Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetna piłka Frenkiego.
Tragiczne przyjęcie Kounde
1
Raphinhia gra w pole karne a Lewy sobie stoi jak słup przed polem karnym xd
1
Flick daj temu Frenkiemu Pedriego bo chłop jest sam w tym środku, nie ma z kim grać i popełnia tragiczne błędy.
5
Strasznie Raphinhia obniżył poziom w ostatnich miesiącach.
Już przed przerwą reprezentacyjną był lekki zjazd a po przerwie już całkowicie bez formy.
0
Nie od dzisiaj Fermin w rozegraniu i kontroli jest cienki.
0
Nie wierzę w to że BVB coś tu jeszcze namiesza
Natomiast jestem wściekły na nasz poziom gry.
PSG czy Inter już by to wykorzystał.
2
Co ten Lewy odwalił teraz.
Nie mam pytań.
Dramatyczne i głupie zagranie
1
Gavi uderz to...
2
Nie był to bardzo duży spalony.
Gerard nie ogarnął
0
@Pinek5 Szkoda komentować twoich wypocin które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
2
Kibice Barcelony w cyrku się nie śmieją
7
Nie no całkowita głupota Szczęsnego.
Odklejka totalna z jego strony
1
Wojtek coś ty zrobił.
0
Skąd ja to znam xD
2
Jakim wynikiem to się nie skończy to pamiętajcie że to Mentzen ma największe szanse w drugiej turze
4
@tbas Taka właśnie u was demokracja.
Dla mnie to świr ale czy łamie prawo albo jest przestępcą?
Jest zarejestrowanym kandytem i ma prawo do kampanii.
0
@Tasde Ta nie możesz...
Mi zajęło 20 sekund
5
@draxidox Bez przesady.
Możliwe że i ja bym oddał na niego w drugiej turze jakby mierzył się z Nawrockim ale to nadal człowiek platformy który też ma wiele za uszami.
0
@FabianekMrozek Debaty to jedno.
Spotkania z wyborcami to drugie a Mentznenowi to wychodzi świetnie bo widzimy tłumy na jego spotkaniach,przede wszystkim ma kasę na takie działania.
Wolałbym Bosaka na prezydenta ale Mentznen w tych wyborach ma większą szanse uzyskać dobry wynik.
6
@Azazel_Pazuzu Dziwnie piszesz zarząd Realu Madryt
2
@Luciano99 A kecul po ilu był piwach wtedy był?
Jeśli mu nie podkradles żadnego to jest to wiarygodne
0
@michal26 Ten Atlas podobno działa na amerykańskim rynku i przewidział wynik ostatnich wyborów i wygraną Trumpa
0
Jutro się czegoś dowiemy bo ma się pojawić sondaż prezydencki topowej sondażowni czyli OGB Pro.
Ciekawe kiedy był realizowany, prawdopodobnie nie będzie on pokazywał reakcji na wczorajszą debatę.
4
Ciekawostka:
Joanna Senyszyn dubbingowała postać poboczną starą urzędniczkę w bajce Fineasz i Ferb.
Nawet podobna.
https://ibb.co/sJKqrfHK
1
@misterio No jak klamie xD
Nie trzeba być mistrzem intelektu by to stwierdzić na podstawie sondaży.
27
Ciekawe czy ludzie się znowu na niego nabiorą.
0
@D10SLEO Jak dla mnie zbyt na spokojnie.
Myślę że takie występy nie zapadają w pamięci mimo że są dobre
0
@GTBTP nie chciał debat 1 vs1
"Jeżeli będą debaty, w których będą brali udział wszyscy kandydaci, albo zdecydowana większość, czyli będzie po prostu leżała przed ludźmi kartka wyborcza, to wtedy jest sens brać udział w takich debatach, się w nich spierać, bo wtedy ludzie mogą dokonać wyboru, takiego, jakiego będą mogli dokonać w wyborach "
0
@Mankind Myślę że nie masz pojęcia co oznacza to słowo.
0
@Bobo25 Dokładnie.