5

Kolejny cyrk w TVP w likwidacji.
Kolejna pożywka dla Pisowców Republiki i temat będzie grzany przez tydzień....
Odbywa się spotkanie w sprawie organizacji debaty, wszystkie media są, oczywiście Republiki nie chcą wpuścić.
Ochroniarz tłumaczy że to nie spotkanie dla mediów a ekipa Polsatu była widziana jak wchodzi xD
Wpuścili by ich i byłby spokój ale wiadomo chodzi znowu o polaryzacje społeczeństwa i umacnianie duopolu w Polsce.

To już pewne że w takiej sytuacji do debaty nie dojdzie ale to było pewne i jak ktoś wierzył w tą debatę to był naiwny jak dziecko.


0

@Zoker Najlepszy moment po 6 latach xD
Pierwszy sezon Xaviego to był TOP, drugi do momentu kontuzji też jeszcze mu dzisiaj brakuje do tamtej formy.
Za Koemana też miał świetny okres.
Po za tym był przeciętny z tragicznymi okresami.

5

Lucho kolejny raz wyciąga zawodników na wyższy poziom.
On z Roberto czy Rafinhi potrafił zrobić topowych zawodników.
W Reprezentacji to samo, wtedy Hiszpania ociekała przeciętnością a u niego każdy grał poziom wyżej.
MSN było wspaniałe samo w sobie ale u niego było to najlepsze trio w historii.
Teraz potrafił poukładać nawet Dembele w głowie i zrobić z niego kandydata do ZP.

Enrique ma wady np. taktyczne ale praca z zawodnikami i budowanie im formy to jest TOP.
Chciałbym go jeszcze kiedyś zobaczyć u nas jako trenera.


0

@Mistrzu888 Nie ma takiej możliwości.

0

@arasz1819 Jak nie bronisz bezrefleksyjnie uśmiechniętych to i coś miłego potrafisz napisać. Pomyśl o tym :)

0

@stone80 Tak tej zaległej jest sporo ale bez niej nadal to jest okolo 18 mln brutto a jest to dużo w porównaniu do innych zawodników.
Myślę jakby zszedł do 12 to byłoby git.

0

@aspr1me Zapali szluga?
Myślę że na pewno

6

Frenkie dzisiaj TOP
Ale jak to przecież to placek i niewypał transferowy.
Frenkie miewał dłuższe słabsze okresy ale też miał świetne sezony, jak za Xaviego czy Koemana
Od kilku miesięcy znowu super forma i gra bardzo dojrzale i nie przytrafiąją mu się np bardzo głupie straty jak na początku sezonu.
Taki zawodnik to skarb, doświadczony,w idealnym wieku, wkomponowany w drużynę, umiejętności piłkarskie na bardzo wysokim poziomie i nie ma z chłopakiem problemów.
Jedyny minus to pensja,musimy go nakłonić by został obniżając przy tym pensje.

2

Po golu Aston postawiłem na
Win PSG
Win Barca z handi-3
10 podstawiona 125 wygrane i git

0

PSG gol na 3:1
Faworyci dzisiaj gładko

5

Ferran świetny powrót

0

Ansu wejdzie!!!!!
Zmartwychwstanie!!!

0

Ewidentnie coś go boli

3

Yamal pokazuje zmianę.
Mam nadzieję że to nie uraz.

1

Dobra Flick dawaj te zmiany.
Już nie mówiąc że niektórzy powinni odpocząć to niektórzy zasługują na minuty jak Ferran który ostatnio cały czas strzela.

0

Yamine Yamal!!!!!!!

0

Dobry mecz Fermina.
Wyglądało to lepiej niż myślałem.
Brawo.

0

No i git.
Teraz zmiany i spróbować czwartą wcisnąć

0

@Bilon87 xD
Co za odklejka, zamilcz lepiej

1

Lewy wygra kiedyś jakiś pojedynek?

0

@Bilon87 Ta za plecy xD
Piłka była do opanowania, trudna ale mamy prawo coś wymagać a nie tylko tapin z metra.

0

Ale fart.
Szczęsny już leżał xD

1

PSG przegrywa 0:1

2

Gol jest nie mniej Raphinhia zachował się idiotycznie i nieodpowiedzialnie dla korzyści osobistych.

0

Cubarsi!!!!!!
Brawo

0

Czemu w środek.
Metr w prawo i bramkarz bez szans

2

@Jakchcesz Gość w Rumunii wygrywa wybory, sąd unieważnia je i 2 tygodnie później znajdują u niego kasę, zamknęli go i potem wypuścili xD
Nic mu nie udowodnili a zakazali mu startu w wyborach gdzie uzasadnienie tego było żałosne beż żadnych konkretów (polecam przeczytać).

Marie Le Pen po pierwsze ona ma wspólnego tyle z prawicą co PSL z Lewicą.
Ona ma poglądy w 80% zgodne z Holownią ale do rzeczy to nie ma prawomocnego wyroku a zakazali jej startu wyborach, przypominam że ma 30% w sondażach.

Gdzie Mentznen kłamie?
Sama fundacja ocalenie przyznała że niektóre te osoby nie miały uregulowanego statusu przekraczając naszą granicę.



Już rozumiesz?

5

@michal26 A to na pewno.
Mam wrażenie że Hołownia już dawno zrozumiał że się skończy kompromitacją w wyborach i robi wszystko by zaszkodzić konfie ale robi to niezwykle nieudolnie.

32

@Kgorecki2500 już nie mówiąc że jak Ćwik kłamał i są na to dowody to stwierdzili że to była opinia a nie stwierdzenie faktu, wolne sądy xd

26

Mentznen przegrał w trybie wyborczym z Holownią.
Cyrk,te niektóre osoby same przyznawały że są tam nielegalnie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?