Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Tu nie ma co rozważać.
Szczęsny za często popełnia poważne błędy mimo ogólnej dobrej gry a Stegen to chyba już nie wróci do formy
1
@Kgorecki2500 To zależy mocno od regionu chyba.
11
To jest najbardziej przerażające.
1
@Kgorecki2500 Za mało tej pożyczki wziął najwyraźniej.
Według moich wyliczeń powinnien lekko ponad 140 mln pożyczyć
0
@Criss18Barca Dla mnie to też jest jakieś kuriozum. Nie rozumiem tego zwyczaju.
27
Szymon Hołownia mimo że obiecał że jak nie wyjaśni się afera z nielegalnym finansowaniem kampanii Rafała to go nie poprze.
Oczywiście już wiadomo że kłamał i zdążył już przekazać poparcie,przerzucił swoich wyborców jak worek ziemniaków na Trzaskowskiego
0
@michal26 Jak u was z frekwencją?
Powyżej krajowej?
0
@mekston Salah musisz!
Bo raczej Mbappe strzeli
41
Rozkład jazdy Rafała Trzaskowskiego na następny tydzień.
Poniedziałek: obietnica aborcji
Wtorek: palenie flagi Unii Europejskiej
Środa: propozycja programy budowania mieszkań przez państwo
Czwartek: obietnica obniżenia i uproszczenia podatków
Piątek: obietnica odpartyjnienia SSP
Sobota: wyrażenie potrzeby integracji z Rosją
Niedziela: Pójście do kościoła.
11
Hołownia nadal nie zrozumiał że obrażanie kontrkandydatów nie działa?
Jak on chce odzyskać poparcie obrażając tak naprawdę wyborców i okazując pogardę dla innych poglądów.
4
Bardzo dobra decyzja konfederacji o wystawieniu Menztnena.
Pisałem o tym wiele razy ale warto powtórzyć że Krzysztof Bosak by nie zrobił takiego wyniku.
Te wybory miały na celu zrobienie podwalin na wybory parlamentarne i prezydenckie dla Krzysia w 2030r gdzie będzie realna szansa na drugą turę.
Sławek wykonał kawał dobrej roboty i wydał sporo swojej kasy głównie w prekampani gdzie Bosak nie ma takich zasobów.
Obaj panowie to zrozumieli i cel został wykonany.
0
@kuz A może lubią stawianie Polski na pierwszym miejscu?
Sam na niego nie głosowałem ale rozumiem głosy na niego.
1
@wyrek Ja wiem niestety jak to się skończy ale to będzie skandal
0
@kamiVeB Zdrowia życzę.
1
@jacobFCB On nie potrzebuję głosowania.
Typowy dyktator co pokazuje tu :)
3
Hołownia upadł bo sztucznie i nagle został wypromowany.
Sam Tusk prosił o głosy na niego.
Konfederacja przez lata utrzymywała i budowała elektorat jeszcze na podwalinach Brauna, Korwina i ruchu narodowego.
To tak musiało się skończyć
0
@Deathwing112 Patrząc historycznie i na głosy młodych to tak.
Na to potrzeba długich lat niestety
6
Nie zapominajmy że posłowie KO łamali ciszę wyborczą.
Jak nie posypią się wysokie kary i głowy jak w przypadku Myrchy to będzie skandal.
To będzie jawne łamanie praworządności bez konsekwencji.
Nie mówiac już o wyjaśnieniu debaty Trzaskowskiego w TVP i nielegalnego finansowania jego kampanii gdzie państwowa instytucja kłamała i ukrywała to
7
@Kgorecki2500 To już jest żałosne z jego strony.
12
Można dużo powiedzieć o Braunie że świr,wariat, nieobliczalny, bardzo skrajny w swoich poglądach.
Natomiast nie można mu odmówić Polski w sercu i stawianiu jej na pierwszym miejscu i za tym ludzie zagłosowali moim zdaniem
0
@Andi18 Patrząc na głosy młodych to się zmienia.
Zauważ to tylko 60% a nie 70 i więcej jak wcześniej
1
@tbas Z tego co przeczytałem to jednak za granica już została policzona na początku.
Czyli wychodzi na to że Dan wygrał
8
Przewidział xD
3
Szczerze nie wiem czy pójdę na drugą turę jako wyborca Mentznena.
POPIS niszczy to państwo od kilkunastu lat i brzydzi mnie głosowanie na nich.
Z jednej strony danie pełnej władzy Tuskowi może doprowadzić ten kraj do ruiny a z drugiej może to dobrze i ludzie zmądrzeją?
Bije się z myślami.
3
POPIS słabnie.
To tylko 60%.
W 2015 było to około 69%
W 2020 było to około 72%
1
Jestem ciekaw ile Braun odebrał Sławkowi głosów realnie.
Moim zdaniem to może być koło 3%.
3
@Stinger_ Ty tak na poważnie? XD
10
Maciak 0.4 %
@Kgorecki2500 ładnie go wypromowałeś swoim avatarem.
22
Komentarz usunięty
0
@Matheu12 Co za brednie.
Piękny wyprany mózg.