Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maatiixx Wolałbym Grimaldo.
Chyba mu się kontrakt kończy
0
@Arden Z tym najlepszym to się nie zgodzę.
Mogę docenić jego pracę na imprezach międzynarodowych ale w meczach klubowych często zdarzają mu się kompromitację.
0
Ta obsada sędziowska to żart.
To będzie stykowe spotkanie gdzie wypaczenie końcowego wyniku będzie niezmiernie proste, wystarczy jedna sytuacja a oni dają madryciaka i typa na Varze który już niejednokrotnie okradł Barcelonę nie tylko z pkt ale trzeba powiedzieć wprost z awansu.
0
@klimek19 El Quatro ziom
0
@tbas To nadal za mało.
2
Witam serdecznie,ponownie na wolności.
Nie ma to jak dostać bana na więcej dni za śmieszki o Rudigerze niż sam Niemiec zawieszenia za swój występek.
Jak żyć?
3
@partymaker Rozbawiło mocno xD
0
@michal26 Zależy co wpisali w protokół.
7
Yamal najwięcej asyst w tej edycji PK -5
Ferran król strzelców -6
Gratulacje
0
W końcu Fort był przy linii gotowy do wejścia razem z Garcią czy to był Pau który wszedł później?
Mam wrażenie że widziałem Forta przez chwilę czy mi się coś przewidziało?
7
@Aragorn33 Podobno Vini i Belingham też dostali. Tak twierdzi Romano.
3
Czemu Flick zrobił z Raphinhii świętą krowę?
Dla mnie aktualnie to nie jest zawodnik na pierwszy skład.
Nie widzę pozytywów w jego grze w ataku.
Bardzo słabe miesiące.
0
Dudek już marzy o wylocie Ancelottiego.
Jeszcze chwali sędziego xd
1
@Jakchcesz Dzisiaj to nie zagrał źle.
Trzymał poziom w defensywie przynajmniej.
W ofensywie był dramat
2
Czy Ferran MVP?
No ja bym dał Pedriego
Natomiast ludzie nie widzą jak bardzo dobry był Ferran dzisiaj.
Gra bez piłki
Gra na jeden kontakt
Gra tyłem do bramki
Nie miał głupich strat.
Bardzo dużo wyjść za linię obrony ( tu często mu nie zagrywali nie wiedząc dlaczego)
I ta genialna bramka gdzie pokazał
Szybkość, przyjęcie, spokój, wykończenie, wyjście na pozycję
3
Araujo świetne wejście
Garcia to samo
Gavi to samo
Yamal w pierwszej połowie niemrawo ale w drugiej TOP, te fałsze to cudo
Ferran bardzo dobra gra tyłem do bramki i granie na jeden kontakt( takimi zagraniami stworzył kilka bardzo groźnych akcji)
Szczęsny stabilnie na wysokim
poziomie
Cubarsi profesor totalny
Inigo kilka błędów ale też bardzo dobry
Martin dobry w obronie,w ataku słabo, ogólnie na plus
Kounde genialny
Pedri magik
1
Brawo dla wszystkich!!!!
Brawo dla nas!!!!
3
Rudiger pajac nie zbił z nikim piątki
1
Rudiger za to zachowanie powinnien dostać kilka meczy zawieszenia.
Skończy się jak z Mbappe
0
@Rupert_Haubica No prawie jeden xd
0
Dawno nie było takich emocji w klasyku.
Mnie szarpie aż do teraz.
Oczywiście dzięki sędziom bo Sreal sam by nawet nie pierdnął.
7
Za dwa tygodnie im osobiście skończymy sezon.
1
Co wam bezbronne małpki zrobiły?
To cudowne zwierzęta proszę nie porównywać ich do tego bydła
0
Bydło w każdym aspekcie
1
Rudiger to świr
Wiedziałem to od dawna
3
Endrick
Przyjęcie TOP
Trzymanie pozycji TOP
0
@Transu96 Tak, pozdrawiam
1
W piłkę i był spalony
1
Koundeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!
1
Raphinhia to DRAMAT.
To powinna być ławka w każdym meczu