15

Jak Mentzen dowiezie 15.5% przy takiej wysokiej frekwencji i bardzo wysokim wyniku Brauna to rewelacyjna wiadomość pod następne wybory parlamentarne.
Brawo dla niego za bardzo dobra kampanię

2

Jeszcze zrotują marszałka i Hołownia może ogłosić upadłość.
Chciałbym zobaczyć minę Ćwika hahahahab

0

Exit polle różnie stawiają Brauna i Zandberga

0

Super wynik Brauna
Cieszy wynik Hołowni hahahahah
Dobry wynik Menztnena

0

@GTBTP Jak dla mnie to można już mówić że wygrał ale no zobaczymy

6

Kończ to pan bo za chwilę exit poll xD

0

@GTBTP Nie liczą głosów z poza Rumunii gdzie Simion ma dużą przewagę.

1

@SelloutCrowd Nie masz pojęcia o czym piszesz i jest to żenujące.
Naprawdę wam piorą mózgi i wmawiają że prawica= rosja.
On nawet domagał się większych sankcji na rosje ale tak jest prorosyjski xD

5

Jak dla mnie ani Wojtek ani Stegen to nie są bramkarze na tą chwilę by być jedynką.
Stegen jest kompletnie obok formy a Szczęsny jest elektryczny i popełnia dużo karygodnych błędów.

0

Simon po 25% zliczonych głosów ma 51.5%
gdzie nie ruszono głosów zza granicy gdzie wygra z dużą przewagą

Moim zdaniem on to bierze i to lekko.

6

Chłop by se nogę w kolanie urwał xD

2

Trochę zliczono głosów w Rumunii na ten moment
Simon 52
Dan 48

1

@tbas Kilka exit polli bardzo zaniżało go w pierwszej turze

1

@Kgorecki2500 Pamiętajmy że to też tylko exit poll.

11

Ogłosił się już prezydentem po exit pollu gdzie przegrywa xD
Oczywiście exit poll nie bierze pod uwagi zagranicy gdzie on wygrywa i głosuje bardzo dużo Rumunów
Ciekawe
https://x.com/georgesimion/status/1924166718122783128

0

Isaac Romero wszedł od początku drugiej połowy z Realem i po 20 sekundach brutalne wejście i wyleciał z czerwem xD

1

Pięknie Fermin!!!!

1

Powinnien to strzelać

0

W tym roku bazarki to jest wyjątkowy rollercoaster.

1

Lewy powrócił do emeryckiej formy.
Porusza się niemiłosiernie ciężko.

0

Siedzi mu ostatnio

0

@Limaker Wystarczy im 1pkt z nami albo z Sevillą

3

Pamiętam jeszcze czasy na La Rambli jak można było publikować ceny z bazarku
Kiedyś to było ...

0

@QQL5 45% czyli bardzo słabą

0

U mnie w wieżowcu mobilizacja potężna.
W jednym czasie w lokalu kilkanaście osób tylko od nas z bloku a wracając jeszcze kilku sąsiadów spotkałem którzy też szli na wybory.
Doliczyć tych co moim zdaniem na pewno pójdą to wychodzi mi frekwencja na poziomie co najmniej 85%.

8

Starsza kobieta zasłabła w lokalu wyborczym i pomimo reanimacji niestety zmarła,miasto Szczecin.
Ech tak umrzeć.

1

I pamiętajcie gdy zobaczycie coś podejrzanego albo jakieś nieprawidłowości będąc członkiem komisji lub po prostu przy głosowaniu nie wachajcie się zadzwonić na policję.

1

Obstawiam bardzo słabą frekwencję dzisiaj w granicach 45%.
Na tą chwilę jest słabo a z pogodą ma być co raz gorzej i możliwe opady w całej Polsce.
Ludzie często idą sobie na spacer i na powrocie głosują a tak raczej nigdzie nie wyjdą.

1

W sumie czemu Izrael startuje na eurowizji?

7

Uuuuuuu antysemityzm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?