to bliska im osoba z którą pewnie widywali kilka razy w tygodniu.
Bardzo dobra decyzja i nie wyobrażam sobie by podjęto inną decyzję.

4

Uczciwy będę walkower i dopisanie 3 pkt na konto Realu Madryt.

3

Oddajcie mi mecz złodzieje jedne

4

@blakkudium Szkoda że Cancelo odszedł.
Na zmiennika byłby idealny i ogarniał by oba boki obrony.

0

@Danny Gaucho @Trojanek23
Po pierwsze sezon jeszcze się nie skończył.
Po drugie każdy może się pomylić
Po trzecie pisałem w innym komentarzu też że Wojtek jak dojdzie do formy to będzie super.
Póki co Wojtek nam wybronił jeden i brawa za to dla niego.
Niech broni tak dalej to będzie super bo póki co tych bardzo słabych meczy np. Benfiką w grupie czy z Realem Madryt ma więcej niż tych wybitnych jak ten ostatnio.
Zdenerwował mnie jedynie fakt że gdy faktycznie Pena był lepszy na tamten moment to stracił miejsce w składzie uważam że to niesprawiedliwe w stosunku do Hiszpana.

2

Jedna baba dwa wózki wzięła xD


1

@arasz1819 Tak ci koledzy mówią?
Tylko uważaj żebyś czegoś nie złapał.

3

Haha dobre, statyści nie ogarnęli.


3

Oni już przechodzą samych siebie.
Co za kompromitacja.


0

@tbas Nigdy nie ma 100% pewności
W każdych wyborach o takiej skali nie ma pewności a do nieprawidłowości dochodzi zawsze.
Natomiast to co wiemy o wyborach w Rumunii dużo rzeczy wskazuje na to że to ich rząd wpływał na wybory a gdy to się nie udało anulowali je całkiem i próbowali zamknąć typa który wygrywał w sondażach

1

@Kgorecki2500 Moim zdaniem ktoś mu pomógł po prostu by odebrać komuś głosy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?