0

Tam grad pasa? xD

0

Spokojnie mamy sporo czasu

1

Ja nadal chce zobaczyć powtórkę z bliska czy Martin nie został kopnięty.

0

Niech pokażą powtórkę z bliska

5

Moim zdaniem faul na Martinie

0

Szukają coś na siłę...m

0

Tak blisko!!!!!!!
Jeszcze troszkę i mamy to!

4

Były dwa kontakty czyli karny.



0

Marciniak pajac.
Macie swojego najlepszego sędziego.
Brak słów

0

To było w polu karnym na 100%
Powtórki pokazują to wyraźnie

0

Flick niszczy Inter Mediolan Gerardem Martinem
Hahaaha

1

Uszaty druga asysta
xDDDD

1

Dembele miał trudniej Liverpoolem

1

Garcia ale to zjebał

2

Czy Garcia to nowy Sergi Roberto???

1

Martin wyjaśnia hejterów xD

0

Na całego Teraz!!!

0

Garcia!!!!!!!!!

0

Flick powinnien dać zakaz wrzucania e pole karne Martinowi

0

Damy radę jeśli zagramy swoje.

2

Raphinhia jest bez formy nie od dziś.
Martin jest tragiczny od pierwszego meczu sezonu
Jednak udawało nam się wygrywać.
Dzisiaj największym problemem jest drużyna.
My wyglądamy słabo motorycznie, jesteśmy spóźnieni i wszyscy grają niedokładnie.
Zmiany tak ale tu potrzeba większego poziomu drużynowego

1

Olmo Martin out od razu.
Pisałem o tym rano że Martin jak wyjdzie w pierwszym składzie to po 45 minutach będzie do zmiany

1

No to mamy przesrane.
No nic walczymy do końca bo potrafimy!!

0

Nie wiem czy Cubarsi dotknął piłkę

1

Olmo powietrze kryje.

1

Ruleta made in Martin

0

Nie miał z czego uderzyć.
Ledwo musnął tą piłkę

1

Raphinhia za wolno do Torresa

0

Nie wiem kto gorszy Uszaty czy Olmo

1

Inter już czwarty raz wyszedł na prowadzenie w tym dwumeczu.
Myśmy nie prowadzili ani razu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?