Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę że United stabilnie.
Największy klub mem ostatnich lat, kilka poziomów wyżej przed innymi.
0
Lazio gol!
Raczej dogrywka będzie.
Ja nadal się dziwię jak oni pierwszy mecz przegrali i to dwoma bramkami z BODO xd
3
@Popitek12 Dlatego ja unikam takich sytuacji i alkohol zawsze jest blisko mnie
13
@Kgorecki2500 Zawiodłem myślałem że sam będzie pisał do mnie.
Tak samo jak lekarze do mnie dzwonią i pytają jak zdrowie
1
@July_6_BcN Zostaw go,nie warto.
Widać że multikonto, miesiąc w serwisie,3 komentarze.
Pierwszy komentarz to od razu był atak w stronę wyborców "Memcena" jak sam to określił.
Żałosny typ
7
W Polsce zabijanie dzieci na życzenie jest na porządku dziennym według tej baby.
Już nie mówiąc że dla niej ciąża w 9 miesiącu to nadal płód a dzieckiem magicznie staje się dopiero w kanale rodnym.
https://x.com/KoneserUnii/status/1912594164220412227
Obrzydliwe
0
@clyde Jak Inter zagra swój najlepszy futbol to będzie to bardzo wyrównany pojedynek
20
Złoto.
4
@michal26 Jak dla mnie to babsko ma zło i obłęd wypisane na twarzy, wygląda jakby lubiła to robić
1
@Kasy Przecież to niemożliwe.
Ja tam po jednym komentarzu dostałem bana na 10 lat.
A na drugim koncie za sam nick 15 lat xD
8
Spokojnie przyjdzie Mbappe to liga będzie we wrześniu wyjaśniona,LM to formalność a PK się rezerwami wygra.
0
Vinicius xD
Jakiś taki poddenerwowany xD
0
Hahahaha
Pięknie
1
Piękna katastrofa!!!
0:4 w dwumeczu!!
3
Rudiger pajac?
Nowe, nie znałem
0
Warto zaznaczyć że 30 minuta a Arsenal gra kupę totalną.
Praktycznie się bronią tylko
0
@Cvzx Czy przelew doszedł
1
Oni sprawdzają spalonego xd
Przecież tam faulu nie było.
1
Ancelotti spokojny bo wie że karny będzie.
Zostało w końcu zapłacone
2
Hahahaha jak utrzymają tego karnego to będzie skandal.
Drukarnia hahahaahah
1
Rice od bohatera do zera xD
5
1000 postawione na awans Arsenalu po kursie 1.20.
Do wygrania 1005 ,darmowy piątak.
Co może pójść nie tak
0
@esem91 Bo Inter ma przewagę i według mnie jest lepszą i bardziej poukładaną drużyną.
Dla mnie od początku LM jest to jeden z faworytów do wygrania.
1
@Mankind Warto dodać że Polster to jedna z gorszych sondażowni.
Np. wyborach do PE łączny błąd mieli na poziomie 21 punktów.
Dla porównania OGB 5 pkt IBRIS 13pkt Research Partner 11pkt
2
@4drian0 W wodzie jest więcej tlenu niż w powietrzu.
2
@AbelKabel Ta sondażownia jest nieznana xD
Nie wypowiadaj się jeśli nie zielonego pojęcia na dany temat.
1
@michal26 Zobaczymy co nam da AtlasIntel wtedy zobaczymy więcej.
Już teraz wskazują na rosnący kierunek antyunijny a ten sondaż OGB nam też to wskazuje właśnie.
0
@Smrodek przy takich wynikach pierwszej tury jest prawie pewne że Trzaskowski nie wygra drugiej tury.
0
@AbelKabel Ok a jakieś argumenty podważające wiarygodność sondażowni?
14
@arasz1819 Kto tu jest nakręcony xd