Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO A gdzie tu są dociągnięcia?
8
Litwa potrafi imponować xD
Jak każdy zespół w meczu z nami.
0
Jak dla mnie to Litwa lepiej wygląda.
Dramat
2
Ale to Lewy przyspieszył xd
2
Kilka razy czułem to i się zawsze sprawdzało.
Aura kompromitacji jest gęsta.
12
PiS wyleciał z TVP ale paskowy został xD
2
@Joe_Pesci Real Madryt nie potrafi dzieciaka wychować to zrobi to Rapha
0
@GTBTP Oczywiście że nie pobiera pensji tzw uposażenia poselskiego w wysokości 14 tysięcy złotych.
Pobiera jedynie dietę poselską.
0
@GTBTP Nie płacą bo Mentzen nie pobiera pensji z własnej woli.
0
@tbas Nie napisali tak tylko spytali.
Zawiodła tu ewidentnie komunikacja.
Natomiast uważam że powinnien tam pójść gdy będzie w Warszawie i nie będzie miał spotkań jak nie to będzie słabe według mnie.
0
@Safrani Mógł ale myślę że on też musi się wyspać jak ma kilka spotkań wyborczych do późnego wieczora.
Mniejsza o to.
Mam nadzieję że TVN nadal będzie go zapraszać a Mentzen tam pójdzie gdy nie będzie miał napiętego terminarza.
0
@Safrani Tak przyjechał na posiedzenie sejmu po czym od razu pojechał do Węgrowa na 15 a później do Grajewa na 19.
0
@tbas Czyli zapraszali go wtedy gdy był na drugim końcu Polski na spotkaniach wyborczych.
Niezły ruch.
0
@Safrani Na jaką kwotę?
Myślę że nie jest nawet to 1% z tego.
Co ty porownujesz, zastanów się zanim coś napiszesz.
4
@Safrani Proste sprawy xD
Nie masz pojęcia o czym piszesz.
2
@Irmscher10 Tylko że to nie Mentznen czy jego kancelaria to rozlicza więc co ma to do rzeczy.
8
@Irmscher10 Czyli sam nawet tego nie przeczytałeś.
Faktury na alkohol - jedna butelka o wartości 60 zł
Niezwrócenie kasy -40zł
Korekta faktury - Tu trudno powiedzieć o co chodzi.
Normalnie skandal!!!!!
Tam są rozliczenia na grube miliony złotych a ktoś wyciąga jakieś grosze xD.
1
W tamtym roku też były dwa przypadki i co?
Po za tym sam pewnie jesteś takim antyszczepem bo nie wziąłeś dawki przypominającej którą zaleca się co 10lat w przypadku tej choroby.
0
@lithotripter Nie można porównywać partii ze sobą i na tej podstawie określać czy co jest centrum czy prawicą.
Jakby w Polsce była tylko np Konfa i PiS to co? PiS byłby partią lewicową? No nie.
Koalicja obywatelska ma poglądy lewicowe i tyle w temacie.
Bliżej centrum jest moim zdaniem Hołownia czy nawet PSL.
0
@lithotripter PO
Centrum
Wybierz jedno
2
@BorzyKrzys Możemy podziękować ich wyborcom, nawet jakby spluneli na nich to by powiedzieli że deszcz pada.
0
@michal26 To ważne by dostać się do drugiej dla PiSu nawet jak by tam przegrali moim zdaniem
To będzie ogromny cios dla nich jak Mentzen wygra z ich kandydatem i odbije się bardzo na scenę polityczną w następnych latach.
2
Polski zakład 1.5k pracowników upada.
Przyczyna?
Głównie Koszty energii i emisji CO2 .
Więcej Zielonego ładu.
0
@michal26 Tak pisałem i tak uważam.
Typowy krzykacz i tak jak napisałeś cham.
Natomiast myślę że idealnie się nadaje do utrzymania w ryzach betonu i dałoby by to o wiele lepszy wynik niż bez jajeczny Nawrocki.
No cóż trzeba się cieszyć że wybrali Nawrockiego.
1
@blakkudium Jak nie?
Bilet na mecz trzeba kupić albo abonament na telewizję a to są nie bagatelne sumy dla nas.
0
@Danny Gaucho Nie do końca ściągnął obrońców bo jak widać jeden stał jak kołek który właśnie był najbliżej Ferrana.
Edit: to był Lenglet
6
@Kgorecki2500 Jak widać PiS cały czas rozmyśla podmianke Nawrockiego albo poddali się walkowerem xd
1
@Koperek01 Każda partia zbiera kasę od ludzi.
Nie ma żadnych wyjątków
0
@Dalhi Oczywiście że nie ma i nie będzie.
Tu chodzi o gonienie króliczka a nie złapanie go
1
@Eklerek Podobno Yamal marzy o transferze do Jagi