Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahaha
Real na kolanach.
1
Ja bym to zrobił lepiej ale Rice zrobił to też nieźle.
3
Saka co za idealna piłka.
Szkoda że na kontre dla Realu.
1
@tomek8756 Zamiast x wstawiasz Twitter i usuwasz wszystko do pytajnika włącznie z linka.
0
Typowa zagrywka.
Nie da się czegoś wprowadzić bo budzi to kontrowersje to próbują robić to po cichu tylnymi drzwiami.
Tam naprawdę muszą być grube powiązania że tak forsują te dopłaty.
0
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze jakby poparł Menztnena jako kandydat na prezydenta Olsztyna to pół biedy.
Ale na tym spocie najważniejszy aspekt to że jest siatkarzem i mistrzem świata, to oznacza że jego zdanie jest lepsze?
8
Ze strony konfederacji ruch bardzo dobry.
Natomiast ja osobiście uważam że agitacja polityczna wykorzystująca swoją rozpoznawalność w sporcie jest żałosna i żaden sportowiec nie powinien tego robić.
Możdżonek bardzo dużo stracił w moich oczach.
0
@Transu96 Teoretycznie według przepisów nie ma znaczenia czy to twój kolega z drużyny czy trener i można dostać kartkę za np. popchnięcie kogoś z swojej drużyny albo wyzwiska
4
@VinDiesel Tak najlepszy, i jeden z najlepszych w historii.
Półka iniesty czy Xaviego.
0
@MesQueUnClub96 Oczywiście że jest lepiej, chociaż z tym kopaniem się po czole za Xaviego to przesadziłeś.
Notował progres z sezonu na sezon i ostatni sezon za Xaviego naprawdę już był bardzo dobry.
28
Xavi króciutkio trzymał Raphinhie.
60 minut zjazd do bazy i był potulny jak baranek.
Edit: Nie myślałem że ktoś to na poważnie weźmie xDD
0
Wypiłem 5 piw podczas meczu i chciałbym coś napisać o meczu ale wypiłem 5 piw podczas meczu.
Trudno mecz z trudnym przeciwnikiem ważne by następne mecze wygrywać.
Vamos.
8
Real 0 punktów
Vini nie trafia karnego którego nie powinno być
Ancelotti z żółtą
Rudiger znowu pokazał że jest burakiem
Idealnie
2
Hahahaha hahahah
Pięknie
0
@Kgorecki2500 Ucięło jeden wyraz.
Oczywiście że nie głosuje bo jest europosłem.
1
Szczerba nie ma pojęcia nad czym jego partia głosuje.
Kompromitacja pełną gębą.
3
@Uukasz_93 Oni mają ludzi za idiotów.
Odtrąbili sukces i się chwalą.
6
Polacy w dniu wyborów.
Złoto.
0
@JaneKOS Wymień mi jakie to są skrajne poglądy.
Marie Le Pen jest uważana we Francji za skrajną prawicę, u nas w Polsce była by uważana za centrum i nie byłaby by żadną skrajnością bo ma poglądy bardzo podobne np. do Hołowni.
0
@Comentateiro Skrajność nie ma poglądów ani przekonań.
Coś może być skrajnością a za chwilę już nie będzie bo pojawi coś bardziej skrajnego.
Podałeś przykład z odwodnieniem, "skrajne" to tylko określenie stanu.
Twoim tokiem rozumowania można napisać też:
Mam skrajnie wysoki wynik w teście
Mam skrajny poziom testosteronu
Mam skrajnie dużo pieniędzy.
0
@macio_944 Znowu obrażasz osoby które mają inne poglądy niż twoje.
Tak Braun jest skrajnym politykiem ale to tylko jest odniesienie i porównanie do innych polityków. Skrajność sama w sobie nie może być zła.
Jaki był cel wymienienie tu tych zbrodniarzy? Sugerowanie czegoś?
Sam uważam że Braun powinnien się ogarnąć bo przegina i ma dużo występków ale też ma kilka dobrych cech które jego wyborcy akurat doceniają.
0
@VegetaPolska Był odcinek wybielający go więc to było pewne że wróci.
Oczywiście złodziej tłumaczył że on nie wiedzioł że plagiatuje xd
0
@AbelKabel W tamtym meczu ligowym zagrajmy super przecież.Wynik nie odzwierciedlał tego całkowicie bo przegraliśmy ale tamten mecz powinniśmy wygrać kilkoma bramkami.
To że nie przegraliśmy wczoraj nie oznaczają że graliśmy dobrze.
0
@Comentateiro Moim zdaniem nie krytykuje na wyrost
Nie był to nasz mecz ewidentnie.
Pierwsza połowa była okej ale druga bardzo słaba a zmiany nie pomogły.
0
@luna666moon Taka odpowiedź że Sorloth strzelił bramkę chwilę po wejściu Araujo, oczywiście spalony ale Araujo nawet nie był blisko.
1
@ShawnC Jego podania w pole karne były żałosne, byle by wbić w piłkę pole karne a na koniec sprokurował głupiego wolnego przed samymi polem karnym.
4
TRAGICZNE zmiany.
Gerard Martin- myślałem że nie da się być gorszy niż Balde w tym meczu, udało mu się.
Araujo- wszedł ale czy obrona stała lepsza?
Nie, z Cubarsim lepiej to wyglądało.
Lewandowski- zapamiętałem go z jednego zagrania- super podania szkoda że na kontre dla Atletico
Garcia- pogubiony i często spóźniony.
Natomiast najgorszym zawodnikiem w tym meczu był bez zwątpienia Raphinhia l.
Mam nadzieję że ten mecz Argentyny z Brazylią nie siadł mu na psyche.
0
Udało się.
Bardzo słaby mecz do oglądania
0
@Stinger_ Tak widziałem, miał cudowne zagrania ale też bardzo słabe.
Nie oddał jednego dobrego strzału w tym meczu.
0
Najlepszy nasz piłkarz w ataku w tym meczu zszedł xD