0

@D10SLEO A gdzie tu są dociągnięcia?

8

Litwa potrafi imponować xD
Jak każdy zespół w meczu z nami.

0

Jak dla mnie to Litwa lepiej wygląda.
Dramat

2

Ale to Lewy przyspieszył xd

2

Kilka razy czułem to i się zawsze sprawdzało.
Aura kompromitacji jest gęsta.

12

PiS wyleciał z TVP ale paskowy został xD


2

@Joe_Pesci Real Madryt nie potrafi dzieciaka wychować to zrobi to Rapha

0

@GTBTP Oczywiście że nie pobiera pensji tzw uposażenia poselskiego w wysokości 14 tysięcy złotych.
Pobiera jedynie dietę poselską.

0

@GTBTP Nie płacą bo Mentzen nie pobiera pensji z własnej woli.

0

@tbas Nie napisali tak tylko spytali.
Zawiodła tu ewidentnie komunikacja.
Natomiast uważam że powinnien tam pójść gdy będzie w Warszawie i nie będzie miał spotkań jak nie to będzie słabe według mnie.


0

@Safrani Mógł ale myślę że on też musi się wyspać jak ma kilka spotkań wyborczych do późnego wieczora.
Mniejsza o to.
Mam nadzieję że TVN nadal będzie go zapraszać a Mentzen tam pójdzie gdy nie będzie miał napiętego terminarza.

0

@Safrani Tak przyjechał na posiedzenie sejmu po czym od razu pojechał do Węgrowa na 15 a później do Grajewa na 19.

0

@tbas Czyli zapraszali go wtedy gdy był na drugim końcu Polski na spotkaniach wyborczych.
Niezły ruch.

0

@Safrani Na jaką kwotę?
Myślę że nie jest nawet to 1% z tego.
Co ty porownujesz, zastanów się zanim coś napiszesz.

4

@Safrani Proste sprawy xD
Nie masz pojęcia o czym piszesz.

2

@Irmscher10 Tylko że to nie Mentznen czy jego kancelaria to rozlicza więc co ma to do rzeczy.

8

@Irmscher10 Czyli sam nawet tego nie przeczytałeś.
Faktury na alkohol - jedna butelka o wartości 60 zł
Niezwrócenie kasy -40zł
Korekta faktury - Tu trudno powiedzieć o co chodzi.
Normalnie skandal!!!!!
Tam są rozliczenia na grube miliony złotych a ktoś wyciąga jakieś grosze xD.


1

W tamtym roku też były dwa przypadki i co?
Po za tym sam pewnie jesteś takim antyszczepem bo nie wziąłeś dawki przypominającej którą zaleca się co 10lat w przypadku tej choroby.

0

@lithotripter Nie można porównywać partii ze sobą i na tej podstawie określać czy co jest centrum czy prawicą.
Jakby w Polsce była tylko np Konfa i PiS to co? PiS byłby partią lewicową? No nie.
Koalicja obywatelska ma poglądy lewicowe i tyle w temacie.
Bliżej centrum jest moim zdaniem Hołownia czy nawet PSL.

0

@lithotripter PO
Centrum
Wybierz jedno

2

@BorzyKrzys Możemy podziękować ich wyborcom, nawet jakby spluneli na nich to by powiedzieli że deszcz pada.

0

@michal26 To ważne by dostać się do drugiej dla PiSu nawet jak by tam przegrali moim zdaniem
To będzie ogromny cios dla nich jak Mentzen wygra z ich kandydatem i odbije się bardzo na scenę polityczną w następnych latach.

2

Polski zakład 1.5k pracowników upada.
Przyczyna?
Głównie Koszty energii i emisji CO2 .
Więcej Zielonego ładu.


0

@michal26 Tak pisałem i tak uważam.
Typowy krzykacz i tak jak napisałeś cham.
Natomiast myślę że idealnie się nadaje do utrzymania w ryzach betonu i dałoby by to o wiele lepszy wynik niż bez jajeczny Nawrocki.
No cóż trzeba się cieszyć że wybrali Nawrockiego.

1

@blakkudium Jak nie?
Bilet na mecz trzeba kupić albo abonament na telewizję a to są nie bagatelne sumy dla nas.

0

@Danny Gaucho Nie do końca ściągnął obrońców bo jak widać jeden stał jak kołek który właśnie był najbliżej Ferrana.
Edit: to był Lenglet

6

@Kgorecki2500 Jak widać PiS cały czas rozmyśla podmianke Nawrockiego albo poddali się walkowerem xd

1

@Koperek01 Każda partia zbiera kasę od ludzi.
Nie ma żadnych wyjątków

0

@Dalhi Oczywiście że nie ma i nie będzie.
Tu chodzi o gonienie króliczka a nie złapanie go

1

@Eklerek Podobno Yamal marzy o transferze do Jagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?