3

Świetna piłka Frenkiego.
Tragiczne przyjęcie Kounde

1

Raphinhia gra w pole karne a Lewy sobie stoi jak słup przed polem karnym xd

1

Flick daj temu Frenkiemu Pedriego bo chłop jest sam w tym środku, nie ma z kim grać i popełnia tragiczne błędy.

5

Strasznie Raphinhia obniżył poziom w ostatnich miesiącach.
Już przed przerwą reprezentacyjną był lekki zjazd a po przerwie już całkowicie bez formy.

0

Nie od dzisiaj Fermin w rozegraniu i kontroli jest cienki.

0

Nie wierzę w to że BVB coś tu jeszcze namiesza
Natomiast jestem wściekły na nasz poziom gry.
PSG czy Inter już by to wykorzystał.

2

Co ten Lewy odwalił teraz.
Nie mam pytań.
Dramatyczne i głupie zagranie

1

Gavi uderz to...

2

Nie był to bardzo duży spalony.
Gerard nie ogarnął

0

@Pinek5 Szkoda komentować twoich wypocin które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością


2

Kibice Barcelony w cyrku się nie śmieją

7

Nie no całkowita głupota Szczęsnego.
Odklejka totalna z jego strony

1

Wojtek coś ty zrobił.

0

Skąd ja to znam xD

2

Jakim wynikiem to się nie skończy to pamiętajcie że to Mentzen ma największe szanse w drugiej turze

4

@tbas Taka właśnie u was demokracja.
Dla mnie to świr ale czy łamie prawo albo jest przestępcą?
Jest zarejestrowanym kandytem i ma prawo do kampanii.

0

@Tasde Ta nie możesz...
Mi zajęło 20 sekund


5

@draxidox Bez przesady.
Możliwe że i ja bym oddał na niego w drugiej turze jakby mierzył się z Nawrockim ale to nadal człowiek platformy który też ma wiele za uszami.

0

@FabianekMrozek Debaty to jedno.
Spotkania z wyborcami to drugie a Mentznenowi to wychodzi świetnie bo widzimy tłumy na jego spotkaniach,przede wszystkim ma kasę na takie działania.
Wolałbym Bosaka na prezydenta ale Mentznen w tych wyborach ma większą szanse uzyskać dobry wynik.

6

@Azazel_Pazuzu Dziwnie piszesz zarząd Realu Madryt

2

@Luciano99 A kecul po ilu był piwach wtedy był?
Jeśli mu nie podkradles żadnego to jest to wiarygodne

0

@michal26 Ten Atlas podobno działa na amerykańskim rynku i przewidział wynik ostatnich wyborów i wygraną Trumpa

0

Jutro się czegoś dowiemy bo ma się pojawić sondaż prezydencki topowej sondażowni czyli OGB Pro.
Ciekawe kiedy był realizowany, prawdopodobnie nie będzie on pokazywał reakcji na wczorajszą debatę.

4

Ciekawostka:
Joanna Senyszyn dubbingowała postać poboczną starą urzędniczkę w bajce Fineasz i Ferb.
Nawet podobna.
https://ibb.co/sJKqrfHK

1

@misterio No jak klamie xD
Nie trzeba być mistrzem intelektu by to stwierdzić na podstawie sondaży.

27

Ciekawe czy ludzie się znowu na niego nabiorą.


0

@D10SLEO Jak dla mnie zbyt na spokojnie.
Myślę że takie występy nie zapadają w pamięci mimo że są dobre

0

@GTBTP nie chciał debat 1 vs1
"Jeżeli będą debaty, w których będą brali udział wszyscy kandydaci, albo zdecydowana większość, czyli będzie po prostu leżała przed ludźmi kartka wyborcza, to wtedy jest sens brać udział w takich debatach, się w nich spierać, bo wtedy ludzie mogą dokonać wyboru, takiego, jakiego będą mogli dokonać w wyborach "

0

@Mankind Myślę że nie masz pojęcia co oznacza to słowo.

0

@Bobo25 Dokładnie.




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?