Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Araujo świetne wejście
Garcia to samo
Gavi to samo
Yamal w pierwszej połowie niemrawo ale w drugiej TOP, te fałsze to cudo
Ferran bardzo dobra gra tyłem do bramki i granie na jeden kontakt( takimi zagraniami stworzył kilka bardzo groźnych akcji)
Szczęsny stabilnie na wysokim
poziomie
Cubarsi profesor totalny
Inigo kilka błędów ale też bardzo dobry
Martin dobry w obronie,w ataku słabo, ogólnie na plus
Kounde genialny
Pedri magik
1
Brawo dla wszystkich!!!!
Brawo dla nas!!!!
3
Rudiger pajac nie zbił z nikim piątki
1
Rudiger za to zachowanie powinnien dostać kilka meczy zawieszenia.
Skończy się jak z Mbappe
0
@Rupert_Haubica No prawie jeden xd
0
Dawno nie było takich emocji w klasyku.
Mnie szarpie aż do teraz.
Oczywiście dzięki sędziom bo Sreal sam by nawet nie pierdnął.
7
Za dwa tygodnie im osobiście skończymy sezon.
1
Co wam bezbronne małpki zrobiły?
To cudowne zwierzęta proszę nie porównywać ich do tego bydła
0
Bydło w każdym aspekcie
1
Rudiger to świr
Wiedziałem to od dawna
3
Endrick
Przyjęcie TOP
Trzymanie pozycji TOP
0
@Transu96 Tak, pozdrawiam
1
W piłkę i był spalony
1
Koundeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!
1
Raphinhia to DRAMAT.
To powinna być ławka w każdym meczu
2
Daj tego Fatiego za Raphinhie.
Przynajmniej będzie miał siłę biegać
1
Znowu pięknie Ferran zgrał do Fermina.
To nie pierwsze zagranie takie jego w tym meczu gdzieś zaczyna bardzo groźną akcję.
Ale tak z Lewym byłoby inaczej xD
2
Pisanie że z Lewym byłoby inaczej to jedno Wielkie xD
To fanatyzm patriotyczny a nie logika.
2
Ja bym wprowadził Fatiego.
Raphinhia jest bezużyteczny.
Albo za Ferrana po którym widać zmęczenia bo naprawdę dużo włożył wysiłku.
2
Raphinhia to jest totalnie bez formy.
Bezużyteczny w ofensywie
4
No nie wiemyl czy ściąganie Pedriego to dobry pomysł
0
@Gibbon_FCB Myślał że Var nie dojechał bo nie potrafili oczywistych rzeczy wychwycić
0
Drukarstwo roku
1
Teraz sprawdzają
Hahahahah
A wcześnie gdzie kurwa byli???
Na grzybach jprdl
0
Hahahahahahahaha
Zajebiście
Idealnie!!!!!
2
To jest Skandal
3
To jest karny na Torresie!!!
Podcięty!!!!
0
@Technik Przecież widział to doskonałe bo miał go przed sobą
1
Martin dobrze w defensywie.
Mogło być znacznie gorzej
2
Pięknie to zrobił.
Przyjęcie TOP
Spokój TOP