Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z Pedrim na kierownicy jestem spokojny o wynik
1
A może Fati na LO? xD
6
Widzę że Flick powoli zaczyna testować 11 na finał LM
2
Niech punktują.
Osobiście ich pozbawimy szans w lidze i zniszczymy w PK.
Będzie lepiej smakowało.
0
Bilbao kompletnie nic nie pokazało.
Totalny dramat
Ja wiem że rezerwy ale żeby na tak cienki Real 2-3 akcji składnych nie skleić to jest żałosne
1
Sędzio kupiony przez Negreire wymyśl coś!!!
0
Po tym przybliżeniu to jednak myślę że karnego nie powinno być xD
Trudna sytuacja do oceny.
Taki trochę miękki karny
0
@Piotr,1985 czytam że jakiś faul Rudigera był jeszcze ale ja nic nie widziałem jeśli nie było to karny
2
Zawsze mówiłem że Hiszpania ma najlepszych sędziów na świecie.
3
Moim zdaniem karny się należał.
1
@Kgorecki2500 Właśnie dzisiaj sobie pierwszy raz spróbowałem skyra o smaku wanilii i właśnie mi przypomniał smak serka danio.
0
Co tu oglądać xD
5
Laboga już smutnym głosikiem gada xD
0
Spalony oczywisty
0
@Xxxbarca4ever w środku też jak kibel
0
@Barcafan2020 My mamy na tą chwilę dużą przewagę w lidze
3
Bologna zasłużyła na tą bramkę.
Inter chyba marzył o 1 pkt i zemściło się.
Trudny terminarz mają bo za chwilę Roma, dwumecz z nami, puchar Włoch.
Mogą bardzo dużo przegrać w 2 tygodnie.
0
@Encore A tu ktoś pisze o winie utraty bramki?
Mowa o pressingu a raczej pseudo pressingu Lewego.
0
@FcPortoFan1999 Ale Hylissanga to ty szanuj.
4
Mój kupon mi mówi że nie było żadnego przekręcenia Villarealu i wszystko było zgodnie z przepisami.
Ja mu ufam.
0
@Proxi Czepiasz się( wcale nie postawiłem na remis)
0
@Lionel_Messi10 Pewnie mu tatuś kupił ten puchar tak jak sobie MŚ
2
@maciar I Real spadł na czwarte.
Cudnie by było
2
Ludzie to naprawdę pajace są.
U mnie na osiedlu ciężko o zaparkowanie auta a u mnie za blokiem jest kawałek chodnika którym dosłownie nikt się nie porusza bo prowadzi do nikąd, nawet w tym miejscu droga osiedlowa jest poszerzona i odkąd sięgam pamięcią to ludzie tam parkują,sam tam parkuje czasami.
I od niedawna jakiś frajer bierze i dzwoni na straż miejską.
Ostatnio dostałem upomnienie na szczęście dziś nie zaparkowałem tam.
Święto gdzie aut jest znacznie więcej bo rodziny się zjeżdżają a straż miejska przyjechała i sobie mandaciki rozdaje.
Zamiast pajace karać ludzi powinni zaopiniować o postawienie znaku pozwalającego na parkowanie.
Jeszcze tam podszedłem by zobaczyć czy to mandaty czy upomnienia rozdają to nieudacznik z straży miejskiej od razu z mordą do mnie na co się patrzę.
Co za ludzie...
1
@MesQueUnClub96 Lewy biegnie za rywalem.
Dobrze to ująłeś,to właśnie jest pozorowany pressing czyli bieg truchtem za rywalem.
Pressing to doskok do rywala a nie oglądanie pleców przeciwnika
1
@MesQueUnClub96 I co z tego że zawalił?
Ale nie był pasywny i próbował coś zrobić natomiast Lewy stosuje pozorowany pressing i słusznie Pedri ma o to pretensje.
4
@tbas Faktycznie na pierwszy rzut oka wyglądało to o wiele gorzejr a później nie pokazali dobrej powtórki
0
@Comentateiro Miał obowiązek wypłacić.
On nie jest organem do wyjaśniania tego typu spraw, on jest od wykonania.
Niejasna decyzja PKW po prostu xD
Już nie mówiąc że sam mówił że jeśli SN podejmie decyzje to on to wykona, nagle mu się od widziało xD
"Kontrasygnata dotyczyła nielegalnie wybranego sędziego, zatem decyzja Tuska była pokłosiem bezprawia PiSu."
Absurd, mógł najpierw tej kontrasygnaty nie składać, ewidentnie nie wiedział co podpisywał więc nie dość że złamał prawo wycofując podpis to jeszcze się skompromitował bo wyszło na to że te podpisy były na ślepo.
Złamał prawo tak czy nie?
Taka antydemokratyczna jest ta twoja partia
0
@Comentateiro Jakie prawo?
Na szybko
Domański nie wypłacając subwencji mimo że mi się też to nie podoba zgodnie prawem ma obowiązek to zrobić.
Tusk i wycofanie kontrasygnaty
Bezprawne przejęcie TVP
Łamanie konstytucji przy podpisaniu porozumienia z Ukrainą z pominięciem sejmu
0
@Comentateiro
Po pierwsze decyzje o marnowaniu pieniędzy w Warszawie są tak niezależne jak niezależny jest Nawrocki od PiSu.
Po drugie prezydent to urzędnik państwowy i on ma wypełniać obowiązki na które się zgodził czyli między innymi rozsądne i przemyślane wydawanie publicznych pieniędzy.