Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Jak Mentzen dowiezie 15.5% przy takiej wysokiej frekwencji i bardzo wysokim wyniku Brauna to rewelacyjna wiadomość pod następne wybory parlamentarne.
Brawo dla niego za bardzo dobra kampanię
2
Jeszcze zrotują marszałka i Hołownia może ogłosić upadłość.
Chciałbym zobaczyć minę Ćwika hahahahab
0
Exit polle różnie stawiają Brauna i Zandberga
0
Super wynik Brauna
Cieszy wynik Hołowni hahahahah
Dobry wynik Menztnena
0
@GTBTP Jak dla mnie to można już mówić że wygrał ale no zobaczymy
6
Kończ to pan bo za chwilę exit poll xD
0
@GTBTP Nie liczą głosów z poza Rumunii gdzie Simion ma dużą przewagę.
1
@SelloutCrowd Nie masz pojęcia o czym piszesz i jest to żenujące.
Naprawdę wam piorą mózgi i wmawiają że prawica= rosja.
On nawet domagał się większych sankcji na rosje ale tak jest prorosyjski xD
5
Jak dla mnie ani Wojtek ani Stegen to nie są bramkarze na tą chwilę by być jedynką.
Stegen jest kompletnie obok formy a Szczęsny jest elektryczny i popełnia dużo karygodnych błędów.
0
Simon po 25% zliczonych głosów ma 51.5%
gdzie nie ruszono głosów zza granicy gdzie wygra z dużą przewagą
Moim zdaniem on to bierze i to lekko.
6
Chłop by se nogę w kolanie urwał xD
2
Trochę zliczono głosów w Rumunii na ten moment
Simon 52
Dan 48
1
@tbas Kilka exit polli bardzo zaniżało go w pierwszej turze
1
@Kgorecki2500 Pamiętajmy że to też tylko exit poll.
11
Ogłosił się już prezydentem po exit pollu gdzie przegrywa xD
Oczywiście exit poll nie bierze pod uwagi zagranicy gdzie on wygrywa i głosuje bardzo dużo Rumunów
Ciekawe
https://x.com/georgesimion/status/1924166718122783128
0
Isaac Romero wszedł od początku drugiej połowy z Realem i po 20 sekundach brutalne wejście i wyleciał z czerwem xD
1
Pięknie Fermin!!!!
1
Powinnien to strzelać
0
W tym roku bazarki to jest wyjątkowy rollercoaster.
1
Lewy powrócił do emeryckiej formy.
Porusza się niemiłosiernie ciężko.
0
Siedzi mu ostatnio
0
@Limaker Wystarczy im 1pkt z nami albo z Sevillą
3
Pamiętam jeszcze czasy na La Rambli jak można było publikować ceny z bazarku
Kiedyś to było ...
0
@QQL5 45% czyli bardzo słabą
0
U mnie w wieżowcu mobilizacja potężna.
W jednym czasie w lokalu kilkanaście osób tylko od nas z bloku a wracając jeszcze kilku sąsiadów spotkałem którzy też szli na wybory.
Doliczyć tych co moim zdaniem na pewno pójdą to wychodzi mi frekwencja na poziomie co najmniej 85%.
8
Starsza kobieta zasłabła w lokalu wyborczym i pomimo reanimacji niestety zmarła,miasto Szczecin.
Ech tak umrzeć.
1
I pamiętajcie gdy zobaczycie coś podejrzanego albo jakieś nieprawidłowości będąc członkiem komisji lub po prostu przy głosowaniu nie wachajcie się zadzwonić na policję.
1
Obstawiam bardzo słabą frekwencję dzisiaj w granicach 45%.
Na tą chwilę jest słabo a z pogodą ma być co raz gorzej i możliwe opady w całej Polsce.
Ludzie często idą sobie na spacer i na powrocie głosują a tak raczej nigdzie nie wyjdą.
1
W sumie czemu Izrael startuje na eurowizji?
7
Uuuuuuu antysemityzm