Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źle Fermin.
Powinien grać do Torresa i od razu wyjść na pozycję
1
@Commando Kłamstwo.
Gra genialnie
0
Frenkie jest dzisiaj absolutnie genialny
0
Za dużo po Brazylijsku.
Za mało po Niemiecku.
Trzeba szybko zamknąć ten mecz
0
Inigo bardzo źle
0
Belingham może czyścić buty Pedriemu.
Fakt nie opinia.
8
Cubarsiemu zdarzają się jeszcze głupie błędy.
Jednak to już jest potwór.
Naznaczy epokę jako obrońca
1
Inigo lekka odklejka.
Niepotrzebne wejście
0
Ferran gra tyłem do bramki lepiej od Lewego nie tylko w tym meczu.
Lewy u nas często jest złomowany przez obrońców.
1
Ferran genialnie to zrobił.
Szkoda spalony
0
Szajbusowi już się odkleja
0
@PW27 Widziałem lepsze ale dzisiaj znowu świetny
0
Barcelona over 6.5 gola kurs 5.25
Stówka postawiona i lecimy!
0
Tu dwucyfrówka jest realna.
Trzeba się spiąć i to po prostu zrobić.
Tak jak w pierwszym meczu ,tam niestety Szczęsny odwalił i dostał czerwo.
0
@BorzyKrzys Ale ja go nie obwiniam o to.
Stwierdzam że inni nasi bramkarze byliby hejtowani za takie coś
0
@Rewolucja123 Ja tam nie widziałem nawet kontaktu szczerze mówiąc
11
Szczęsny nawet się nie rzucił.
Stegen byłby hejtowany za to nie mówiąc o Peni
5
Ole! Ole! Ole! Ole!
0
@Patryk980422 Oczywiście że trzy!
2
To jest co najmniej żółta
3
Travis xD
Palone było jak nic
0
@macio_944 To nie było takie proste.
Już było dwóch przy nim i mało brakło by zblokowali.
Już nie mówiąc o odbiorze
10
Ferran zachował zimną krew.
Trzecia asysta
1
Sędziowie i symulki to za mało na BARCELONE!!!
0
To powinnaś być żółta i tak.
Żenująca Symulka
1
Hahahaha Symulka!!!!!!
0
Raphinhia to musi być gol!!!
0
@RobsonPL Ona jest najlepiej sędziowana ale dla Realu
3
Wiedzą że już byłoby po Realu i pachniało by tu rozstrzelaniem.
Skandal
4
To jest czerwo!!!!
Jak nie da to Skandal