Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Syf.
Ja na każdej postaci manu to mam do końca świata.
Aktulnie nie gram, ostatnio jakieś 5 lat temu.
Widziałem j screen że można bryczkami jeździć,co za gówno totalne.
Jak zamknięty? Nie można już konta zrobić? Xd
0
@Comentateiro "Prosto, nie mieszaj się do mojego życia, skoro nie szkodzę innym. "
W końcu doszedłeś do pięknej idei jaką jest wolność, świetny prawicowy pomysł!
"Ty rozumiesz demokrację po pisowsku, czyli demokracja kończy się na wyborach"
No nie.
Wybory dla mnie to dopiero przystawka przed głównym daniem czyli demokratycznym stanowieniem prawa czyli głosowania w sejmie i Senacie a później decyzją prezydenta.
Jeśli jest zgodne z prawem i nie jest sprzeczne z konstytucją to każdy pogląd można przegłosować.
"Dlatego nie wiadomo co jest prawem a co nie, a skutków działalności przestępczej PiSu pilnuje dzielnie Duda."
Po części się zgodzę i tak PiS zrobił burdel prawny ale oczywiście tylko w poszczególnych kwestiach.
Prawo które obecna władza łamie jest większości jasne jak słońce i PiS nie ma nic z tym wspólnego.
0
@AnsuLamine Chodzi o jego głowę a nie pomoc drużynie
1
@Comentateiro Tu znowu Frenkie został zbesztany bo zagrał 2 słabsze mecze mimi że ostatnie miesiące miał świetne.
Pedri też dziś przeciętnie i groźną stratę zaliczył a nikt tego nie podnosi.
La Rambla ma swoje kozły ofiarne i tyle
0
@macio_944 To że napisałem tak nie oznacza że nie wierzyłem do końca.
Byłem zły na sposob i jakość gry i tyle w temacie
2
Śmieszy mnie jak drużyna przegrywa i gra słabo po czym zaczyna grać i wygrywać jak dzisiaj i pojawiają się komentarze typu:
" Hehehe i co płaczki"
Rozumiem że mamy siedzieć cicho i nie komentować albo zakłamywać rzeczywistość?
To że ktoś narzeka i jest krytyczny wobec swojej drużyny nie oznacza się nie wierzy do końca i jej nie kibicuje
0
@ikar34 Frenkie popełnił jeden błąd dziś zagrał dwa słabsze mecze i rozumiem że od razu walizki pomimo bardzo dobrej gry w ostatnich miesiącach xD
2
Raphinhia ewidentnie się poczuł jakims bogiem piłki nożnej,ego mu wywaliło okropnie po znakomitej połowie sezonu i widać że chłop tego nie kontroluje i ma problem z tym.
Można się śmiać ale dla mnie na poważnie tu trzeba go sprowadzić tu i teraz na ziemie dla jego dobra.
Flick trzymając go za każdym razem do końca mimo tragicznej gry nie pomaga.
Psycholog i zdecydowana reakcja trenera musi nastąpić bo Raphinhia źle skończy po prostu
7
Jeszcze musiał te kroczki drobić.
Prawie zawału dostałem jak to zobaczyłem.
1
Nie on.
Przecież jemu się w bani gotuję
1
Pedri strzelaj.
Byle nie Olmo albo Yamal
1
Karny ewidentny.
Nie ma co nawet dyskutować.
4
Brazol do psychologa.
Ja bym dał czerwo.
3
Olmo czemu nie do Gaviego...
Byłaby setka
0
@ali3gator Uraz mięśniowy tak wygląda.
Czy poważny nie wiadomo
8
Ważne że Ferran odpoczął.
Ma tyle minut w nogach że zasłużył na zmianę.
0
@jimmyltd Bo wcale nie graliśmy słabo.
Wcale!
1
Brawo!!
Nie zmienia to faktu że graliśmy tragicznie.
Gaszenie pożaru który się samemu wywołało.
2
Flick przegrał ten mecz.
Te zmiany, sposób gry i taktyka na ten mecz to jeden wielki żart.
Inigo znowu na grzybach a nie w obronie.
5
Ferran najlepszy z ofensywy schodzi.
To jest hit
Raphinhia dalej na boisku xD
Chłop bez formy od dawna a Flick boi się go zmienić.
0
Kryminał ustawienia obrony.
Dlaczego Frenkie stoi sam jakby był obrońca a Inigo jakieś 10 metrów wyżej?
Potem to było nieporozumienie ale tej sytuacji nie powinno być.
Już wiem Inigo wyszedł wyżej a później nie wrócił.
0
@Comentateiro Demokracja to demokracja ty sobie wymyśliłeś swoją definicję w imię swoich poglądów a w rzeczywistości jest bliżej tobie do dyktatury bo sobie wybierasz co jest demokracją a co nie jest, nie wiedziałbym jak to nazwać do niedawna ale teraz już wiem, demokracja walcząca czyli my możemy łamać prawo bo jesteśmy demokracją ale wy już nie możecie bo jest to antydemokratyczne.
Szacunek dla odmiennego spojrzenia?
Jak to ma się objawiać?
Ciepłymi słówkami i fałszywym uśmiechem?
Demokracja to rządy większości i to większość stanowi prawo w tym kraju do którego wszyscy mają się dostosować i je przestrzegać reszta to jakieś mrzonki które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością bo nie da się tego prawnie zapisać.
0
Ferran ładuj to.
Ufam tobie
0
Po pierwszych meczach było widać że Martin nie ogarnia a co gorsza było widać że tam nie ma potencjału i nie ma z czego rzeźbić.
Co ten Flick sobie wkręcił to nie mam pojęcia.
0
@adamek20151 Myślę że w lidze dostanie szansę
0
Jakby Szczęsny został na linii miałby szansę na normalną interwencje ale i Cubarsi by mógł zdążyć zablokować wślizgiem.
Bardzo zła ingerencja
0
Fermin jak dla mnie to powinna być ławka a nie jak ostatnio podstawowy skład
o wiele bardziej wolę Raphinhie w pomocy.
0
Szczęsny interwencja dobra ale nie wydaje mi żeby to było pod całkowicie jego kontrolą.
Bardzo duże ryzyko
0
@Coutinho007 Marne pocieszenie.
Firpo troszkę lepszy
1
@Messiah10 Musiał sobie ego zaspokoić.