0

Źle Fermin.
Powinien grać do Torresa i od razu wyjść na pozycję

1

@Commando Kłamstwo.

Gra genialnie

0

Frenkie jest dzisiaj absolutnie genialny

0

Za dużo po Brazylijsku.
Za mało po Niemiecku.

Trzeba szybko zamknąć ten mecz

0

Inigo bardzo źle

0

Belingham może czyścić buty Pedriemu.
Fakt nie opinia.

8

Cubarsiemu zdarzają się jeszcze głupie błędy.
Jednak to już jest potwór.
Naznaczy epokę jako obrońca

1

Inigo lekka odklejka.
Niepotrzebne wejście

0

Ferran gra tyłem do bramki lepiej od Lewego nie tylko w tym meczu.
Lewy u nas często jest złomowany przez obrońców.

1

Ferran genialnie to zrobił.
Szkoda spalony

0

Szajbusowi już się odkleja

0

@PW27 Widziałem lepsze ale dzisiaj znowu świetny

0

Barcelona over 6.5 gola kurs 5.25
Stówka postawiona i lecimy!

0

Tu dwucyfrówka jest realna.
Trzeba się spiąć i to po prostu zrobić.
Tak jak w pierwszym meczu ,tam niestety Szczęsny odwalił i dostał czerwo.

0

@BorzyKrzys Ale ja go nie obwiniam o to.
Stwierdzam że inni nasi bramkarze byliby hejtowani za takie coś

0

@Rewolucja123 Ja tam nie widziałem nawet kontaktu szczerze mówiąc

11

Szczęsny nawet się nie rzucił.
Stegen byłby hejtowany za to nie mówiąc o Peni

5

Ole! Ole! Ole! Ole!

0

@Patryk980422 Oczywiście że trzy!

2

To jest co najmniej żółta

3

Travis xD
Palone było jak nic

0

@macio_944 To nie było takie proste.
Już było dwóch przy nim i mało brakło by zblokowali.
Już nie mówiąc o odbiorze

10

Ferran zachował zimną krew.
Trzecia asysta

1

Sędziowie i symulki to za mało na BARCELONE!!!

0

To powinnaś być żółta i tak.
Żenująca Symulka

1

Hahahaha Symulka!!!!!!

0

Raphinhia to musi być gol!!!

0

@RobsonPL Ona jest najlepiej sędziowana ale dla Realu

3

Wiedzą że już byłoby po Realu i pachniało by tu rozstrzelaniem.
Skandal

4

To jest czerwo!!!!
Jak nie da to Skandal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?