0

Casado podobno 2 miesiące pauzuje


Ktoś ma coś więcej?
Osłabienie które odczujemy

0

@Gall No i jest to strasznie głupie i niesprawiedliwe.

3

@mekston Słabo to wygląda.
20 lat w piłce i dopiero teraz mu się to udało i pewnie też kupił sobie tą bramkę jak mundial.

1

@michal26 Właśnie szukałem zdecydowanych i nie mogłem znaleźć. Dzięki

0

@tbas Uważam że Tarczyński byłby lepszy.
Nawrocki ma problem by utrzymać beton Pisowski w ryzach a Tarczyński tego problemu by nie miał, plus do tego ma jakąś charyzmę.

1

@tbas Nie zgadzam się.
Gra się przez 90 minut a nie przez dwie sekundy.

4

Najnowszy sondaż opinii 24 dla RMF
Trzaskowski 32%
Nawrocki 19.5%
Mentznen 18.9%
Hołownia 5.7%
Reszta poniżej 3%
Niezdecydowani 14.2%



PiS coś długo zwleka z podmianką Nawrockiego

1

@KamQiX To że Lewemu wyszła jedna akcja nie oznacza że nie zagrał tragicznie.
Gdyby nie sabotował gry do 70 minuty to być może wynik byłby inny.
Z nim graliśmy jednego mniej i to jest fakt.
Nie można oceniać kogoś meczu po jednym przebłysku.

0

Olmo, Balde

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GeneralXavi Albo zacząć w 10 i wpuścić go po 10 sekundach.
A tak na poważnie to ja uważam że należy mu się seria meczy od pierwszej minuty przy tak tragicznej formie Lewego.

7

Jeszcze ich wysadzić z pucharu króla i można mówić że przegrali cały sezon w miesiąc.

0

@Ogorinho1974 Za co mam go przepraszać?
Grał tragicznie i jedna bramka tego nie zmienia.
Brawo za strzelenie tej bramki bo przyczynił się do wygrania ale wcześniej sabotował grę i być może wynik byłby inny wcześniej gdyby grał chociaż przyzwoicie

5

Ferran dał mi tym golem na 4:2 1000zł
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!

0

Hahaha
Idealnie
Bardzo dobrze autobusiarom

0

Świetna strata Lewego i stał jak kołek

0

Lecimy z tymi pajacami

3

Ewdentna ręka tam była.

4

63 minuta
0 zmian
Kilka dramatycznych postaci na murawie
Flick chce to przegrać?

3

Lewandowski nie miał dobrego zagrania w tym meczu.
Cały się potykał, tracił piłkę, zabierał piłkę gdy nie powinnien, zmarnował setkę.
Już nie mówiąc o dynamice czy bieganiu
Dramat

15

Flick nie powinnien ściągać Lewandowskiego.
Powinno to zrobić al-hilal

1

Xavi Atletico klepał jak chciał chciałbym przypomnieć.

8

Zamiast wygrywać to przegrywamy.
Lewy do zmiany

0

Brakuje Frenkiego i porządku w środku pola.
Nie możemy złapać rytmu przez to.

0

Prawie go zabił.
Tfu na symulanta

5

Po co to Lewy brał?
Balde by miał idealnie na strzał...
I chyba Kounde to mial na myśli podając

1

@SelloutCrowd Yamal oprócz wykończenia robi sto innych dobrych rzeczy, Lewy nie.

2

To musi być gol


0

Już wiadomo kogo sędzia dzisiaj będzie faworyzował.
Real Madryt

1

Co tu się stanęło xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?