Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hahahaha
Jak Endrick się kiedyś wybił się metr przed polem karnym i wylądował w polu karnym to dali karnego xd
0
Ferran tu ładuje pod lade na 1:0
1
Leganes okradzione z punktów spektakularnie.
2
W sumie to Leganes nie wygląda jakby byli w strefie spadkowej.
Naprawdę dobrze grają.
1
Madryt szczęśliwy
Sędzia szczęśliwy
Tebas szczęśliwy
Komentatorzy szczęśliwi.
6
Gol po wolnym którego nie powinno być
Sędzia robi dziś wszystko by ich przepchać.
6
Czysty wślizg.
Co za drukarnia.
I ci komentatorzy xD
3
Jakby Real chciał to by to wygrywał ale nie chciał mimo że sędzia chciał.
1
Coo ?
Po golu na 1:1 poszedłem sobie owsiankę zrobić i wracam a tu Leganes wygrywa xD
2
Ja bym zaliczył tą bramkę na konto Realu Madryt.
Tak samo jak za faul Gulera dostali karnego.
1
Hahaha to piłkarz Realu faulował.
Jak dadzą karnego to skandal.
12
Może i @Kessie nie wymienił tej opony ale za to stracił kilka zębów.
1
@Rupert_Haubica Czyli strzał= sytuacja? xD
Teza tak głupia że aż szkoda czasu ją obalać.
1
@ikar34 I jak widać na twoim przykładzie ta manipulacja działa.
13
Widać że kampania wchodzi w decydującą fazę bo Telewizja "czysta woda" publiczna pokazuje że stać ich na propagandę rodem z TVPPIS.
Już pseudo dziennikarze bez krępacji mówią że wybór inny niż Trzaskowski to postanowienie na Rosję a nawet wklejają fejki. Piękna manipulacja
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1905901096624689624
1
@Aragorn33 Naprawdę,jak trzeba być ograniczonym żeby nie wiedzieć o co tu chodzi.
To że Mentzen tego nie wymyślił to nie ma żadnego znaczenia i nie jest jakieś wielkie odkrycie.
Nie od dzisiaj Rafałek w tej kampanii skręca w prawo i próbuje gadać głosem Mentznena by ugrać coś na jego elektoracie.
Jakby faktycznie chciał ten pomysł wprowadzić to czemu teraz tego nie zrobi jak jego partia rządzi?
28
Trzaskowski już się nie pieprzy w tańcu i kopiuje pomysły Mentzena 1:1.
https://x.com/KoneserUnii/status/1905615790566420826
0
Żaden normalny trener tam nie pójdzie.
Ich federacja jest gorsza trzy razy niż pzpn.
2
Myślałem że sprawa już była przesądzona.
Cieszy że jednak nie jest zwyrodnialcem.
Jednak nie można zapominać że zachował się jak frajer i pajac bo zdradził żonę.
6
Czemu nie z pierwszej.
Jak już zdecydował się na przyjęcie to powinien podawać do Lewego
1
Schodzi Balde który odpoczywał przez zgrupowanie a Kounde nadal na Boisku.
xD
11
Jakby to grał Real Madryt to Cwiakała o tym karnym gadał przez resztę meczu i byłby to nagłówek jutrzejszego odcinka.
7
To karny ewidentny.
Skandal.
0
Bardzo dobry mecz Ferrana brawo.
Natomiast czemu schodzi on a nie Yamal nie mówiąc już o zmianach Kounde czy Pedriego.
0
Ten mecz zaczyna śmierdzieć.
Nie mamy już pełnej kontroli a Osasuna zaczyna coś kreować.
Strata bramki i będzie gorąco.
4
Kosmiczne przyjęcie Yamala
2
Yamal, Pedri, Frenkie,Kounde out maksymalnie w 60 minucie.
Yamala już bym w połowie zmienił.
4
Mi tam Canal+ online działa:)
0
Rekin poczuł krew.
Dosłownie i w przenośni
0
Ferran co odjechał na pierwszych metrach