Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahaha hahahaha
Najlepszy moment dwumeczu
3
@nabial Przecież u Xaviego Dembele miał u nas najlepszy okres a Raphinhia też z sezonu na sezon był co raz lepszy.
Ludzie mają krótką pamięć widzę
0
@Comentateiro Ale właśnie on innych obowiązków nie wypełniał.
To że nasz atak wyglądał znakomicie i tworzyliśmy sobie okazję to głównie zasługa Yamal, Raphinhii i Pedriego
7
Zaczął się zmasowany atak na Menztnena.
Czyli się boją.
7
@MessiForeverTheBest A widziałeś rekord goli w jednym roku kalendarzowym?
To jest dopiero kosmos
3
Giertych to nie ma łatwo na tym Twitterze.
9
Co by nie mówić to Liverpool był w tym dwumeczu drużyną po prostu słabszą.
Zasłużony awans PSG.
1
Dembele bardzo pewnie.
Aż za pewnie jak na niego.
1
Hahaha to było pewne
1
@Kgorecki2500 Chciałbym pochwalić tu Donalda ale nauczony doświadczeniem najpierw poczekam na te szkolenia ministrów i wtedy ewentualnie pochwalę.
2
Lepiej się nie dało podsumować gry naszego ataku.
0
@regatta52 Trzeba szukać kogoś konkretnego a nie pół środków.
Isak, Alvarez, Lautaro to moi kandydaci choć o każdego bez wątpienia byłoby piekielnie trudno.
0
No i pięknie.
Prawie wszyscy zagrali bardzo dobrze a gra wyglądała pięknie.
VeB!
8
Bardzo dobry mecz Frenkiego z przodu jak i z tyłu.
0
Najsłabsi dzisiaj schodzą.
0
Frenkie chciał za bardzo.
Powinnien to puścić bo sam już nie mial z czego
0
@gumaz Jeszcze nie ale spokojnie max do jutra coś będzie. Nie bądź niecierpliwi.
0
Frenkie dzisiaj świetny występ.
0
@Eto'o9 R10 Ferran chociaż biega na tym boisku i z nim nasz cały atak chodzi płynniej i można z nim pograć.
To że jego skuteczność jest średnia to ma inne pozytywy.
0
I po co on w środku pola dotyka tą piłkę trzy razy skoro każdy jego ruch to dwa ruchy rywala.
1
Lewy to jest dramat nie od dziś.
To że ma dobry wynik bramkowy na ten moment nie zmienia faktu że z nim bardzo często gramy w 10.
0
Raphinhia!!!!!!
0
Dobra ściągnijcie to piłkarską tragedie.
0
Brakuje mi Olmo w tym meczu jeśli chodzi o ofensywe
1
Lewy jeszcze z pretensjami xD
Faul ewidentny
0
@zeko0 No i tam powinnien być faul
0
Fantastyko.
Zaczarował jak na Mundialu
0
Lewy teraz się nie popisał.
Nie poszedł na tą tak jak mógł a miał zapas jeśli chodzi o spalonego
1
Araujo dramat.
Szczęsny też mógł to wyciągnąć...
0
Yamal to chciał podawać? xD