3

Araujo świetne wejście
Garcia to samo
Gavi to samo
Yamal w pierwszej połowie niemrawo ale w drugiej TOP, te fałsze to cudo
Ferran bardzo dobra gra tyłem do bramki i granie na jeden kontakt( takimi zagraniami stworzył kilka bardzo groźnych akcji)
Szczęsny stabilnie na wysokim
poziomie
Cubarsi profesor totalny
Inigo kilka błędów ale też bardzo dobry
Martin dobry w obronie,w ataku słabo, ogólnie na plus
Kounde genialny
Pedri magik


1

Brawo dla wszystkich!!!!
Brawo dla nas!!!!

3

Rudiger pajac nie zbił z nikim piątki

1

Rudiger za to zachowanie powinnien dostać kilka meczy zawieszenia.
Skończy się jak z Mbappe

0

@Rupert_Haubica No prawie jeden xd

0

Dawno nie było takich emocji w klasyku.
Mnie szarpie aż do teraz.
Oczywiście dzięki sędziom bo Sreal sam by nawet nie pierdnął.

7

Za dwa tygodnie im osobiście skończymy sezon.

1

Co wam bezbronne małpki zrobiły?
To cudowne zwierzęta proszę nie porównywać ich do tego bydła

0

Bydło w każdym aspekcie

1

Rudiger to świr
Wiedziałem to od dawna

3

Endrick
Przyjęcie TOP
Trzymanie pozycji TOP

0

@Transu96 Tak, pozdrawiam

1

W piłkę i był spalony

1

Koundeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!

1

Raphinhia to DRAMAT.
To powinna być ławka w każdym meczu

2

Daj tego Fatiego za Raphinhie.
Przynajmniej będzie miał siłę biegać

1

Znowu pięknie Ferran zgrał do Fermina.
To nie pierwsze zagranie takie jego w tym meczu gdzieś zaczyna bardzo groźną akcję.
Ale tak z Lewym byłoby inaczej xD

2

Pisanie że z Lewym byłoby inaczej to jedno Wielkie xD
To fanatyzm patriotyczny a nie logika.

2

Ja bym wprowadził Fatiego.
Raphinhia jest bezużyteczny.
Albo za Ferrana po którym widać zmęczenia bo naprawdę dużo włożył wysiłku.

2

Raphinhia to jest totalnie bez formy.
Bezużyteczny w ofensywie

4

No nie wiemyl czy ściąganie Pedriego to dobry pomysł

0

@Gibbon_FCB Myślał że Var nie dojechał bo nie potrafili oczywistych rzeczy wychwycić

0

Drukarstwo roku

1

Teraz sprawdzają
Hahahahah
A wcześnie gdzie kurwa byli???
Na grzybach jprdl

0

Hahahahahahahaha
Zajebiście
Idealnie!!!!!

2

To jest Skandal

3

To jest karny na Torresie!!!
Podcięty!!!!

0

@Technik Przecież widział to doskonałe bo miał go przed sobą

1

Martin dobrze w defensywie.
Mogło być znacznie gorzej

2

Pięknie to zrobił.
Przyjęcie TOP
Spokój TOP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?