Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mój ulubiony proces w przyrodzie, selekcja naturalna.
0
@GTBTP Oczywiście że nie jest takie proste ale minęło bardzo dużo czasu.
Nie wymagam by po jednym dniu byli zatrzymani ale to już są miesiące, służby po prostu to mają gdzieś
20
Jeśli by chodziło o człowieka związane z rządem to by reakcja była natychmiastowa i by ich zgarnęli w tydzień.
Jak staruszka napisała groźby w stronę Owsiaka to reakcja była natychmiastowa.
Tu poseł na sejm RP i jego rodzina są w realnym niebezpieczeństwie i reakcji brak.
0
@Toretto "Hitem było jak Trzaskowskimu zarzucił, że ten miał inne zdanie na temat służby zdrowia 15 lat temu"
On mu zarzucił nie spełnienie konkretnego postulatu który Platforma miała w programie a nie zmianę zdania
0
Komentarz usunięty
3
Co mu nie pykło ewidentnie.
3
@Gacek5 Zandberg mija Hołownie
1
@Stinger_ podobna klasa pilkarska.
Ja jednak bardziej lubiłem Cavaniego.
0
@BezglutenowyPedri Ręką była ale bramka była troszkę później
Pytanie czy ta ręka była bezpośrednio przed akcją prowadzącą do gola.
I
8
I to jest sondaż
13
Skandal i obrzydliwość.
To też było przejęzyczenie?
9
@draxidox Bez jaj z tym formatem xD
To że byłby sto razy lepszy od Trzaska nie oznacza że jest krystaliczny i najlepszy. Też skompromitowany wiele razy i ma wiele za uszami.
47
Na sam koniec dnia a raczej początek już nowego memik
Dobrej nocy
33
Rafal Dzisiaj:
46
Najgorsi:
Hernandez
Hernandez
2
@michal26 Właśnie długo myślałem gdzie go umieścić.
Jednak myślę że Trzaskowski był tak dzisiaj beznadziejny że skrzywdził bym Holownie stawiając go obok Rafałka
19
Debata się prawie kończy no to moim zdaniem
Najlepsi
Zandberg,Mentzen
Najgorsi
Maciak,Trzaskowski
Słabo
Hołownia,Biejat,Bartoszewicz, Senyszyn
Dobrze
Braun, Nawrocki, Woch,Jakubiak, Stanowski
0
Co do Maciaka to albo putin nas obraża przysyłając kogoś takiego albo to frajer który robi to za darmo tak zwany pożyteczny idiota.
0
@Comentateiro
Czemu sobie wmawiasz rzeczy które nie mają nic wspólnego rzeczywistością?
Mówisz o historii a teraźniejszość pokazuje że osoby o twoim sposobie i twoich poglądach są zagrożeniem dla demokracji co pokazała np. Rumunia.
Radzę udać ci się do specjalisty by złapać kontakt z rzeczywistością.
0
Jakby każdy zachował się tak jak Nawrocki to każdy by miał mieszkanie.
Złoty pomysł na problem z mieszkaniami.
Osób starszych jest więcej niż młodych.
Młodzi odbierają starszym i mają mieszkanie i robią dzieci.
Problem z demografią rozwiązany.
1
@Ilka No właśnie wygląda jakby dzisiaj nie wziął i ma zjazd delikatny
0
@michal26 Bartoszewicz ma nie od dziś takie zapędy.
W covidzie to chciałby najlepiej wszystkich zaspawać metodą chińską
7
Jakubiak xd
Ładnie ustawił dziennikarzyne do pionu
3
Myślałem że Rafałek się obrazi i ucieknie jak ostatnio
0
@Comentateiro Hahahahahahahahaha
Daj już spokój Panie "Demokrato"
8
Senyszyn jest bardziej żywiołowa od Rafałka dzisiaj.
Przypominam że Joanna ma 76 lat
4
Bajki o Ukrainie w NATO czy UE to jakaś abstrakcja.
Po pierwsze jest to niemożliwe na tą chwilę i na tą chwilę byłoby to szkodliwe dla Polski.
4
Nie dość że ruski to jeszcze chiński agent xD
1
@Comentateiro Demokraci xD
Hahahahahahahahahahahahahaahgaab
1
@Comentateiro A co powiesz o lajkowaniu nawzajem waszej sekty?
To że jest was mniej nie oznacza że nie dzieje się to tak samo