Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam grad pasa? xD
0
Spokojnie mamy sporo czasu
1
Ja nadal chce zobaczyć powtórkę z bliska czy Martin nie został kopnięty.
0
Niech pokażą powtórkę z bliska
5
Moim zdaniem faul na Martinie
0
Szukają coś na siłę...m
0
Tak blisko!!!!!!!
Jeszcze troszkę i mamy to!
4
Były dwa kontakty czyli karny.
0
Marciniak pajac.
Macie swojego najlepszego sędziego.
Brak słów
0
To było w polu karnym na 100%
Powtórki pokazują to wyraźnie
0
Flick niszczy Inter Mediolan Gerardem Martinem
Hahaaha
1
Uszaty druga asysta
xDDDD
1
Dembele miał trudniej Liverpoolem
1
Garcia ale to zjebał
2
Czy Garcia to nowy Sergi Roberto???
1
Martin wyjaśnia hejterów xD
0
Na całego Teraz!!!
0
Garcia!!!!!!!!!
0
Flick powinnien dać zakaz wrzucania e pole karne Martinowi
0
Damy radę jeśli zagramy swoje.
2
Raphinhia jest bez formy nie od dziś.
Martin jest tragiczny od pierwszego meczu sezonu
Jednak udawało nam się wygrywać.
Dzisiaj największym problemem jest drużyna.
My wyglądamy słabo motorycznie, jesteśmy spóźnieni i wszyscy grają niedokładnie.
Zmiany tak ale tu potrzeba większego poziomu drużynowego
1
Olmo Martin out od razu.
Pisałem o tym rano że Martin jak wyjdzie w pierwszym składzie to po 45 minutach będzie do zmiany
1
No to mamy przesrane.
No nic walczymy do końca bo potrafimy!!
0
Nie wiem czy Cubarsi dotknął piłkę
1
Olmo powietrze kryje.
1
Ruleta made in Martin
0
Nie miał z czego uderzyć.
Ledwo musnął tą piłkę
1
Raphinhia za wolno do Torresa
0
Nie wiem kto gorszy Uszaty czy Olmo
1
Inter już czwarty raz wyszedł na prowadzenie w tym dwumeczu.
Myśmy nie prowadzili ani razu