1

Widzę że United stabilnie.
Największy klub mem ostatnich lat, kilka poziomów wyżej przed innymi.

0

Lazio gol!
Raczej dogrywka będzie.
Ja nadal się dziwię jak oni pierwszy mecz przegrali i to dwoma bramkami z BODO xd

3

@Popitek12 Dlatego ja unikam takich sytuacji i alkohol zawsze jest blisko mnie

13

@Kgorecki2500 Zawiodłem myślałem że sam będzie pisał do mnie.
Tak samo jak lekarze do mnie dzwonią i pytają jak zdrowie

1

@July_6_BcN Zostaw go,nie warto.
Widać że multikonto, miesiąc w serwisie,3 komentarze.
Pierwszy komentarz to od razu był atak w stronę wyborców "Memcena" jak sam to określił.
Żałosny typ

7

W Polsce zabijanie dzieci na życzenie jest na porządku dziennym według tej baby.
Już nie mówiąc że dla niej ciąża w 9 miesiącu to nadal płód a dzieckiem magicznie staje się dopiero w kanale rodnym.
https://x.com/KoneserUnii/status/1912594164220412227
Obrzydliwe

0

@clyde Jak Inter zagra swój najlepszy futbol to będzie to bardzo wyrównany pojedynek

20

Złoto.


4

@michal26 Jak dla mnie to babsko ma zło i obłęd wypisane na twarzy, wygląda jakby lubiła to robić

1

@Kasy Przecież to niemożliwe.
Ja tam po jednym komentarzu dostałem bana na 10 lat.
A na drugim koncie za sam nick 15 lat xD

8

Spokojnie przyjdzie Mbappe to liga będzie we wrześniu wyjaśniona,LM to formalność a PK się rezerwami wygra.

0

Vinicius xD
Jakiś taki poddenerwowany xD

0

Hahahaha
Pięknie

1

Piękna katastrofa!!!
0:4 w dwumeczu!!

3

Rudiger pajac?
Nowe, nie znałem

0

Warto zaznaczyć że 30 minuta a Arsenal gra kupę totalną.
Praktycznie się bronią tylko

0

@Cvzx Czy przelew doszedł

1

Oni sprawdzają spalonego xd
Przecież tam faulu nie było.

1

Ancelotti spokojny bo wie że karny będzie.
Zostało w końcu zapłacone

2

Hahahaha jak utrzymają tego karnego to będzie skandal.
Drukarnia hahahaahah

1

Rice od bohatera do zera xD

5

1000 postawione na awans Arsenalu po kursie 1.20.
Do wygrania 1005 ,darmowy piątak.
Co może pójść nie tak

0

@esem91 Bo Inter ma przewagę i według mnie jest lepszą i bardziej poukładaną drużyną.
Dla mnie od początku LM jest to jeden z faworytów do wygrania.

1

@Mankind Warto dodać że Polster to jedna z gorszych sondażowni.
Np. wyborach do PE łączny błąd mieli na poziomie 21 punktów.
Dla porównania OGB 5 pkt IBRIS 13pkt Research Partner 11pkt

2

@4drian0 W wodzie jest więcej tlenu niż w powietrzu.

2

@AbelKabel Ta sondażownia jest nieznana xD
Nie wypowiadaj się jeśli nie zielonego pojęcia na dany temat.

1

@michal26 Zobaczymy co nam da AtlasIntel wtedy zobaczymy więcej.
Już teraz wskazują na rosnący kierunek antyunijny a ten sondaż OGB nam też to wskazuje właśnie.

0

@Smrodek przy takich wynikach pierwszej tury jest prawie pewne że Trzaskowski nie wygra drugiej tury.

0

@AbelKabel Ok a jakieś argumenty podważające wiarygodność sondażowni?

14

@arasz1819 Kto tu jest nakręcony xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?