Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raphinhia z grajka na ZP zrobił się grajkiem na poziomie Frankowskiego.
Nic mu kompletnie nie wychodzi w ataku.
A za jego egoizm bym go przyspawał do ławki by sobie przemyślał kilka rzeczy.
Tu Flick musi zareagować.
0
Kilka niedociągnięć było.
0
@Seledynowy Brak mi słów na to co teraz zobaczyłem.
Jak najdalej od składu Barcelony.
Nie wiem co sobię Flick wymyślił
0
@Hindus 4 punkty na tym etapie to mało?
Po za tym graliśmy z Leganes.
0
@ngif Leganes ostatni mecz
0
Flick to też geniusz.
Zamiast dać odpocząć Pedriemu z ogórkami w lidze to go nie wystawił od początku w ćwierćfinale.
0
Po co to Garcia wybija.
Mnóstwo czasu miał
0
@Marcelinho132 spokojnie Jeszcze z tym Interem.
BVB ma jeszcze trochę czasu
1
To jest dramat.
1
Mamy ogromnego farta że sobie samobója strzelili
0
Araujo to jedno.
Natomiast kolejny raz Martin zachowuje się jak zawodnik rezerw
3
Już mnie ten jego egoizm irytuje.
On sobie chyba myśli że jest już niewiadomo kim
0
Poruszanie się Pedriego z piłką to istne arcydzieło.
#GoldenBallForPedri
1
Czemu ten Flick trzyma na siłę Raphinhie na boisku
Jest w niezłej formie Ferran...
0
@Rupert_Haubica Frenkie w drugiej połowie się ogarnął i wygląda dobrze
1
Czemu Gavi, wyglądał lepiej niż Fermin
1
@GTBTP Nie można Zapominać o jego błędach w pierwszej połowie
12
Pedri wygląda jakby miał wejść i rozjechać wszystkich.
I tak będzie.
2
Nie tylko Barca stara się dzisiaj o tytuł frajera dnia.
Aston 3:2 z PSG
0
To jest główny atut Fermina czyli wyjście na wolne pole.
Szkoda że w rozegraniu nie ogarnia.
0
Ale załadował xd
0
Raphinhii należy się ława na dłuższy okres za ostatnią formę
2
Nie wiem nad czym jeszcze myśli Flick.
Pedri i Ferran już powinni być na boisku
1
Gerard tragedia.
Balde wracaj jak najszybciej
0
Zrehabilitował się troszkę teraz za tego karnego
0
Kurs na wygraną Barcy 6.5
Aż szkoda nie zagrać
1
@BulaKG Szczęsny w głupi sposób.
Wystarczyło by stał na nogach i by wygonił go do boku
0
@MirusAmisz Przegrywamy bo właśnie on sprokurował głupiego karnego.
Nie obronił dzisiaj czegoś trudnego, same proste strzały.
Nie jest on bohaterem w tym meczu
0
Szczerze to całe nasze trio jest dzisiaj do zmiany.
Niestety mamy tylko Ferrana
2
Pedri i Ferran na boisko.