1

Hahahaha hahahaha
Najlepszy moment dwumeczu

3

@nabial Przecież u Xaviego Dembele miał u nas najlepszy okres a Raphinhia też z sezonu na sezon był co raz lepszy.
Ludzie mają krótką pamięć widzę

0

@Comentateiro Ale właśnie on innych obowiązków nie wypełniał.
To że nasz atak wyglądał znakomicie i tworzyliśmy sobie okazję to głównie zasługa Yamal, Raphinhii i Pedriego

7

Zaczął się zmasowany atak na Menztnena.
Czyli się boją.


7

@MessiForeverTheBest A widziałeś rekord goli w jednym roku kalendarzowym?
To jest dopiero kosmos

3

Giertych to nie ma łatwo na tym Twitterze.


9

Co by nie mówić to Liverpool był w tym dwumeczu drużyną po prostu słabszą.
Zasłużony awans PSG.

1

Dembele bardzo pewnie.
Aż za pewnie jak na niego.

1

Hahaha to było pewne

1

@Kgorecki2500 Chciałbym pochwalić tu Donalda ale nauczony doświadczeniem najpierw poczekam na te szkolenia ministrów i wtedy ewentualnie pochwalę.

2

Lepiej się nie dało podsumować gry naszego ataku.


0

@regatta52 Trzeba szukać kogoś konkretnego a nie pół środków.
Isak, Alvarez, Lautaro to moi kandydaci choć o każdego bez wątpienia byłoby piekielnie trudno.

0

No i pięknie.
Prawie wszyscy zagrali bardzo dobrze a gra wyglądała pięknie.
VeB!

8

Bardzo dobry mecz Frenkiego z przodu jak i z tyłu.

0

Najsłabsi dzisiaj schodzą.

0

Frenkie chciał za bardzo.
Powinnien to puścić bo sam już nie mial z czego

0

@gumaz Jeszcze nie ale spokojnie max do jutra coś będzie. Nie bądź niecierpliwi.

0

Frenkie dzisiaj świetny występ.

0

@Eto'o9 R10 Ferran chociaż biega na tym boisku i z nim nasz cały atak chodzi płynniej i można z nim pograć.
To że jego skuteczność jest średnia to ma inne pozytywy.

0

I po co on w środku pola dotyka tą piłkę trzy razy skoro każdy jego ruch to dwa ruchy rywala.

1

Lewy to jest dramat nie od dziś.
To że ma dobry wynik bramkowy na ten moment nie zmienia faktu że z nim bardzo często gramy w 10.

0

Raphinhia!!!!!!

0

Dobra ściągnijcie to piłkarską tragedie.

0

Brakuje mi Olmo w tym meczu jeśli chodzi o ofensywe

1

Lewy jeszcze z pretensjami xD
Faul ewidentny

0

@zeko0 No i tam powinnien być faul

0


Fantastyko.
Zaczarował jak na Mundialu

0

Lewy teraz się nie popisał.
Nie poszedł na tą tak jak mógł a miał zapas jeśli chodzi o spalonego

1

Araujo dramat.
Szczęsny też mógł to wyciągnąć...

0

Yamal to chciał podawać? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?