Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado podobno 2 miesiące pauzuje
Ktoś ma coś więcej?
Osłabienie które odczujemy
0
@Gall No i jest to strasznie głupie i niesprawiedliwe.
3
@mekston Słabo to wygląda.
20 lat w piłce i dopiero teraz mu się to udało i pewnie też kupił sobie tą bramkę jak mundial.
1
@michal26 Właśnie szukałem zdecydowanych i nie mogłem znaleźć. Dzięki
0
@tbas Uważam że Tarczyński byłby lepszy.
Nawrocki ma problem by utrzymać beton Pisowski w ryzach a Tarczyński tego problemu by nie miał, plus do tego ma jakąś charyzmę.
1
@tbas Nie zgadzam się.
Gra się przez 90 minut a nie przez dwie sekundy.
4
Najnowszy sondaż opinii 24 dla RMF
Trzaskowski 32%
Nawrocki 19.5%
Mentznen 18.9%
Hołownia 5.7%
Reszta poniżej 3%
Niezdecydowani 14.2%
PiS coś długo zwleka z podmianką Nawrockiego
1
@KamQiX To że Lewemu wyszła jedna akcja nie oznacza że nie zagrał tragicznie.
Gdyby nie sabotował gry do 70 minuty to być może wynik byłby inny.
Z nim graliśmy jednego mniej i to jest fakt.
Nie można oceniać kogoś meczu po jednym przebłysku.
0
Olmo, Balde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeneralXavi Albo zacząć w 10 i wpuścić go po 10 sekundach.
A tak na poważnie to ja uważam że należy mu się seria meczy od pierwszej minuty przy tak tragicznej formie Lewego.
7
Jeszcze ich wysadzić z pucharu króla i można mówić że przegrali cały sezon w miesiąc.
0
@Ogorinho1974 Za co mam go przepraszać?
Grał tragicznie i jedna bramka tego nie zmienia.
Brawo za strzelenie tej bramki bo przyczynił się do wygrania ale wcześniej sabotował grę i być może wynik byłby inny wcześniej gdyby grał chociaż przyzwoicie
5
Ferran dał mi tym golem na 4:2 1000zł
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!
0
Hahaha
Idealnie
Bardzo dobrze autobusiarom
0
Świetna strata Lewego i stał jak kołek
0
Lecimy z tymi pajacami
3
Ewdentna ręka tam była.
4
63 minuta
0 zmian
Kilka dramatycznych postaci na murawie
Flick chce to przegrać?
3
Lewandowski nie miał dobrego zagrania w tym meczu.
Cały się potykał, tracił piłkę, zabierał piłkę gdy nie powinnien, zmarnował setkę.
Już nie mówiąc o dynamice czy bieganiu
Dramat
15
Flick nie powinnien ściągać Lewandowskiego.
Powinno to zrobić al-hilal
1
Xavi Atletico klepał jak chciał chciałbym przypomnieć.
8
Zamiast wygrywać to przegrywamy.
Lewy do zmiany
0
Brakuje Frenkiego i porządku w środku pola.
Nie możemy złapać rytmu przez to.
0
Prawie go zabił.
Tfu na symulanta
5
Po co to Lewy brał?
Balde by miał idealnie na strzał...
I chyba Kounde to mial na myśli podając
1
@SelloutCrowd Yamal oprócz wykończenia robi sto innych dobrych rzeczy, Lewy nie.
2
To musi być gol
0
Już wiadomo kogo sędzia dzisiaj będzie faworyzował.
Real Madryt
1
Co tu się stanęło xD